نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان

جهان‌سهم، نخستین وبسایت خبری-تحلیلی بازارهای جهان

تحولات اقتصادی و مالی جهان هر روز شتاب بیشتری پیدا می‌کند و اطلاع به موقع از این تحولات برای تمامی فعالان اقتصادی کشورمان از جمله سرمایه‌گذاران یک ضرورت انکارناپذیر است. در حقیقت تمام صنایع و شرکت‌های بورسی ایران و نیز فعالیت بخش‌های مختلف اقتصاد کشورمان به شکل مستقیم یا غیرمستقیم از این رخدادها تاثیر می‌پذیرند.

وبسایت جهان‌سهم با درک ضرورت اطلاع رسانی در این حوزه‌‌ها و به هدف ارتقاء آگاهی سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی، فعالان اقتصادی و دیگر علاقه‌مندان، در حوزه‌های جهانی زیر به اطلاع رسانی می‌پردازد:

بازارهای مالی، بازارهای مواد خام از جمله نفت، طلا و فلزات اساسی، بازارهای ارز، صنایع و شرکت‌های خارجی، اقتصاد جهان و ...

جهان‌سهم نخستین وبسایت ایرانی است که انعکاس فراگیر، مرتب و فوری تحولات بازارهای جهان را در دستور کار خود قرار داده و در تمام روزهای هفته بروزرسانی می‌شود. در این راه، با بهره‌گیری از منابع معتبر در حوزه‌های مرتبط با سایت و نیز دیدگاه کارشناسان، اطلاعات دقیق در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. سرعت، دقت و بی طرفی در ارائه مطالب، مبنای فعالیت جهان‌سهم است.

در کنار اخبار و تحلیل‌های مربوط به بازارهای خارجی که بخش عمده محتوای سایت را تشکیل می‌دهد، جهان‌سهم به تحولات بازارهای داخلی به عنوان بخشی از بازارهای جهان اشارتی دارد.