نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • بررسی علل نوسان شدید دلار در هفته های اخیر
  »

  این روزها چه عواملی بر دلار تاثیر دارند؟

  این روزها چه عواملی بر دلار تاثیر دارند؟
  جهان سهم _ روز گذشته ارزش دلار در برابر یورو رشد کرد و بخشی از کاهش روزهای اخیر آن جبران شد. انتشار گزارش مثبت از بازار کار آمریکا سبب شد دلار حمایت شود البته افزایش ارزش دلار دلایلی دیگر نیز داشت که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. ارزش دلار در روزهای قبل کاهش یافته و به پایین ترین میزان در شش هفته اخیر ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۴
 • نگاه تجلیلگران به وضعیت بازار در هفته پش رو
  »

  عملکرد دلار در ماه های آینده امیدبخش خواهد بود؟

  عملکرد دلار در ماه های آینده امیدبخش خواهد بود؟
  جهان سهم _ روز گذشته در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان، ارزش دلار در برابر یورو و ین کاهش یافت زیرا خبرهایی که از اقتصاد آمریکا منتشر شد منفی بود و نیز تدابیر اتخاذ شده از سوی بانک مرکزی ژاپن برای حمایت از رونق اقتصاد این کشور، کمتر از میزانی بود که انتظار می رفت. اما آیا روند تغییرات ارزش دلار و دو ارز معتبر دیگر یعنی ..
  ۱۳۹۵/۵/۹
 • تحلیلگران درباره افق بازارهای ارز چه دیدگاهی دارند؟
  »

  تغییر جهت دلار و ین در آینده نزدیک

  تغییر جهت دلار و ین در آینده نزدیک
  جهان سهم _ امروز نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا آغاز می شود و فردا نتیجه آن مشخص خواهد شد. پیش بینی شده در این نشست تغییری در نرخ های بهره ایجاد نخواهد شد اما این به معنای ثبات در ارزش دلار نیست. در سال جاری میلادی تا یک ماه پیش، بانک مرکزی آمریکا به دلیل ضعف کلی اقتصاد جهان، برنامه ..
  ۱۳۹۵/۵/۵
 • بررسی عوامل موثر بر ارزش ارزهای معتبر
  »

  حرکت کند دلار در مسیر رشد ادامه می یابد؟

  حرکت کند دلار در مسیر رشد ادامه می یابد؟
  جهان سهم _ تغییرات ارزش دلار در برابر یورو و دو ارز معتبر دیگر یعنی پوند انگلستان و ین ژاپن در روزهای اخیر بزرگ نبوده است. امروز دو خبر مهم بر ارزش دلار و یورو تاثیر گذشته است. خبر اول به نشست شورای سیاستگذاری بانک مرکزی اروپا مربوط است و خبر دوم وضعیت بازار کار آمریکا در هفته قبل را نشان داده است. با توجه به داده های ..
  ۱۳۹۵/۴/۳۱
 • شروط بانک مرکزی برای بالا بردن نرخ های بهره چیست؟
  »

  تردید درباره عملکرد مثبت دلار در آینده نزدیک

  تردید درباره عملکرد مثبت دلار در آینده نزدیک
  جهان سهم _ در روزهای اخیر نوسان ارزش دلار در برابر ارزهای دیگر محدود بوده اما نشانه هایی نمایان شده که بر مبنای آنها می توان گفت برای مدتی دلار تحت فشار قرار خواهد داشت. با آنکه در هفته ها و ماه های اخیر وضعیت شاخص های اقتصادی در آمریکا عموما مثبت بوده اما برخی عوامل سبب شده اند روند تغییرات شاخص دلار مطابق ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۴
 • سرمایه گذاران هنوز در باره آینده دچار ابهام هستند
  »

  تغییر غیرمنتظره در بازار ارز پدید خواهد آمد؟

  تغییر غیرمنتظره در بازار ارز پدید خواهد آمد؟
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر در دو روز اخیر نوسانی محدود داشته زیرا سرمایه گذاران منتظر سه عاملی بوده اند که بر بازارهای ارز بویژه ارزش دلار تاثیر می گذارند. در ادامه به روندهای کنونی در بازار ارز و دیدگاه تحلیلگران درباره تغییرات ارزش دلار و دیگر ارزهای معتبر در هفته های آینده اشاره می کنیم. روز گذشته گزارش وزارت ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۸
 • تحولات در بازار ارزها معکوس شده است
  »

  افق دلار، پوند و ین چگونه خواهد بود؟

  افق دلار، پوند و ین چگونه خواهد بود؟
  جهان سهم _ ارزش دلار امروز پس از دو روز رشد قابل ملاحظه کاهش یافته است. ارزش ین نیز افول کرده و ارزش پوند بالا رفته است. تحولات امروز در بازار ارزها نشان می دهد تاثیر همه پرسی روز پنجشنبه در انگلستان به تدریج در حال کاهش است و می توان انتظار داشت ثبات بر بازار حاکم شود. تحلیلگران بازارهای ارز معتقدند تقاضا برای ..
  ۱۳۹۵/۴/۸
 • سرمایه گذاران به رشد ارزش دلار امیدوارند
  »

  تغییری در افق بازار ارزها پدید آمده است؟

  تغییری در افق بازار ارزها پدید آمده است؟
  جهان سهم _ پیش بینی باقی ماندن انگلستان در اتحادیه اروپا سبب شد در روزهای اخیر همزمان با رشد ارزش پوند و یورو، ارزش دلار کاهش یابد. ارزش دلار در مجموع به دلیل به تعویق افتادن برنامه افزایش نرخ های بهره در آمریکا تحت فشار قرار دارد اما آیا این وضعیت ادامه پیدا خواهد کرد. نگاهی به گزارش هایی که در روزهای اخیر از اقتصاد ..
  ۱۳۹۵/۴/۴
 • دیدگاه تحلیلگران درباره سیاست های پولی بانک مرکزی
  »

  عملکرد دلار در آینده نزدیک چگونه خواهد بود؟

  عملکرد دلار در آینده نزدیک چگونه خواهد بود؟
  جهان سهم _ همانطور که انتظار می رفت بانک مرکزی آمریکا در نشست دو روزه خود تغییری در نرخ های بهره نداد. این نهاد در ماه دسامبر سال پیش، یعنی ۶ ماه قبل، نرخ های بهره را از ۰.۲۵ درصد به ۰.۵ درصد افزایش داد اما در سال جاری میلادی به دلیل ضعف اقتصاد جهان این برنامه به تعویق افتاده است. در ادامه به محتوای بیانیه پایانی ..
  ۱۳۹۵/۳/۲۷
 • نگرانی ها به رونق بازار کدام ارزها منجر می شود؟
  »

  منتظر رویدادی بزرگ در بازارهای ارز باشید

  منتظر رویدادی بزرگ در بازارهای ارز باشید
  جهان سهم _ هفته گذشته ارزش دلار در برابر یورو رشد کرد و این افزایش حاصل انتشار گزارش های مثبت از اقتصاد آمریکا و ابراز نگرانی ماریو دراگی، رییس بانک مرکزی اروپا در باره افق اقتصاد منطقه یورو بود. البته تقویت دلار عامل دیگری هم داشت. این هفته نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ..
  ۱۳۹۵/۳/۲۲
 • شرایط بازار در روزهای اخیر و ماه های آینده چگونه است؟
  »

  دلار و ین در مسیر صعود حرکت می کنند

  دلار و ین در مسیر صعود حرکت می کنند
  جهان سهم _ روز گذشته انتشار گزارش های مثبت از اقتصاد آمریکا ادامه پیدا کرد و به همین دلیل شاهد رشد ارزش دلار در برابر یورو بودیم. در گزارش هایی که طی روزهای اخیر از اقتصاد آمریکا منتشر شده گزارش وزارت کار درباره وضعیت بازار کار در هفته گذشته مهمتر است. در ادامه به بررسی وضعیت بازارهای ارز و افق ارزش دلار طی ..
  ۱۳۹۵/۳/۱۴
 • انتظار رشد قابل ملاحظه شاخص دلار منطقی است؟
  »

  دلار افتان و خیزان در مسیر رشد حرکت می کند

  دلار افتان و خیزان در مسیر رشد حرکت می کند
  جهان سهم _ خبرهای منتشر شده از اقتصاد آمریکا همچنان مثبت است و این بدان معناست که بانک مرکزی این کشور می تواند به بالا بردن نرخ های بهره در ماه آینده میلادی فکر کند. البته در این باره قطعیتی وجود ندارد و به همین دلیل روند رشد ارزش دلار گاه متوقف و حتی معکوس می شود. روز گذشته گزارش موسسه مارکیت ..
  ۱۳۹۵/۳/۶
 • بانک های مرکزی نقش آفرینان اصلی بازار هستند
  »

  پیش بینی تحولات بازار ارزها در هفته پیش رو

  پیش بینی تحولات بازار ارزها در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته گذشته تحولات اقتصادی در آمریکا سبب شد تحلیلگران به این نتیجه برسند که روند رشد ارزش دلار در برابر یورو ادامه پیدا خواهد کرد. در ادامه به نتایج نظرسنجی از تحلیلگران درباره تغییرات نسبت ارزهای معتبر و عواملی که بر بازار ارز تاثیر دارند اشاره می کنیم. طی هفته گذشته خبرهای متعددی از اقتصاد آمریکا منتشر ..
  ۱۳۹۵/۳/۱
 • دیدگاه تحلیلگران به افق بازار ارز تغییر کرده است؟
  »

  پیش بینی تغییرات ارزش دلار در هفته پیش رو

  پیش بینی تغییرات ارزش دلار در هفته پیش رو
  جهان سهم _ روز جمعه ارزش دلار در برابر سبدی از ارزهای معتبر به بالاترین میزان در دو هفته اخیر رسید و این رشد حاصل انتشار گزارش های مثبت از اقتصاد آمریکا بود که سبب شد احتمال افزایش نرخ های بهره در این کشور در آینده نزدیک و بیش از یک بار در سال جاری، افزایش یابد. در دو هفته اخیر ارزش دلار رشد کرده و اگر این روند ..
  ۱۳۹۵/۲/۲۵
 • بانک های مرکزی سرمایه گذاران را سردرگم کرده اند
  »

  بررسی سه عامل موثر بر بازار ارز

  بررسی سه عامل موثر بر بازار ارز
  جهان سهم _ رشد ارزش دلار در برابر یورو در روزهای اخیر ادامه یافته و این روند به احتمال زیاد به شکل تدریجی ادامه پیدا خواهد کرد. این هفته خبرهای منتشر شده از اقتصاد آمریکا مثبت بود و این عاملی برای افزایش ارزش دلار است البته سرمایه گذاران به سخنرانی هایی که از سوی برخی اعضاء کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا ..
  ۱۳۹۵/۲/۱۶
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>