نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
ساعت ۲۱:۲ - ۱۳۹۷/۷/۱۷کد خبر: ۶۴۹۲۶

سکه و طلا چند؟

رییس اتحادیه طلا و جواهر از ادامه روند افزایشی قیمت سکه و طلا خبر داد و اعلام کرد: پس از کاهش قیمت‌ها در هفته گذشته و هفته جاری، برای دومین روز شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم.

ابراهیم محمدولی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت بازار سکه و طلا اظهار کرد: پس از فضای حاشیه‌ به وجود آمده در بازار سکه و طلا مجددا شاهد هجوم مردم جهت خرید طلاهای خام در بازار هستیم و در حالی که هر اونس در بازار جهانی کاهش قیمت داشته است، قیمت طلا و سکه در ایران روند رو به رشدی را طی می‌کند.

وی ادامه داد: در بازار سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۳۱۰ هزار تومان، نیم سکه دو میلیون و ۲۵۱ هزار تومان، سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۵۲۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۵۱ هزار تومان قیمت دارد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: سکه یک گرمی نیز امروز با قیمتی معادل ۶۸۰ هزار تومان دادوستد می‌شود و به ترتیب یک مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۸۳۹ هزار تومان و یک گرم طای ۱۸ عیار ۴۲۴ هزار تومان قیمت دارد.

محمدولی در ادامه با اشاره به این‌که چشم‌انداز بازار سکه و طلا با ادامه چنین روندی مناسب نیست، گفت: باید ثبات بازار سکه و طلا بازگردد و التهابات به وجود آمده کاسته شود. این مساله نیازمند توجهی جدی به اقتصاد کلان کشور است و باید فضای به وجود آمده مدیریت شود.

به گزارش ایسنا، روز گذشته قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، نیم سکه دو میلیون تومان، ربع سکه یک میلیون و ۱۱۰ هزار تومان، سکه یک گرمی ۶۷۰ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۷۶۷ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۸ هزار تومان قیمت داشت.

» با عضویت در سایت آخرین اخبار را در ایمیل خود ببینید!
عضویت در خبرنامه» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *