نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • بررسی عوامل موثر بر تغییر مسیر حرکت دلار و یورو
  »

  احتمال رشد ارزش دلار بیشتر شده است؟

  احتمال رشد ارزش دلار بیشتر شده است؟
  جهان سهم _ روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان، ارزش دلار رشد کرد و این رشد حاصل افزایش احتمال اجرای سیاست های حمایتی جدید از سوی بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی ژاپن بود. البته خبرهای مثبت از اقتصاد آمریکا نیز در تقویت ارزش دلار موثر بوده است. روز پنجشنبه نشست شورای سیاستگذاری بانک مرکزی ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۳
 • این هفته بازارهای ارز تحت تاثیر کدام عوامل هستند؟
  »

  احتمال عملکرد مثبت دلار بیشتر شده است

  احتمال عملکرد مثبت دلار بیشتر شده است
  جهان سهم _ هفته گذشته نوسان ارزش دلار در برابر یورو محدود بود و در نهایت دلار رشدی اندک داشت. خبرهای منفی از اقتصاد آمریکا که روز جمعه منتشر شد تردیدهای درباره افزایش نرخ های بهره در ماه مارس یعنی دو ماه دیگر را بیشتر کرده و سبب فشار بر ارزش دلار شده است. تحلیلگران بازارهای ارز بر مبنای گزارش های مهمی که ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
 • سرمایه گذاران باید به چه نکاتی توجه داشته باشند؟
  »

  نقشه مسیر حرکت دلار در ماه های آینده

  نقشه مسیر حرکت دلار در ماه های آینده
  جهان سهم _ گزارش مهم وزارت کار آمریکا منتشر شده و مثبت بودن آن سبب تغییراتی در بازارهای مختلف بویژه بازار ارز شده است. در این گزارش آمده است، در ماه گذشته میلادی تعداد فرصت های شغلی ایجاد شده در بخش غیرکشاورزی آمریکا ۲۹۲ هزار مورد بوده است. همچنین نرخ بیکاری بدون تغییر، در سطح ۵ درصد باقی مانده ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
 • بررسی علل کاهش ارزش دلار در ماه جاری میلادی
  »

  دیدگاه سه بانک بزرگ در باره شاخص دلار

  دیدگاه سه بانک بزرگ در باره شاخص دلار
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر یورو در هفته جاری کاهش یافته و این درحالیستکه خبرهای منتشر شده از اقتصاد آمریکا مثبت بوده و انتظار می رود در سال آینده میلادی، بانک مرکزی آمریکا حداقل چهار بار نرخ های بهره را بالا ببرد. اگر در هفته پیش رو ارزش دلار رشدی قابل ملاحظه نداشته باشد، ماه جاری میلادی ارزش دلار سریع ترین ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۴
 • تحلیلگران ابعاد مختلف بازار ارزها را بررسی کرده اند
  »

  عملکرد دلار در سال آینده میلادی چگونه است؟

  عملکرد دلار در سال آینده میلادی چگونه است؟
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر بورو در دو روز اخیر نوسانی در حد ۰.۵ درصد داشت. در هفته های اخیر روند رشد ارزش دلار کند و گاه متوقف شد زیرا از یک سو ارزش یورو رشد کرده و از سوی دیگر بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران معتقدند امسال ارزش دلار در برابر یورو و ین به اندازه کافی افزایش یافته و دلیلی برای تداوم این روند وجود ..
  ۱۳۹۴/۹/۲۸
 • چرا سرمایه گذاران محتاطانه رفتار می کنند؟
  »

  سه دلیل کاهش ارزش دلار در برابر یورو

  سه دلیل کاهش ارزش دلار در برابر یورو
  جهان سهم _ روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان، ارزش دلار در برابر یورو کاهش یافت. این در حالیستکه گزارش های منتشر شده از اقتصاد آمریکا در هفته اخیر مثبت بوده است. حال این سوال مطرح است که در آستانه برگزاری نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا که قرار است در آن نرخ های بهره بالا برده شود، به ..
  ۱۳۹۴/۹/۲۱
 • افزایش شاخص دلار به بالاترین میزان در یک سال اخیر
  »

  بازار ارز در آستانه تحولات بزرگ قرار دارد

  بازار ارز در آستانه تحولات بزرگ قرار دارد
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر یورو به بالاترین میزان در هفت ماه و نیم اخیر رسیده است و ارزش دلار در برابر ین اکنون در بالاترین میزان در دو هفته اخیر قرار دارد و به نظر می رسد بانک مرکزی آمریکا برای افزایش نرخ های بهره که رشد بیش از پیش ارزش دلار را در پر دارد آماده است. نکته مهم این است که بانک های مرکزی اروپا و ژاپن ..
  ۱۳۹۴/۹/۱۱
 • بررسی شرایط بازارهای ارز در هفته های اخیر
  »

  چرا دلار راهی جز حرکت به سمت بالا ندارد؟

  چرا دلار راهی جز حرکت به سمت بالا ندارد؟
  جهان سهم _ روند افزایش ارزش دلار که طی هفته های اخیر با سرعت بیشتری ادامه یافته بود اخیرا تقریبا متوقف شد اما دیروز با انتشار گزارش های مثبت از اقتصاد آمریکا، شاهد تقویت ارزش این ارز در برابر ارزهای معتبر بودیم. روز سه شنبه گزارش مربوط به نرخ رشد اقتصاد آمریکا در سه ماهه سوم امسال که دومین تخمین از سوی وزارت ..
  ۱۳۹۴/۹/۵
 • دیدگاه تکنیکالیست ها درباره روند تغییرات ارزش دلار
  »

  دلار در برابر عوامل فشار مقاومت کرده است

  دلار در برابر عوامل فشار مقاومت کرده است
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر یورو و برخی دیگر از ارزهای معتبر در روزهای اخیر پیوسته رشد کرده و انتظار می رود این روند ادامه یابد. گزارش های منتشر شده از اقتصاد آمریکا در هفته های اخیر عموما مثبت بوده است: برای مثال نرخ تورم در ماه گذشته میلادی افزایش یافته اما بازده صنعتی کاهش یافته است. حال این سوال مطرح شده ..
  ۱۳۹۴/۸/۲۶
 • رشد شدید ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر
  »

  عملکرد دلار در بلندمدت چگونه خواهد بود؟

  عملکرد دلار در بلندمدت چگونه خواهد بود؟
  جهان سهم _ امروز نیز ارزش دلار در برابر یورو و برخی دیگر از ارزهای معتبر رشد کرده زیرا در گزارش وزارت کار آمریکا آمده است، در ماه گذشته میلادی نرخ بیکاری به ۵ درصد کاهش یافته و در بخش غیرکشاورزی ۲۷۱ هزار فرصت شغلی ایجاد شده است. در ماه سپتامبر ۱۴۲ هزار فرصت شغلی ایجاد شده بود و تحلیلگران در نظرسنجی ..
  ۱۳۹۴/۸/۱۵
 • این هفته چه عواملی بر ارزش دلار تاثیر خواهد گذاشت؟
  »

  دیدگاه تکنیکالیستها درباره نوسان ارزش دلار

  دیدگاه تکنیکالیستها درباره نوسان ارزش دلار
  جهان سهم _ هفته گذشته نسبت یورو به دلار اندکی رشد کرد و به رغم نوسان هایی که در این نسبت مشاهده شد، در پایان هفته رقم نسبت اندکی بالاتر از ۱.۱ بود. البته اگر مقیاس را یک ماه در نظر بگیریم، مشاهده می کنیم که ارزش دلار در برابر یورو رشد کرده است. یک ماه پیش نسبت یورو به دلار ۱.۱۲ بود. هفته گذشته نشست ..
  ۱۳۹۴/۸/۹
 • انتشار سیگنال های مثبت و منفی ادامه یافته است
  »

  نوسان ارزش دلار این هفته چگونه است؟

  نوسان ارزش دلار این هفته چگونه است؟
  جهان سهم _ هفته گذشته ارزش دلار در برابر یورو رشدی اندک داشت زیرا از یک سو خبرهای مثبت از اقتصاد آمریکا منتشر شد و از سوی دیگر، احتمال اجرای سیاست های انبساطی از سوی بانک مرکزی اروپا بیشتر شد زیرا خبرهایی که از اقتصاد منطقه یورو و برخی اعضاء آن منتشر شد نشان داد ضعف باقی مانده و روند بهبود شرایط ..
  ۱۳۹۴/۷/۲۷
 • سرمایه گذاران در انتظار مشخص شدن جهت حرکت دلار
  »

  بررسی عوامل موثر بر ارزش دلار در هفته جاری

  بررسی عوامل موثر بر ارزش دلار در هفته جاری
  جهان سهم _ در هفته ای که گذشت، ارزش دلار در برابر یورو کاهش یافت. مدتی است کند شدن رشد اقتصاد جهان و پایین باقی ماندن نرخ های تورم در اقتصادهای بزرگ، دو عامل مهم نگرانی سرمایه گذاران و بانک های مرکزی است و در هفته پیش رو مجموعه از گزارش های ..
  ۱۳۹۴/۷/۱۹
 • بررسی دیدگاه تحلیلگران در باره تاثیر گزارش وزارت کار
  »

  آیا ارزش دلار همچنان کاهش خواهد یافت؟

  آیا ارزش دلار همچنان کاهش خواهد یافت؟
  جهان سهم _ در نهایت گزارش وزارت کار آمریکا در باره وضعیت بازار کار این کشور در ماه گذشته میلادی منتشر شد و برخلاف انتظارها، در این گزارش به ایجاد ۱۴۲ هزار فرصت شغلی در بخش غیرکشاورزی اشاره شده بود. پیش بینی شده بود این تعداد ۲۰۳ هزار مورد باشد. البته نرخ بیکاری در سطح ۵.۱ درصد بدون تغییر نسبت به ماه آگوست ..
  ۱۳۹۴/۷/۱۰
 • بررسی عوامل موثر بر ارزش دلار در هفته پیش رو
  »

  آیا دلار در مسیر رشد حرکت خواهد کرد؟

  آیا دلار در مسیر رشد حرکت خواهد کرد؟
  جهان سهم _ در هفته ای که گذشت، ارزش دلار در برابر یورو و ین افزایش یافت و این امر حاصل افزایش احتمال بالا رفتن نرخ های بهره در آمریکا در آینده نزدیک بود. روز جمعه پس از انتشار گزارش وزارت بازرگانی آمریکا در خصوص نرخ رشد اقتصاد این کشور در سه ماهه دوم امسال، شاخص دلار که ارزش آن را در برابر سبدی از شش ارز ..
  ۱۳۹۴/۷/۴
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>