نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • وعده امیدبخش مقامات چین بازار را متحول می کند؟
  »

  وابستگی افق بازار فلزات اساسی به سه عامل

  وابستگی افق بازار فلزات اساسی به سه عامل
  جهان سهم _ این روزها قیمت فلزات اساسی نوسانی محدود داشته و این درحالیستکه به تازگی مقامات بلندپایه چین تلاش کرده اند سرمایه گذاران را به افق اقتصاد این کشور امیدوار کنند. قیمت ها در روزهای اخیر رشد محسوسی نداشته اند و در باره تغییراتی که در هفته های آینده در بازار این مواد خام بوجود خواهد آمد دیدگاه هایی ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
 • تاثیر مطلوب ضعف اقتصاد جهان بر بازار فلزات اساسی
  »

  پیش بینی های مثبت درباره بازار مس!

  پیش بینی های مثبت درباره بازار مس!
  جهان سهم _ بازار مس سال جاری میلادی را خوب شروع نکرد و اواسط ماه گذشته میلادی، قیمت ها به دلیل خبرهای منفی از اقتصاد چین به ۴۳۳۰ دلار در هر تن رسید. از آن زمان تاکنون قیمت فلز سرخ در مسیر رشد قرار گرفته البته همواره افت و خیزهایی در قیمت ها مشاهده شده است. با توجه به تغییراتی که در روزهای اخیر در شرایط ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
 • گلدمن ساکس از افق مثبت بازار روی می گوید
  »

  وضعیت بازار فلزات اساسی در دو ماه آینده

  وضعیت بازار فلزات اساسی در دو ماه آینده
  جهان سهم _ قیمت فلزات اساسی در هفته های اخیر رشدی تدریجی داشته است و این درحالیستکه خبرهای منتشر شده از اقتصاد چین عموما منفی است. کاهش ارزش دلار در برابر یورو یک عامل رشد قیمت هاست اما هر گاه قیمت ها رشد می کند، سوالی که برای سرمایه گذاران مطرح می شود این است که این رشد تا کجا ادامه ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶
 • سه خبر منفی از اقتصاد چین منتشر شده است
  »

  اوضاع بازار فلزات اساسی تغییر کرده است؟

  اوضاع بازار فلزات اساسی تغییر کرده است؟
  جهان سهم _ قیمت فلزات اساسی امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان، کاهش یافته است. قیمت مس در محدوده ۴۵۰۰ دلار در هر تن در نوسان است. در ماه گذشته میلادی که نخستین ماه سال جدید بود، قیمت فلزات پایه رشدی نسبی داشت اما در باره وضعیت بازار این فلزات در ماه های آینده دیدگاه های مختلفی مطرح شده ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
 • نگاه بدبینانه در باره بازار فلز سرخ در سال جاری میلادی
  »

  ثبات در بازار فلزات اساسی به چه معناست؟

  ثبات در بازار فلزات اساسی به چه معناست؟
  جهان سهم _ اخیرا قیمت فلزات اساسی رشدی نسبی داشته اما هنوز قیمت ها در پایین ترین میزان در چند سال اخیر قرار دارد. درباره افق بازار این مواد خام دیدگاه های مختلفی مطرح شده است. تحلیلگران دو بانک، دو نظر متناقض در باره وضعیت قیمتی فلزات اساسی در سال جاری میلادی ارائه کرده اند که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۵
 • بررسی بازار مس و افق آن در سال جاری میلادی
  »

  چرا بازار فلز سرخ دچار بحران است؟

  چرا بازار فلز سرخ دچار بحران است؟
  جهان سهم _ قیمت مس در حال حاضر در پایین ترین میزان در شش و نیم سال اخیر قرار دارد و تحلیلگران معتقدند پیش بینی افق بازار این فلز که معیاری از وضعیت اقتصاد جهان است از هر زمان دیگر دشوارتر شده است. بسیاری از تحلیلگران از خود می پرسند چرا باید قیمت مس کاهش یابد در حالیکه تقاضای چین برای آن بالاست و احتمال ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
 • سرنوشت دردناک سرمایه گذاران در فلزات اساسی
  »

  ضعف در بازار فلزات عمیق تر می شود؟

  ضعف در بازار فلزات عمیق تر می شود؟
  جهان سهم _ روز گذشته با آنکه خبر منفی جدیدی از اقتصاد چین منتشر نشد، قیمت فلزات اساسی کاهش یافت. قیمت مس با حدود ۲.۵ درصد کاهش به زیر ۴۴۰۰ دلار در هر تن رسید و قیمت دیگر فلزات نیز بطور متوسط ۲ درصد افول کرد. این درحالیستکه بسیاری از تحلیلگران معتقد بودند قیمت فلزات اساسی به کف خود رسیده و از ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
 • وضعیت بازار در سال جدید میلادی بدتر خواهد شد؟
  »

  سه عامل کاهش قیمت فلزات اساسی

  سه عامل کاهش قیمت فلزات اساسی
  جهان سهم _ روز گذشته، در نخستین روز معاملاتی سال جدید میلادی، قیمت فلزات اساسی کاهش یافت. قیمت ها بطور متوسط ۲ درصد افول کرد و امیدهایی که در باره بهتر شدن شرایط بازار این مواد خام وجود داشت تااندازه ای از میان رفت. کاهش قیمت ها دلایل مختلفی داشت که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. روز گذشته اعلام شد ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
 • پنج عامل بر بازار فلز سرخ تاثیر خواهند داشت
  »

  پیش بینی عملکرد مس در سال ۲۰۱۶

  پیش بینی عملکرد مس در سال ۲۰۱۶
  جهان سهم _ قیمت مس هفته قبل اندکی رشد کرد و این رشد حاصل کاهش ارزش دلار در برابر یورو بود. از ماه می یعنی از هفته ماه پیش تاکنون، روند کلی قیمت مس کاهشی بوده زیرا از همان زمان نشانه های ضعف در اقتصاد چین نمایان شده است. تاکید رهبران این کشور بر حفظ نرخ ۷ درصد رشد در سال های آینده یکی از دلایل اصلی ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۶
 • وضعیت بازار در سال آینده میلادی چگونه است؟
  »

  سه عامل بر قیمت فلزات اساسی تاثیر دارد

  سه عامل بر قیمت فلزات اساسی تاثیر دارد
  جهان سهم _ قیمت مس به محدوده ۴۷۰۰ دلار در هر تن افزایش یافته اما این رقم نسبت به ابتدای سال یعنی ۶۴۰۰ دلار ۱۷۰۰ دلار پایین تر است. امسال متوسط قیمت هر تن فلز سرخ ۵۴۰۰ دلار بوده و پیش بینی شده در سال آینده میلادی این رقم به ۴۶۰۰ دلار کاهش خواهد یافت. قیمت فلزات اساسی اخیرا نوسانی محدود داشته و متوسط ..
  ۱۳۹۴/۹/۳۰
 • قیمت ها در میان مدت چه میزان افزایش خواهند یافت؟
  »

  نشانه های امیدواری در بازار فلزات اساسی

  نشانه های امیدواری در بازار فلزات اساسی
  جهان سهم _ روز جمعه قیمت مس به مرز ۴۶۰۰ دلار در هر تن رسید که بالاترین میزان در دو هفته اخیر است و دو عامل این رشد، کاهش ارزش دلار و امید به بهتر شدن وضعیت تقاضا در چین است. هفته گذشته قیمت مس برای دومین هفته پی در پی رشد کرد اما قیمت ها همچنان در پایین ترین میزان در چند سال اخیر قرار دارد. قیمت سرب ..
  ۱۳۹۴/۹/۲۱
 • بررسی سه عامل موثر بر قیمت ها در شرایط جدید
  »

  بازار فلزات اساسی رونق می یابد؟

  بازار فلزات اساسی رونق می یابد؟
  جهان سهم _ در دو روز پایانی هفته گذشته، قیمت مس و دیگر فلزات اساسی رشد کرد و بطور متوسط قیمت ها در مجموع ۳ درصد افزایش یافت. قیمت مس در پایان معاملات هفته به نزدیکی ۴۶۰۰ دلار در هر تن رسید و اکنون سوالی که برای سرمایه گذاران در بازار فلزات یاد شده مطرح شده این است که با توجه به رویدادهای بسیار مهم هفته ..
  ۱۳۹۴/۹/۱۴
 • دیدگاه دو گروه از تحلیلگران درباره افق قیمت ها
  »

  سرنوشت بازار فلزات اساسی چه خواهد بود؟

  سرنوشت بازار فلزات اساسی چه خواهد بود؟
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت تمامی فلزات اساسی افزایش یافت و قیمت مس با ۲ درصد رشد به ۴۶۰۰ دلار در هر تن رسید. قیمت ها بطور متوسط ۲ درصد رشد کرد و در حال حاضر سوالی که برای سرمایه گذاران در بازار فلزات اساسی مطرح شده این است که آیا رشد قیمت ها در دو روز اخیر، آغاز روند افزایش قیمت هاست یا نباید ..
  ۱۳۹۴/۹/۶
 • تحلیلگران چه نظری در باره بازار این مواد خام دارند؟
  »

  چند واقعیت تلخ درباره بازار فلزات اساسی

  چند واقعیت تلخ درباره بازار فلزات اساسی
  جهان سهم _ قیمت مس و دیگر فلزات اساسی همچنان در حال کاهش است و شرایط به شکلی است که خبر کاهش قیمت ها برای کسی تعجب آور نیست. روز گذشته قیمت مس به زیر ۴۶۰۰ دلار در هر تن رسید که پایین ترین میزان در ۶ سال اخیر است. در حال حاضر قیمت فلز سرخ و دیگر فلزات اساسی در پایین ترین میزان در چند سال ..
  ۱۳۹۴/۸/۲۸
 • بررسی مختصر وضعیت بازار مس، روی و آلومینیوم
  »

  تغییری در بازار فلزات اساسی پدید می آید؟

  تغییری در بازار فلزات اساسی پدید می آید؟
  جهان سهم _ در روزهای اخیر قیمت فلزات اساسی به رغم نوسان اندک ارزش دلار در برابر یورو، کاهش یافته است. روند کاهش قیمت ها از چند هفته پیش شروع شده و اکنون قیمت مس و روی به ترتیب در پایین ترین میزان در شش سال و پنج سال اخیر قرار دارد. وضعیت دیگر فلزات اساسی نیز چندان بهتر نیست. کارشناسان معتقدند سه ..
  ۱۳۹۴/۸/۲۱
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>