نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • گزارش سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد منتشر شد
  »

  ثبات قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی

  ثبات قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی
  جهان سهم _ بنا به اعلام سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد، شاخص قیمت ۵۵ محصول کشاورزی و ماده غذایی در ماه گذشته میلادی نسبت به ماه اکتبر تقریبا تغییری نکرده و در حد ۱۹۲.۶ واحد قرار داشته اما نسبت به ماه نوامبر سال گذشته ۱۳ واحد معادل ۶.۴ درصد کاهش یافته است. در ماه نوامبر قیمت روغن گیاهی و غلات اندکی افزایش ..
  ۱۳۹۳/۹/۱۶
 • گزارش جدید سازمان خواربار ملل متحد منتشر شد
  »

  کاهش قیمت ها برای هفتمین ماه پی در پی

  کاهش قیمت ها برای هفتمین ماه پی در پی
  جهان سهم _ قیمت محصولات کشاوزی و مواد غذایی در ماه اکتبر برای هفتمین ماه پی در پی کاهش یافته و این طولانی ترین کاهش مستمر قیمت ها از سال ۲۰۰۹ است. کاهش قیمت محصولات لبنی و گوشت، به دلیل پیش بینی رشد تولید، عامل اصلی کاهش شاخص قیمت هاست. فائو در گزارش امروز خود اعلام کرد، شاخص قیمت ۵۵ ماده ..
  ۱۳۹۳/۸/۱۵
 • دیدگاه تحلیلگران درباره بازار محصولات اصلی کشاورزی
  »

  عوامل رشد قیمت جهانی گندم، سویا و ذرت

  عوامل رشد قیمت جهانی گندم، سویا و ذرت
  جهان سهم _ قیمت گندم برای سومین روز پی در پی رشد کرده و قیمت سویا در نزدیکی بالاترین میزان در دو ماه اخیر قرار دارد. شرایط نامساعد آب و هوایی در روسیه و برزیل احتمال کاهش تولید این دو محصول را مطرح کرده و به رشد قیمت ها منجر شده است. در بورس محصولات کشاورزی شیکاگو، قیمت هر بوشل گندم برای تحویل در ماه دسامبر ..
  ۱۳۹۳/۸/۷
 • بیشترین کاهش قیمت در چه بازارهایی رخ داده است؟
  »

  کاهش قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی

  کاهش قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی
  جهان سهم _ فائو، سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد، در گزارش امروز خود اعلام کرد، در ماه سپتامبر برای ششمین ماه پی در پی قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی در جهان کاهش یافته است. میزان بالای محصول و افزایش ذخیره محصولات یاد شده سبب شده قیمت ها به پایین ترین میزان در ۱۵ سل اخیر کاهش یابند. بیشترین کاهش قیمت ..
  ۱۳۹۳/۷/۱۷
 • توجه سرمایه گذاران به بازار محصولات کشاورزی
  »

  افزایش قیمت گندم، ذرت و سویا در بورس شیکاگو

  افزایش قیمت گندم، ذرت و سویا در بورس شیکاگو
  جهان سهم _ امروز قیمت گندم برای دومین روز پی در پی افزایش یافته و این بیشترین رشد در دو هفته اخیر است. پیش بینی افزایش تقاضا به دلیل کاهش قیمت ها به پایین ترین میزان از سال ۲۰۱۰ عامل رشد قیمت این محصول کشاورزی است. امروز قیمت هر بوشل گندم در بورس محصولات کشاورزی شیکاگو برای تحویل در ماه دسامبر ..
  ۱۳۹۳/۷/۳
 • پیش بینی هایی درباره تولید ذرت، گندم و سویا
  »

  تداوم کاهش قیمت محصولات اصلی کشاورزی

  تداوم کاهش قیمت محصولات اصلی کشاورزی
  جهان سهم _ بنا به اعلام وزارت کشاورزی آمریکا، تولید گندم امسال خارج از آمریکا به رقم بی سابقه ۶۶۴.۷۱ میلیون تن خواهد رسید و ذخیره این محصول کشاورزی با ۴.۱ درصد رشد به بالاترین میزان از سه سال اخیر می رسد. رشد عرضه سبب کاهش قیمت جهانی مواد غذایی و محصولات کشاورزی شده است. در ادامه به بررسی وضعیت ..
  ۱۳۹۳/۶/۲۸
 • سرمایه گذاران درباره عرضه کافی اطمینان دارند
  »

  کاهش قیمت محصولات اصلی کشاورزی

  کاهش قیمت محصولات اصلی کشاورزی
  جهان سهم _ قیمت ذرت و سویا در بورس محصولات کشاورزی شیکاگو به پایین ترین میزان در چهار سال اخیر رسیده است زیرا سرمایه گذاران معتقدند در گزارش وزارت کشاورزی آمریکا که فردا منتشر می شود میزان تولید این محصولات بیش از پیش بینی قبلی اعلام خواهد شد. در نظرسنجی خبرگزاری بلومبرگ از تحلیلگران مشخص شد آنها معتقدند ..
  ۱۳۹۳/۶/۱۹
 • گزارش سازمان بین المللی شکر (ISO) منتشر شد
  »

  بازار جهانی شکر چه وقت به رونق خواهد رسید؟

  بازار جهانی شکر چه وقت به رونق خواهد رسید؟
  جهان سهم _ سازمان بین المللی شکر مستقر در لندن، در تازه ترین گزارش خود به بررسی وضعیت بازار این محصول کشاورزی پرداخته است. قیمت شکر برای تحویل در ماه اکتبر با ۲.۳ درصد افزایش به ۱۵.۷۱ سنت به ازاء هر پوند رسیده است. در ادامه به مهمترین نکات گزارش این سازمان اشاره می کنیم. بنا به اعلام سازمان بین المللی شکر، برای آنکه ..
  ۱۳۹۳/۶/۵
 • پیش بینی جدید وضعیت بازار محصولات کشاورزی
  »

  افق بازار شکر و دانه های روغنی امیدبخش است

  افق بازار شکر و دانه های روغنی امیدبخش است
  جهان سهم ـ‌ سازمان توسعه و همکاری اقتصادی و سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد در گزارشی مشترک از افق وضعیت بازار غلات و برخی محصولات کشاورزی دیگر، کاهش قیمت ها را پیش بینی کرده اند. در گزارش این دو نهاد آمده است، طی ۱۲ تا ۲۴ ماه آینده به احتمال زیاد قیمت ها ها کاهش خواهد یافت زیرا کشاورزان با سرعتی بالاتر از ..
  ۱۳۹۳/۵/۷
 • گزارش فائو درباره وضعیت بازار در ماه ژوئن منتشر شد
  »

  کاهش مجدد شاخص قیمت مواد غذایی

  کاهش مجدد شاخص قیمت مواد غذایی
  جهان سهم ـ فائو سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد در گزارش امروز خود اعلام کرد، قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی در ماه گذشته میلادی برای سومین ماه پی در پی کاهش یافته است. علت اصلی این کاهش پیش بینی رشد عرضه جهانی غلات و روغن گیاهی و کاهش قیمت آنها بوده است. شاخص قیمت ۵۵ ماده غذایی ..
  ۱۳۹۳/۴/۱۲
 • گزارش سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد منتشر شد
  »

  افول مجدد قیمت محصولات کشاورزی و موادغذایی

  افول مجدد قیمت محصولات کشاورزی و موادغذایی
  جهان سهم _ سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد در گزارش جدید خود اعلام کرد قیمت جهانی مواد غذایی و محصولات کشاورزی در ماه گذشته میلادی برای دومین ماه پی در پی کاهش یافته است. افول قیمت محصولات لبنی و روغن سبزیجات عامل اصلی این کاهش بوده است. شاخص قیمت ۵۵ محصول کشاورزی و ماده غذایی در ماه می ..
  ۱۳۹۳/۳/۱۵
 • خریدهای سفته بازانه به شدت کاهش یافته است
  »

  می، ماه سقوط قیمت اکثر محصولات کشاورزی

  می، ماه سقوط قیمت اکثر محصولات کشاورزی
  جهان سهم ـ در ماه گذشته میلادی قیمت گندم بیشترین کاهش ماهانه را از سال ۲۰۱۱ داشت زیرا پیش بینی می شود تولید این محصول اصلی کشاورزی در آمریکا خوب باشد. قیمت ذرت به پایین ترین میزان در چند هفته اخیر رسیده است زیرا شرایط مزارع این محصول در آمریکا که صادرکننده بزرگ غلات در جهان است مطلوب بوده است. بنا به ..
  ۱۳۹۳/۳/۱۱
 • فشار بر قیمت جهانی گندم افزایش یافته است
  »

  کاهش قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی

  کاهش قیمت مواد غذایی و محصولات کشاورزی
  جهان سهم ـ فائو، سازمان خوار و بار ملل متحد در گزارش جدید خود به کاهش قیمت محصولات کشاورزی و مواد غذایی در ماه آوریل برای دومین ماه پی در پی اشاره کرده است. در ماه گذشته میلادی قیمت محصولات لبنی، شکر و روغن سبزیجات کاهش یافته است. شاخص ۵۵ ماده غذایی با ۱.۶ درصد کاهش به ۲۰۹.۳ رسیده ..
  ۱۳۹۳/۲/۱۹
 • بررسی وضعیت بازار چهار محصول مهم کشاورزی
  »

  کاهش قیمت شکر، رشد قیمت گندم

  کاهش قیمت شکر، رشد قیمت گندم
  جهان سهم_ هفته پیش قیمت شکر بیشترین کاهش هفتگی را طی بیش از یک سال اخیر داشت اما قیمت گندم به دلیل نگرانی هایی که درباره اختلال در صادرات آن از دریای سیاه وجود داشت رشد کرد. امروز روند رشد قیمت این محصول کشاورزی ادامه یافته است. در ادامه به بررسی وضعیت بازار شکر و گندم می پردازیم. هفته پیش ..
  ۱۳۹۲/۱۲/۲۶
 • عرضه همچنان بالاتر از مصرف جهانی خواهد بود
  »

  پیش‌بینی وضعیت بازار جهانی شکر

  پیش‌بینی وضعیت بازار جهانی شکر
  جهان‌سهم_ مازاد عرضه نسبت به تقاضا برای شکر در بازارهای جهان امسال برای پنجمین سال پی در پی ادامه پیدا خواهد کرد. پیش‌بینی می‌شود در ۱۲ ماه از اکتبر سال ۲۰۱۳ تا اکتبر سال جاری میلادی، تولید شکر جهان ۲.۱ میلیون تن بالاتر از تقاضا باشد. این رقم نسبت به ۱۲ ماه پیش از این دوره ۰.۲ میلیون تن ..
  ۱۳۹۲/۱۱/۲۱
<< 1 2 3 4 >>