نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • بررسی مهمترین نکات گزارش جدید فائو
  »

  کاهش شاخص قیمت ها برای نخستین بار

  کاهش شاخص قیمت ها برای نخستین بار
  جهان سهم ـ سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد، فائو، در گزارش جدید خود به کاهش ۰.۴ درصدی شاخص قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی در ماه گذشته میلادی اشاره کرده است. در این گزارش آمده است، شاخص قیمت ها در ماه گذشته ۱۷۱.۳ بوده که نسبت به ماه اکتبر ۰.۴ درصد پایین تر بوده اما نسبت به نوامبر سال قبل ..
  ۱۳۹۵/۹/۲۴
 • تداوم رشد قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی
  »

  شکر و محصولات لبنی در صدر افزایش قیمت

  شکر و محصولات لبنی در صدر افزایش قیمت
  جهان سهم ـ فائو، سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد در گزارش جدید خود به بررسی تغییرات قیمت گروه های اصلی غذایی در ماه گذشته میلادی پرداخته است. در این گزارش آمده است، متوسط شاخص قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی در ماه گذشته ۱۷۲.۶ بوده که نسبت به ماه سپتامبر ۰.۷ درصد و نسبت به اکتبر سال گذشته ..
  ۱۳۹۵/۸/۳۰
 • افزایش مجدد قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی
  »

  بررسی نکات مهم گزارش جدید فائو

  بررسی نکات مهم گزارش جدید فائو
  جهان سهم _ فائو، سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد در گزارش جدید خود به افزایش شاخص قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی در ماه سپتامبر اشاره کرده است. در ماه یاد شده، این شاخص (FFPI) که میانگین قیمت چند گروه از مواد غذایی و محصولات کشاورزی است ۲.۹ درصد نسبت به ماه قبل از آن یعنی آگوست و ۱۰ درصد ..
  ۱۳۹۵/۸/۱۱
 • گزارش جدید سازمان خواروبار و کشاورزی منتشر شد
  »

  تغییر در بازار جهانی شکر، محصولات لبنی و غلات

  تغییر در بازار جهانی شکر، محصولات لبنی و غلات
  جهان سهم _ فائو، سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد در گزارش جدید خود به افزایش شاخص قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی در ماه گذشته میلادی (آگوست) اشاره کرده است. در این گزارش آمده است، رقم شاخص در ماه گذشته ۱۶۵.۶ بوده که ۳ واحد معادل ۱.۹ درصد نسبت به ماه قبل از آن و ۷ درصد نسبت به آگوست ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۰
 • دیدگاه کارشناس فائو درباره افق قیمت ها در سال جاری
  »

  افت شاخص قیمت مواد غذایی در ماه گذشته

  افت شاخص قیمت مواد غذایی در ماه گذشته
  جهان سهم _ سازمان خوارو بار ملل متحد، فائو، در گزارش جدید خود به کاهش اندک شاخص قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی در ماه گذشته میلادی (ژوئیه) اشاره کرده است. در این گزارش آمده است، شاخص قیمت ها پس از پنج ماه رشد، به میزان ۰.۸ درصد یا ۱.۳ واحد نسبت به ماه ژوئن کاهش یافته است. رقم شاخص نسبت ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۷
 • رشد سریع قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی
  »

  گزارش جدید فائو منتشر شد

  گزارش جدید فائو منتشر شد
  جهان سهم _ بنا به اعلام سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد، فائو، در ماه گذشته میلادی (ژوئن) شاخص قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی نسبت به ماه قبل از آن یعنی می، ۴.۲ درصد رشد کرده و این بیشترین رشد طی چهار سال اخیر است. متوسط رقم شاخص در ماه گذشته میلادی ۱۶۳.۴ بود است که یک درصد پایین تر از رقم ..
  ۱۳۹۵/۵/۹
 • نکات آماری مهم در گزارش جدید فائو چیست؟
  »

  رشد شاخص قیمت ها برای سومین ماه

  رشد شاخص قیمت ها برای سومین ماه
  جهان سهم _ گزارش جدید فائو، سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد، نشان می دهد در ماه گذشته میلادی (آوریل)، قیمت محصولات اصلی کشاورزی و مواد غذایی نسبت به ماه مارس افزایش یافته است. البته با آنکه قیمت ها برای سومین ماه پی در پی رشد کرده اما نسبت به ماه آوریل سال پیش یعنی در مقیاس سالانه، 10 درصد پایین تر ..
  ۱۳۹۵/۲/۲۶
 • گزارش سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد منتشر شد
  »

  سه عامل کاهش قیمت محصولات کشاورزی

  سه عامل کاهش قیمت محصولات کشاورزی
  جهان سهم _ فائو، سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد در گزارش جدید خود اعلام کرد، شاخص قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی این سازمان در ماه گذشته میلادی ۱.۹ درصد نسبت به ماه دسامبر و ۱۶ درصد نسبت به ماه ژانویه سال گذشته کاهش یافته و به ۱۵۰.۴ رسیده است. این پایین ترین میزان از آوریل سال ۲۰۰۹ میلادی ..
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
 • وضعیت بازار محصولات کشاورزی و مواد غذایی
  »

  مهمترین نکات گزارش جدید فائو چیست؟

  مهمترین نکات گزارش جدید فائو چیست؟
  جهان سهم _ سازمان خوار و بار و کشاورزی ملل متحد، فائو، در گزارش جدید خود به تغییرات قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی در سال گذشته و ماه دسامبر یعنی آخرین ماه سال پیش اشاره کرده است. در این گزارش آمده است، قیمت جهانی مواد غذایی سال پیش برای چهارمین سال پی در پی کاهش یافته و میزان کاهش ۱۹ درصد ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
 • گزارش سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد منتشر شد
  »

  بررسی بازار محصولات کشاورزی و مواد غذایی

  بررسی بازار محصولات کشاورزی و مواد غذایی
  جهان سهم _ در ماه گذشته میلادی، شاخص فائو از قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی ۱۵۶.۷ بوده که نسبت به ماه اکتبر ۲.۶ واحد معادل ۱.۶ درصد پایین تر است. بجز قیمت شکر که برای سومین ماه پی در پی افزایش یافته است، قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی در این شاخص کاهش یافتند. افزایش ارزش دلار و عرضه میزان بالاتر ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۹
 • پیش بینی تحولات قیمتی برخی محصولات کشاورزی
  »

  تاثیر نوسان های ارز بر بازار محصولات کشاورزی

  تاثیر نوسان های ارز بر بازار محصولات کشاورزی
  جهان سهم _ رابوبانک هلند که بزرگ ترین تامین کننده مالی کشاورزان و شرکت های فعال در حوزه محصولات کشاورزی در جهان است، در گزارش سالانه خود به بررسی شرایط بازار برخی محصولات کشاورزی در سال آینده پرداخته و پیش بینی هایی در زمینه قیمت ها مطرح کرده است. در این گزارش بویژه به تاثیر نوسان های ارزی در ..
  ۱۳۹۴/۹/۷
 • گزارش سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد منتشر شد
  »

  علت کاهش سریع قیمت مواد غذایی چیست؟

  علت کاهش سریع قیمت مواد غذایی چیست؟
  جهان سهم _ فائو، در گزارش خود به کاهش قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی به پایین ترین میزان در شش سال اخیر اشاره کرده است. در گزارش فائو آمده است، شاخص قیمت ها در ماه گذشته میلادی سریع ترین کاهش را از دسامبر سال ۲۰۰۸ داشته و به ۱۵۵.۷ رسیده که پایین ترین میزان از آوریل سال ۲۰۰۹ است. افزایش عرضه و نگرانی در ..
  ۱۳۹۴/۶/۲۱
 • گزارش جدید فائو مربوط به ماه مارس منتشر شد
  »

  تداوم روند کاهش قیمت محصولات کشاورزی

  تداوم روند کاهش قیمت محصولات کشاورزی
  جهان سهم _ بنا به اعلام فائو، سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد، شاخص قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی در ماه گذشته میلادی نسبت به ماه فوریه ۱.۵ درصد کاهش یافته و به ۱۷۳.۸ رسیده است. این رقم نسبت به ماه مارس سال پیش ۱۸.۷ درصد پایین تر است. کاهش شدید قیمت شکر _ که به پایین ترین میزان از فوریه ..
  ۱۳۹۴/۲/۵
 • گزارش فائو در باره بازار محصولات کشاورزی منتشر شد
  »

  روند کاهش شاخص قیمت ها ادامه یافته است

  روند کاهش شاخص قیمت ها ادامه یافته است
  جهان سهم _ شاخص فائو از قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی در ماه فوریه نسبت به ماه ژانویه ۱.۸ واحد کاهش یافته و به ۱۷۹.۴ رسیده است. رقم شاخص نسبت به فوریه سال گذشته میلادی ۲۹ واحد پایین تر است. در ماه گذشته میلادی، قیمت غلات، گوشت و بویژه شکر کاهش یافته اما در قیمت روغن ها تغییر قابل ملاحظه ای ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
 • پیش بینی رشد تولید و ذخیره محصولات اصلی کشاورزی
  »

  افول قیمت سویا و ذرت در بورس شیکاگو

  افول قیمت سویا و ذرت در بورس شیکاگو
  جهان سهم _ قیمت فروش آتی سویا و ذرت کاهش یافته است. گزارش وزارت کشاورزی آمریکا نشان می دهد میزان تولید جهانی این دو محصول اصلی کشاورزی بالاتر از میزانی است که پیشتر تصور می شد. در این گزارش آمده است، ذخیره جهانی ذرت ۱۹۲.۲ میلیون تن خواهد بود. در گزارش ماه پیش، این رقم ۱۹۱.۵ میلیون تن پیش بینی شده بود. همچنین ..
  ۱۳۹۳/۹/۲۰
1 2 3 4 >>