نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • آیا از این پس ارزش دلار رشد خواهد کرد؟
  »

  بررسی عوامل موثر بر بازار ارز در هفته جاری

  بررسی عوامل موثر بر بازار ارز در هفته جاری
  جهان سهم _ هفته گذشته تا روز چهارشنبه که نتیجه نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا مشخص شد، ارزش دلار زیاد تغییر نکرد. روز پنجشنبه هنگامیکه مشخص شد تغییری در نرخ های بهره در آمریکا داده نشده ارزش دلار کاهش یافت اما روز جمعه این کاهش جبران شد. برای بسیاری از فعالان بازار ارز این سوال مطرح است که آیا از ..
  ۱۳۹۴/۶/۲۸
 • تمرکز سرمایه گذاران بر تصمیم بانک مرکزی آمریکاست
  »

  تحلیل تکنیکال و بنیادی تغییرات ارزش دلار

  تحلیل تکنیکال و بنیادی تغییرات ارزش دلار
  جهان سهم _ هفته گذشته ارزش دلار در برابر اکثر ارزهای معتبر کاهش یافت زیرا خبرهایی که از شاخص های اقتصادی در آمریکا منتشر شد و وضعیت اقتصاد این کشور را در ماه گذشته میلادی نشان داد خیلی امیدوارکننده نبود البته شرایط بد نیست اما با توجه به داده های منتشر شده در هفته قبل، نمی توان نتیجه گرفت نرخ رشد اقتصاد آمریکا ..
  ۱۳۹۴/۶/۲۱
 • سرمایه گذاران به رشد شاخص دلار امیدوار هستند
  »

  افزایش ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر

  افزایش ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر
  جهان سهم _ امروز نشست شورای سیاستگذاری بانک مرکزی اروپا و گزارش وزارت کار آمریکا در خصوص وضعیت بازار کار این کشور در هفته گذشته، بیشترین تاثیر را بر ارزش دلار و یورو داشته اند. متعاقب برگزاری این نشست و انتشار گزارش وزارت کار آمریکا، ارزش دلار در برابر یورو یک درصد افزایش یافت. در ادامه به بررسی شرایط کنونی بازار ..
  ۱۳۹۴/۶/۱۲
 • سرمایه گذاران قربانی ابهام ها شده اند
  »

  عملکرد کدام ارزها بهتر شده است؟

  عملکرد کدام ارزها بهتر شده است؟
  جهان سهم _ امروز روند کاهش ارزش دلار در برابر یورو و ین با شدت بیشتری ادامه یافته و به نظر می رسد سرمایه گذاران معتقدند حداقل برای مدتی این روند ادامه پیدا خواهد کرد. عامل اصلی کاهش ارزش دلار، پیش بینی به تعویق افتادن برنامه افزایش نرخ های بهره در آمریکاست. دو هفته پیش بانک مرکزی چین در ادامه سیاست های ..
  ۱۳۹۴/۶/۲
 • عاملی جدید وارد معادله بازارهای ارز شده است
  »

  بررسی جوانب تغییرات ارزش دلار

  بررسی جوانب تغییرات ارزش دلار
  جهان سهم ـ در آستانه انتشار گزارش نشست اخیر کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا، ارزش دلار در برابر یورو رشد کرده است. سرمایه گذاران در انتظار نمایان شدن نشانه های جدید از زمان افزایش نرخ های بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا هستند اما مثبت بودن داده های اقتصادی این کشور، احتمال افزایش نرخ های بهره در آینده نزدیک ..
  ۱۳۹۴/۵/۲۶
 • خبرهای منفی از آمریکا، خبرهای مثبت از اروپا
  »

  بررسی علل رشد ارزش دلار در برابر یورو

  بررسی علل رشد ارزش دلار در برابر یورو
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر یورو رشد کرده و این درحالیستکه گزارش هایی که از اقتصاد آمریکا منتشر شده منفی بوده و گزارش ها از اقتصاد منطقه یورو مثبت بوده است. در ادامه ضمن بررسی گزارش های یاد شده، به علل رشد ارزش دلار اشاره می کنیم. موسسه مدیریت عرضه در گزارش جدید خود اعلام کرد شاخص فعالیت ها ..
  ۱۳۹۴/۵/۱۲
 • تردید در باره افزایش نرخ های بهره در سال جاری میلادی
  »

  تاثیر ضعف اقتصاد چین بر بازارهای ارز

  تاثیر ضعف اقتصاد چین بر بازارهای ارز
  جهان سهم _ ارزش دلار امروز در برابر یورو کاهش یافته و این درحالیستکه سرمایه گذاران در بازارهای مختلف، منتظر انتشار بیانیه پایانی نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا هستند. گزارش هایی که در روزهای اخیر از اقتصاد آمریکا منتشر شده مثبت بوده و این خبرها احتمال افزایش نرخ های بهره در سال جاری میلادی از ..
  ۱۳۹۴/۵/۶
 • دلایل جدید برای اجرای سیاست های انقباظی
  »

  روند تغییرات شاخص دلار چگونه خواهد بود؟

  روند تغییرات شاخص دلار چگونه خواهد بود؟
  جهان سهم _ گزارش روز گذشته وزارت کار آمریکا نشان می دهد در هفته گذشته تعداد متقاضیان جدید بیمه بیکاری در این کشور کمترین میزان از سال ۱۹۷۳ بوده است. هفته پیش تعداد این متقاضیان با ۲۶ هزار نفر کاهش نسبت به دو هفته پیش، به ۲۵۵ هزار نفر رسیده است. تحلیلگران در نظرسنجی خبرگزاری رویترز پیش بینی ..
  ۱۳۹۴/۵/۲
 • رشد چشمگیر شاخص دلار در روزهای اخیر
  »

  پیش بینی تغییرات ارزش دلار در ماه های آینده

  پیش بینی تغییرات ارزش دلار در ماه های آینده
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر یورو و دیگر ارزهای معتبر در مسیر رشد قرار گرفته و با توجه به سخنانی که خانم یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا در دو روز اخیر در جمع اعضاء دو مجلس نمایندگان و سنای آمریکا به زبان آورده است، پیش بینی می شود روند رشد ارزش دلار ادامه یابد. روز گذشته شاخص دلار یعنی ارزش این ارز در برابر سبدی از شش ارز ..
  ۱۳۹۴/۴/۲۶
 • امروز و فردا سرنوشت یونان مشخص می شود
  »

  احتمال افزایش نوسان در ارزش یورو و دلار

  احتمال افزایش نوسان در ارزش یورو و دلار
  جهان سهم _ روز جمعه ارزش یورو در برابر اکثر ارزهای معتبر بویژه دلار، ین و فرانک سوییس افزایش یافت و این رشد حاصل افزایش احتمال پذیرش برنامه اصلاحات مالی و اقتصادی یونان از سوی گروه یورو است. دولت یونان برنامه ای جدید در حوزه اصلاحات ارائه کرده و در آن برخی درخواست های وام دهندگان بین المللی پذیرفته شده است. حال برخی ..
  ۱۳۹۴/۴/۲۰
 • یونان در مسیر خروج از منطقه یورو قرار دارد
  »

  پیش بینی تغییرات ارزش یورو در روزهای آینده

  پیش بینی تغییرات ارزش یورو در روزهای آینده
  جهان سهم _ در روزهای اخیر ارزش یورو در برابر دلار کاهش یافته و به نظر می رسد این روند ادامه یابد زیرا تحولات اخیر یونان و گزارش هایی که از وضعیت اقتصادی در منطقه یورو و برخی اعضاء آن منتشر شده مثبت نبوده و نیز برنامه بانک مرکزی اروپا در خصوص تزریق نقدینگی به اقتصاد این منطقه سبب فشار مضاعف بر ارزش یورو خواهد ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۰
 • به رغم انتشار خبرهای مثبت از اقتصاد منطقه یورو
  »

  رشد ارزش دلار از سر گرفته شده است

  رشد ارزش دلار از سر گرفته شده است
  جهان سهم _ امروز نیز ارزش یورو در برابر دلار کاهش یافته و این درحالیستکه خبرهای منتشر شده از اقتصاد منطقه یورو مثبت بوده است. روز گذشته پس از آنکه احتمال حصول توافق بین یونان و وام دهندگان بین المللی افزایش یافت، بسیاری از تحلیلگران به این نتیجه رسیدند که بحران مالی یونان حل شده است و سرمایه گذاران با همین باور ..
  ۱۳۹۴/۴/۲
 • نگرانی ها درباره ورشکستگی یونان افزایش یافته است
  »

  پیش بینی تحولات ارزش دلار و یورو

  پیش بینی تحولات ارزش دلار و یورو
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر یورو امروز در شروع معاملات هفته در بازارهای جهان، تغییر قابل ملاحظه ای نداشته و به نظر می رسد سرمایه گذاران در انتظار داده های جدید از اقتصاد آمریکا و جهان و نیز برگزاری نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا هستند. در هفته پیش رو تعدادی از بانک های مرکزی نشست خواهند داشت اما ..
  ۱۳۹۴/۳/۲۵
 • امروز عملکرد یورو و ین امیدبخش بوده است
  »

  تردید درباره رشد ارزش دلار جدی شد

  تردید درباره رشد ارزش دلار جدی شد
  جهان سهم _ امروز ارزش دلار در برابر ین از بالاترین میزان در سیزده سال اخیر کاهش یافته و عامل این کاهش، انتشار یک گزارش است. در این گزارش به نارضایتی مقامات آمریکایی از رشد ارزش دلار اشاره شده است. در یک گزارش خبرگزاری بلومبرگ، از یک مقام فرانسوی نقل قول شده که گفته است ارزش بالای دلار یک مشکل محسوب ..
  ۱۳۹۴/۳/۱۸
 • نگرانی درباره سیاست های پولی بانک های مرکزی
  »

  افق میان مدت ارزش دلار چگونه خواهد بود؟

  افق میان مدت ارزش دلار چگونه خواهد بود؟
  جهان سهم _ ارزش دلار در برابر یورو در مسیر کاهش قرار گرفته و به نظر می رسد برای مدتی سطوح کنونی نسبت یورو به دلار حفظ خواهد شد. امروز در نشست شورای سیاستگذاری بانک مرکزی اروپا نرخ های بهره در منطقه یورو در سطح ۰.۰۵ درصد حفظ شد و ماریو دراگی رییس بانک مرکزی اروپا بر ادامه سیاست های انبساطی تاکید ..
  ۱۳۹۴/۳/۱۳
<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>