نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • بانکداری دیجیتال به ارتباط مستقیم با مشتری نیازمند است
  »

  روش جدید بانک ها برای جذب و حفظ مشتری

  روش جدید بانک ها برای جذب و حفظ مشتری
  جهان سهم _ تحقیق اخیر از سوی بانک مرکزی آمریکا نشان داده در ۱۲ ماهه اخیر ۴۳ درصد استفاده کنندگان از تلفن همراه که دارای حساب بانکی هستند از خدمات بانکداری موبایلی استفاده کرده اند. این در حالی است که در سال ۲۰۱۱ این رقم ۲۲ درصد بود. بانکداری دیجیتال هر روز بیشتر مورد استفاده مشتری ها قرار می‌گیرد زیرا این کانال روشی مناسب برای ..
  ۱۳۹۷/۸/۲۸
 • بانک ها با رقابت شدید از سوی موسسات دیگر مواجهند
  »

  روندهای اصلی در استفاده از بانکداری موبایل

  روندهای اصلی در استفاده از بانکداری موبایل
  جهان سهم _ در دنیای دیجیتال کنونی اکثر مدیران بانک ها و نهادهای مالی کوچک و بزرگ به اهمیت ارائه خدمات بانکداری موبایل به مشتری ها آگاه هستند. برای آندسته از مدیران که هنوز به حیاتی بودن این خدمات باور ندارند در ادامه به یافته های بانک سیتی گروپ در نظرسنجی از ۲۰۰۰ بزرگسال آمریکایی اشاره می کنیم. در نظرسنجی مشخص شد استفاده ..
  ۱۳۹۷/۳/۶
 • »

  تلفن هوشمند در نقش ابزار تشخیص هویت

  تلفن هوشمند در نقش ابزار تشخیص هویت
  جهان سهم _ پیشرفت در دنیای ابزارهای دیجیتال در حال دگرگون کردن فضای پرداخت است. به لطف رواج تلفن‌های هوشمند، (۷۷ درصد بزرگسالان ایالات متحده آمریکا یک تلفن هوشمند دارند)، مصرف‌کننده‌ها نه تنها نسبت به قبل، روش‌های پرداخت بیشتری در اختیار دارند، بلکه همچنین انتظار بیشتری برای انجام تراکنش‌های سریع و بدون مشکل دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
 • »

  یافته هایی درباره گسترش کیف پول موبایل

  یافته هایی درباره گسترش کیف پول موبایل
  جهان سهم _ بنا به تحقیقات انجام شده از سوی موسسه ژوپیتر ریسرچ، میزان پرداخت ها از طریق کیف پول موبایل در جهان، امسال با ۳۲ درصد افزایش نسبت به سال گذشته میلادی، به ۱۳۵۰ میلیارد دلار خواهد رسید. سال پیش این رقم ۱۰۰۲ میلیارد دلار بود. در حال حاضر پرداخت های میدان نزدیک (NFC) تنها ۵ درصد از مبلغ یاد شده را تشکیل ..
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
 • شروط افزایش پذیرش پرداخت های غیرنقد چیست؟
  »

  رشد سریع پرداخت های دیجیتال در سال های اخیر

  رشد سریع پرداخت های دیجیتال در سال های اخیر
  جهان سهم _ تحقیقات انجام شده از سوی بانک بی ان پی پاریباس نشان می دهد، در حوزه ارزش تراکنش های دیجیتال، چین توانسته انگلستان را پشت سر گذارد. افزایش این شکل از تراکنش در چین به رشد جهانی این شیوه پرداخت منجر شده است. در تحقیق یاد شده آمده است، تخمین زده می شود ارزش تراکنش های غیرنقد در جهان در ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۵
 • تحقیق جدید موسسه مک کینزی منتشر شد
  »

  نقش خدمات مالی دیجیتال در رونق اقتصادی

  نقش خدمات مالی دیجیتال در رونق اقتصادی
  جهان سهم _ تحقیقات موسسه مک کینزی نشان می دهد در ۱۰ سال آینده، ارائه خدمات مالی با استفاده از تلفن همراه، تولید ناخالص داخلی اقتصادهای نوظهور را ۶ درصد بالا می برد و به ۳۷۰۰ میلیارد دلار می رساند. همچنین ۹۵ میلیون شغل جدید در این حوزه ایجاد خواهد شد. در تحقیق مک کینزی آمده است، در حال حاضر ۲ میلیارد ..
  ۱۳۹۵/۷/۲
 • سهولت و ایمنی دو عامل مهم گسترش بانکداری موبایل
  »

  افزایش سرمایه گذاری ها در حوزه بانکداری موبایل

  افزایش سرمایه گذاری ها در حوزه بانکداری موبایل
  جهان سهم _ بنا به تخقیق انجام شده از سوی انجمن بانکداران آمریکا، بیش از نیمی از مردم این کشور حداقل یک بار در ماه از ابزارهای موبایل برای مدیریت حساب بانکی خود استفاده می کنند و بیش از یک سوم مردم، بیش از سه بار در ماه از این ابزارها برای این منظور بهره می برند. همچنین تقریبا سه چهارم استفاده کنندگان از سیستم بانکداری ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۸
 • تقلب ها در کارت های بدون تماس ادامه دارد
  »

  مشتری ها مراقب تراکنش های مشکوک باشند

  مشتری ها مراقب تراکنش های مشکوک باشند
  جهان سهم _ تدابیر امنیتی اتخاذ شده برای برنامه کارت های بدون تماس در انگلستان "پرآشوب" توصیف شده است. واقعیت این است که در سیستم کنونی، تا ۸ ماه پس از آنکه مشتری اعلام می کند کارت بانکی اش مفقود شده یا به سرقت رفته، ممکن است تراکنش های تقلب آمیز با این کارت ها انجام شود. در تحقیقی که از سوی یکی از ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۰
 • پرداخت ها هر روز آسان تر خواهند شد
  »

  حرکت سنگاپور به سمت حذف پول نقد

  حرکت سنگاپور به سمت حذف پول نقد
  جهان سهم _ سنگاپور قصد دارد سیستم پرداخت شبیه سیستم پیم (Paym) انگلستان راه اندازی کند که مصرف کنندگان بتوانند با استفاده از آن، صرفا با بهره گیری از شماره تلفن همراه دریافت کننده، پول برای او ارسال کنند. این بخشی از برنامه های سنگاپور برای حذف پول نقد است. در سال ۲۰۱۴ سنگاپور یکی از نخستین کشورهایی بود که ..
  ۱۳۹۵/۶/۲
1