نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • پیش بینی تحلیلگران برای آینده بازار ارز چیست؟
  »

  بررسی سه عامل رشد شدید ارزش دلار

  بررسی سه عامل رشد شدید ارزش دلار
  جهان سهم ـ ارزش دلار در برابر یورو هفته پیش مانند هفته قبل از آن افزایش یافت. نسبت یورو به دلار طی سال جاری میلادی حول ۱.۱۲ نوسان کرده اما از زمانیکه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا اعلام شده شاخص دلار یعنی ارزش این ارز در برابر سبدی از شش ارز معتبر به سرعت افزایش یافته و اکنون با توجه به عوامل جدیدی ..
  ۱۳۹۵/۸/۲۹
 • سرمایه گذاران باید به چه نشانه هایی دقت کنند؟
  »

  پیش بینی وضعیت بازار ارز در هفته های آتی

  پیش بینی وضعیت بازار ارز در هفته های آتی
  جهان سهم _ هفته گذشته متعاقب اعلام پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ارزش دلار در برابر یورو به شدت کاهش یافت اما پس از مدتی اندک، شاهد رشد قابل ملاحظه ارزش دلار در برابر ارزهای دیگر بودیم. هفته قبل شاخص دلار یعنی ارزش این ارز در برابر سبدی از شش ارز معتبر به بالاترین میزان در ۹ ماه اخیر رسید و ..
  ۱۳۹۵/۸/۲۲
 • کدام ارزها بازنده و کدام ارزها برنده خواهند بود؟
  »

  پیش بینی تاثیر انتخابات آمریکا بر ارزهای معتبر

  پیش بینی تاثیر انتخابات آمریکا بر ارزهای معتبر
  جهان سهم _ هفته گذشته ارزش دلار در برابر یورو و برخی دیگر از ارزهای معتبر کاهش یافت. نگرانی هایی در باره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا وجود دارد که تاثیر منفی بر عملکرد دلار گذاشته است. هفته پیش نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا برگزار شد و گزارش وزارت کار آمریکا درباره وضعیت بازار کار این کشور ..
  ۱۳۹۵/۸/۱۵
 • نوسان در بازارهای ارز شدت پیدا خواهد کرد؟
  »

  پیش بینی تغییر مسیر دلار در هفته پیش رو

  پیش بینی تغییر مسیر دلار در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته گذشته مجموعه از گزارش ها از اقتصاد اروپا و آمریکا منتشر شد که تاثیر آن در هفته پیش رو نیز احساس خواهد شد. گزارش ها مربوط به منطقه یورو مثبت بود و سبب شد ارزش یورو در برابر دلار رشد کند. این هفته داده های زیادی از اقتصاد آمریکا و اروپا منتشر می شود و نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا ..
  ۱۳۹۵/۸/۸
 • حرکت بانک های مرکزی بزرگ در مسیرهای مختلف
  »

  عملکرد دلار در ماه های آینده مثبت است؟

  عملکرد دلار در ماه های آینده مثبت است؟
  جهان سهم _ روند افزایش ارزش دلار در برابر ارزهای دیگر ادامه پیدا کرده است. ابتدای هفته تحلیلگران پیش بینی کرده بودند این هفته عملکرد دلار مثبت خواهد بود و این پیش بینی تحقق یافته است. روز گذشته گزارش وزارت کار آمریکا درباره وضعیت بازار کار این کشور در هفته گذشته و نشست شورای سیاستگذاری بانک مرکزی اروپا ..
  ۱۳۹۵/۷/۳۰
 • همه عوامل از عملکرد مثبت دلار حمایت می کنند
  »

  پیش بینی تغییرات بازار ارز در هفته پیش رو

  پیش بینی تغییرات بازار ارز در هفته پیش رو
  جهان سهم _هفته گذشته گزارش های منتشر شده از اقتصاد آمریکا عموما مثبت بود و به همین دلیل ارزش دلار در برابر یورو و برخی دیگر از ارزهای معتبر افزایش یافت. نسبت یورو به دلار در چند هفته اخیر نوسان قابل ملاحظه ای نداشته و به نظر می رسد سرمایه گذاران منتظر رویدادی بزرگ هستند تا جهت گیری تغییرات ارزش دلار مشخص ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۸
 • تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر ارزش دلار چیست؟
  »

  پیش بینی تحولات بازار ارز در هفته پیش رو

  پیش بینی تحولات بازار ارز در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته گذشته ارزش دلار در برابر یورو اندکی تغییر کرد. تا روز جمعه که بحران دویچه بانک ادامه داشت ارزش دلار در برابر یورو رشد کرد زیرا خبرهای منتشر شده از اقتصاد آمریکا مثبت بود و سرمایه گذاران نگران سرنوشت دویچه بانک بودند. روز جمعه اعلام شد این بحران در حال رفع شدن است و با انتشار این خبر یورو تقویت شد.
  ۱۳۹۵/۷/۱۱
 • سرمایه گذاران باید به چه نکاتی توجه داشته باشند؟
  »

  پیش بینی عملکرد دلار در هفته پیش رو

  پیش بینی عملکرد دلار در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته گذشته ارزش دلار در برابر یورو و برخی ارزهای معتبر دیگر کاهش یافت. در روزهای اخیر تغییرات ارزش دلار تحت تاثیر نتیجه نشست هفته پیش کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا و برخی خبرهای منفی منتشر شده از اقتصاد این کشور بود. در ادامه به نتیجه نظرسنجی از تحلیلگران درباره تغییرات ارزش دلار در هفته ..
  ۱۳۹۵/۷/۴
 • دلایل هواداران و مخالفان افزایش نرخ های بهره چیست؟
  »

  مسیر حرکت دلار در سه ماه آینده صعودی است

  مسیر حرکت دلار در سه ماه آینده صعودی است
  جهان سهم _ هفته قبل ارزش دلار در برابر یورو رشد کرد و امروز در آستانه آغاز نشست دو روزه کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا، نوسان ارزش دلار اندک است. فردا و روز چهارشنبه این نشست برگزار می شود و نتیجه آن بیشترین تاثیر را بر ارزش دلار خواهد داشت. از چند هفته پیش گمانه زنی ها درباره نتیجه این نشست آغاز شده ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۹
 • درباره رشد قابل ملاحظه ارزش دلار تردیدی وجود دارد
  »

  چه عواملی بر ارزش دلار فشار وارد می کنند؟

  چه عواملی بر ارزش دلار فشار وارد می کنند؟
  جهان سهم _ در روزهای اخیر تغییرات ارزش دلار در برابر یورو اندک بوده و شاهد افول نسبی ارزش دلار بوده ایم. این درحالیستکه هفته آینده نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا برگزار می شود و احتمال دارد در این نشست نرخ های بهره بالا برده شود. اگر چنین شود ارزش دلار به میزانی قابل ملاحظه افزایش خواهد یافت. حال ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۴
 • بررسی دو عامل تاثیرگذار بر بازارهای ارز در روزهای اخیر
  »

  در ماه های آینده ارزش دلار رشد می کند؟

  در ماه های آینده ارزش دلار رشد می کند؟
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر یورو روز گذشته کاهش یافت و این کاهش تحت تاثیر دو عامل رخ داد. در هفته های اخیر عوامل مختلف با تاثیرات متناقض بر ارزش دلار موثر بوده اند. طی هفته جاری برخلاف پیش بینی هایی که ابتدای هفته مطرح شد، شاهدافول ارزش دلار بوده ایم. تحلیلگران انتظار دارند در افق بلندمدت، دلار درمسیر تقویت ..
  ۱۳۹۵/۶/۱۹
 • علل نوسان ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر چه بود؟
  »

  پیش بینی اوضاع بازار ارز در هفته پیش رو

  پیش بینی اوضاع بازار ارز در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته گذشته ارزش دلار در برابر یورو افزایش یافته اما میزان رشد زیاد نبود. در ابتدای هفته نسبت یورو به دلار در سطح ۱.۱۲ قرار داشت و در پایان هفته این نسبت به ۱.۱۱۵ کاهش یافت. در روزهای ابتدایی هفته، ارزش دلار تحت تاثیر سخنرانی جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا در جمعه گذشته قرار داشت و شاهد رشد ..
  ۱۳۹۵/۶/۱۳
 • عملکرد دلار در ماه های آینده مثبت خواهد بود؟
  »

  پیش بینی تغییرات بازار ارز در هفته جاری

  پیش بینی تغییرات بازار ارز در هفته جاری
  جهان سهم _ هفته پیش تا روز جمعه، تغییرات ارزش دلار در برابر یورو بسیار اندک بود و نسبت یورو به دلار در سطح ۱.۱۳ نوسان می‌کرد. روز جمعه متعاقب انتشار برخی گزارش های مثبت از اقتصاد آمریکا و سخنرانی جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا، ارزش دلار در برابر یورو و ین رشد کرد. البته میزان افزایش اندک بود. در ماه جاری میلادی که ..
  ۱۳۹۵/۶/۷
 • ابهام ها بر ارزش دلار فشار وارد می کنند
  »

  انتظار بیهوده برای سامان یافتن بازار ارز

  انتظار بیهوده برای سامان یافتن بازار ارز
  جهان سهم _ در هفته های اخیر عملکرد دلار چندان رضایت بخش نبوده و برخی تحلیلگران معتقدند شرایط فعلا به همین شکل ادامه پیدا خواهد کرد. یک ماه پیش نسبت یورو به دلار ۱.۱ بود و اکنون به بالای ۱.۱۳ رسیده است. عامل اصلی کاهش ارزش دلار، پیش بینی به تعویق افتادن برنامه افزایش نرخ های بهره در آمریکاست. در هفته پیش رو ..
  ۱۳۹۵/۶/۱
 • موج فروش دلار تا چه وقت ادامه خواهد یافت؟
  »

  تحولات بزرگ در بازارهای ارز رخ داده است

  تحولات بزرگ در بازارهای ارز رخ داده است
  جهان سهم _ در یک ماه اخیر ارزش دلار در برابر یورو نوسان هایی داشته اما در مجموع کاهش یافته است. نسبت یورو به دلار چهار هفته پیش ۱.۱۰۵ بود و اکنون به ۱.۱۲۵ رسیده است. ارزش دلار در برابر ین نیز افول کرده و به زیر ۱۰۰ ین رسیده است. طی هفته های اخیر تغییراتی بزرگ در شرایط بازارهای ارز رخ داده که در ادامه به آنها ..
  ۱۳۹۵/۵/۲۶
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>