نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • دیدگاه تحلیلگران تکنیکال به افق بازار چیست؟
  »

  کاهش امید به رونق بازار فلزات اساسی

  کاهش امید به رونق بازار فلزات اساسی
  جهان سهم _ قیمت مس و برخی دیگر از فلزات اساسی در ماه گذشته میلادی در مسیر کاهش حرکت کرده است. روز گذشته کاهش ارزش دلار به افزایش نسبی قیمت ها کمک کرد اما قیمت مس در پایین ترین میزان در چند هفته اخیر قرار دارد و این درحالیستکه روز گذشته خبرهای منتشر شده از اقتصاد چین مثبت بود. حال این پرسش مطرح ..
  ۱۳۹۵/۶/۱۲
 • دیدگاه تکنیکالیست ها در باره وضعیت بازار مس
  »

  احتمال رونق بازار فلزات اساسی اندک است؟

  احتمال رونق بازار فلزات اساسی اندک است؟
  جهان سهم _ قیمت مس که اواسط ماه گذشته میلادی به بالای ۵۱۰۰ دلار در هر تن رسیده بود در هفته های اخیر در مسر کاهش حرکت کرده و هفته پیش با حدود ۱۵۰ دلار کاهش به ۴۶۰۰ دلار رسید. این پایین ترین میزان در ۲ ماه اخیر است. قیمت مس در چند ماه اخیر بارها از سطح ۵۰۰۰ دلار بالاتر رفته اما نتوانسته برای مدتی طولانی در ..
  ۱۳۹۵/۶/۶
 • کدام فلز اساسی بهترین عملکرد را خواهد داشت؟
  »

  پیش بینی مودیز درباره افق بازار فلزات اساسی

  پیش بینی مودیز درباره افق بازار فلزات اساسی
  جهان سهم _ قیمت مس و برخی دیگر از فلزات اساسی طی چند هفته اخیر کاهش یافته و این درحالیستکه ارزش دلار پایین آمده و قاعدتا باید قیمت فلزات اساسی حمایت می شد. قیمت مس اخیرا در محدوده ۴۸۰۰ دلار در هر تن نوسان کرده است. موسسه رتبه سنجی مودیز در گزارش جدید خود به بررسی چشم انداز بازار فلزات ..
  ۱۳۹۵/۵/۲۹
 • پیش بینی تحلیلگران در باره افق بازار در ماه های آینده
  »

  این هفته وضعیت بازار فلزات اساسی چگونه است؟

  این هفته وضعیت بازار فلزات اساسی چگونه است؟
  جهان سهم _ قیمت مس و برخی دیگر از فلزات اساسی هفته گذشته کاهش یافت و این در حالی بود که ارزش دلار در برابر یورو پایین آمد و قاعدتا باید قیمت این فلزات حمایت می شد. قیمت مس که ابتدای سال جاری میلادی در سطح ۴۳۰۰ دلار در هر تن نوسان می کرد اکنون به ۴۷۰۰ دلار رسیده است. در ماه مارس یعنی چهار ماه پیش ..
  ۱۳۹۵/۵/۲۴
 • چرا نباید درباره خبرها منفی از اقتصاد چین نگران بود؟
  »

  احتمال حرکت صعودی قیمت فلزات اساسی

  احتمال حرکت صعودی قیمت فلزات اساسی
  جهان سهم _ امروز قیمت مس و دیگر فلزات اساسی اندکی رشد کرده و قیمت فلز سرخ در محدوده ۴۸۰۰ دلار در هر تن قرار دارد. رشد قیمت ها به رغم انتشار خبرهای منفی از اقتصاد چین و رشد ارزش دلار رخ داده و اکنون این پرسش برای سرمایه گذاران در بازار فلزات اساسی مطرح است که آیا تغییری در چشم انداز بازار بوجود آمده است یا ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۸
 • سرمایه گذاران به حمایت های بیشتر امیدوار هستند
  »

  افق بازار فلزات اساسی بهتر خواهد شد؟

  افق بازار فلزات اساسی بهتر خواهد شد؟
  جهان سهم _ در روزهای اخیر قیمت فلزات اساسی نوسان محدود داشته و قیمت مس نتوانسته به بالای ۵۰۰۰ دلار در هر تن برسد. این ثبات به رغم کاهش ارزش دلار در برابر ارزهای دیگر رخ داده و سبب تعجب سرمایه گذاران شده است. تحلیلگران، افق بازار این مواد خام را در ماه جاری میلادی که در ابتدای آن هستیم پیش بینی کرده اند و ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۳
 • عوامل فشار بر قیمت فلزات اساسی قدرتمند هستند
  »

  احتمال افزایش قیمت مس چقدر است؟

  احتمال افزایش قیمت مس چقدر است؟
  جهان سهم _ قیمت مس و دیگر فلزات اساسی در روزهای اخیر کاهش یافته و این درحالیستکه ارزش دلار افول کرده و خبرهای منتشر شده از اقتصاد آمریکا و منطقه یورو مثبت بوده است. طی روزهای اخیر حساسیت قیمت مس به تغییرات ارزش دلار بیشتر بوده و هرگاه ارزش دلار رشد کرده قیمت ها کاهش یافته است. فقدان خبرهای جدید ..
  ۱۳۹۵/۵/۶
 • دلیلی برای افزایش قیمت فلزات اساسی وجود دارد؟
  »

  بررسی شرایط حاکم بر بازار مس و آینده آن

  بررسی شرایط حاکم بر بازار مس و آینده آن
  جهان سهم _ در چند هفته اخیر قیمت مس نوسانی قابل ملاحظه داشته و امروز قیمت هر تن از این فلز اساسی به مرز ۵۰۰۰ دلار رسیده است. روند کلی قیمت ها در یک ماه اخیر صعودی بوده اما دلیل رشد قیمت ها به رغم شرایطی نامساعدی که بر بازار حاکم است چیست؟ و آیا می توان به رشد بیش از پیش قیمت ها امیدوار بود؟ در ادامه ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۹
 • قیمت فلز سرخ در بالاترین میزان در دو ماه اخیر
  »

  چه عواملی از قیمت مس حمایت کرده اند؟

  چه عواملی از قیمت مس حمایت کرده اند؟
  جهان سهم _ قیمت مس و برخی دیگر از فلزات اساسی در روزهای اخیر رشد کرده و یک عامل آن، پیش بینی رشد تقاضا تحت تاثیر اقداماتی حمایتی بانک های بزرگ مرکزی است. قیمت مس در بورس لندن در مرز ۵۰۰۰ دلار قرار گرفته که بالاترین میزان در دو ماه اخیر است. رشد قیمت فلزات اساسی از جمله مس عوامل دیگری هم دارد که در ادامه ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۴
 • شانس افزایش قیمت ها در ماه های آینده چقدر است؟
  »

  پیش بینی قیمت مس در کوتاه مدت

  پیش بینی قیمت مس در کوتاه مدت
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت مس و برخی دیگر از فلزات اساسی کاهش یافت و برخی تحلیلگران معتقدند این روند ادامه می یابد البته برخی عوامل هم وجود دارد که از قیمت ها حمایت می کند. بانک مریل لینج در گزارش جدید خود متوسط قیمت مس در سال جاری میلادی و سال آینده را پیش بینی کرده است. در ادامه به بررسی وضعیت ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۹
 • بررسی شرایط حاکم بر بازار مس و روی
  »

  رونق بازار فلزات اساسی منطقی است؟

  رونق بازار فلزات اساسی منطقی است؟
  جهان سهم _ قیمت برخی فلزات اساسی در روزهای اخیر رشد کرده است. قیمت مس هفته گذشته برای سومین هفته پی در پی افزایش یافت البته میزان افزایش زیاد نبود. قیمت هر تن از این فلز مهم اساسی روز جمعه در پایان معاملات هفته در سطح ۴۹۰۰ دلار قرار گرفت. هفته پیش یک عامل جدید بر بازار فلزات اساسی تاثیر گذاشت که ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۲
 • تاثیر خروج انگلستان از اتحادیه اروپا چه خواهد بود؟
  »

  بررسی چهار عامل موثر بر قیمت فلزات اساسی

  بررسی چهار عامل موثر بر قیمت فلزات اساسی
  جهان سهم _ قیمت مس و دیگر فلزات اساسی هفته پیش تا قبل از اعلام نتیجه همه پرسی خروج انگلستان از اتحادیه اروپا، در مسیر رشد حرکت کرد. اما روز گذشته متعاقب انتشار خبر رای مثبت مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا، قیمت مس و دیگر فلزات اساسی کاهش یافت. البته هفته پیش در مجموع قیمت ..
  ۱۳۹۵/۴/۵
 • در بلندمدت قیمت ها شانسی برای رشد پایا دارند؟
  »

  هفته ای پرنوسان پیش روی فلزات اساسی

  هفته ای پرنوسان پیش روی فلزات اساسی
  جهان سهم _ هفته پیش قیمت مس در مجموع یک درصد معادل ۵۰ دلار رشد کرد و به ۴۵۵۰ دلار در هر تن رسید. روز جمعه کاهش ارزش دلار و کمتر شدن ریسک خروج انگلستان از اتحادیه اروپا دو عامل رشد قیمت فلزات اساسی بود. البته قیمت روی و سرب کاهش یافت. رشد قیمت نفت در روز جمعه نیز به افزایش نسبی قیمت فلزات پایه کمک ..
  ۱۳۹۵/۳/۲۹
 • تحلیلگران به افق بازار در پایان سال امیدوار هستند؟
  »

  این هفته چهار عامل بر قیمت مس تاثیر دارند

  این هفته چهار عامل بر قیمت مس تاثیر دارند
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت مس اندکی کاهش یافت و این کاهش، هم به دلیل رشد ارزش دلار رخ داد و هم پیش بینی کاهش تقاضای چین. روز جمعه قیمت هر تن از این فلز اساسی در سطح ۴۷۷۰ دلار در هر تن نوسان کرد. اما هفته پیش رو چه تحولاتی در بازار رخ خواهد داد؟ در ادامه ضمن اشاره به شرایط موثر بر قیمت ها، به این سوال ..
  ۱۳۹۵/۳/۲۳
 • برخی عوامل به رونق بازار فلزات اساسی کمک می کنند
  »

  پیش بینی قیمت مس در پایان سال جاری

  پیش بینی قیمت مس در پایان سال جاری
  جهان سهم _ در روزهای اخیر قیمت مس و دیگر فلزات اساسی نوسانی محدود داشته و اندکی رشد کرده اما درباره بهبود شرایط در این بازار تردیدهایی وجود دارد. گزارشی جدید از سوی بانک مریل لینچ منتشر شده که در آن نگاهی متفاوت به افق بازار فلزات یاد شده مطرح شده است. در این گزارش آمده است بازار مس به دلیل کند شدن ..
  ۱۳۹۵/۳/۱۸
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>