نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • رشد قیمت ها در سایه پیش بینی افزایش تقاضا
  »

  قیمت نفت تحت تاثیر چه عواملی است؟

  قیمت نفت تحت تاثیر چه عواملی است؟
  جهان سهم _ امروز قیمت نفت برنت و نفت آمریکا رشدی محدود داشته و به ترتیب بالاتر از ۴۸ دلار و ۴۵ دلار در هر شکه در نوسان است. روز گذشته در پایان سه ماهه سوم سال جاری میلادی، قیمت نفت از یک سو تحت تاثیر نگرانی ها درباره تاثیر حملات هوایی جنگنده های روسیه به مواضع داعش در سوریه قرار داشت و از سوی دیگر اداره ..
  ۱۳۹۴/۷/۹
 • دیدگاه مک کینزی درباره زمان افزایش قیمت نفت
  »

  احتمال رشد قیمت نفت چه میزان است؟

  احتمال رشد قیمت نفت چه میزان است؟
  جهان سهم _ قیمت نفت پس از افزایش قابل ملاحظه روز گذشته، امروز کاهش یافته و این درحالیستکه در نظرسنجی خبرگزاری رویترز، اقتصاددان ها پیش بینی کرده اند هفته پیش میزان ذخیره نفت آمریکا بیش از ۲ میلیون بشکه کاهش یافته است. با توجه به تغییراتی که در روزهای اخیر در بازار نفت و ارزش دلار رخ داده این پرسش مطرح است ..
  ۱۳۹۴/۶/۳۱
 • حرکت قیمت ها در مسیر کاهش ادامه دارد؟
  »

  پیش بینی هایی درباره بازار نفت در آینده

  پیش بینی هایی درباره بازار نفت در آینده
  جهان سهم _ قیمت نفت همچنان در مسیر کاهش حرکت می کند و دو عامل اصلی این کاهش، انتشار گزارش های منفی از اقتصاد چین و رشد ارزش دلار است. البته افزایش مازاد عرضه نسبت به تقاضا نیز در این زمینه موثر بوده است. در ماه های اخیر مازاد عرضه فشار قابل ملاحظه ای بر قیمت ها وارد کرده و با توجه به شرایط بازار، پیش بینی می شود ..
  ۱۳۹۴/۶/۲۳
 • تنها در یک صورت قیمت ها رشد خواهند کرد
  »

  پیش بینی دو بانک بزرگ در باره قیمت نفت

  پیش بینی دو بانک بزرگ در باره قیمت نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت برنت و نفت آمریکا کاهش یافته و این درحالیستکه ارزش دلار متعاقب انتشار گزارش وزارت کار آمریکا تغییر بزرگی نداشته است. قیمت هر بشکه نفت برنت در محدود ۵۰ دلار قرار گرفته است. در هفته جاری قیمت این نوع نفت تغییر بزرگی نداشته و از ۴۹ دلار به ۵۰ دلار رسیده است. قیمت نفت آمریکا از ۴۴ دلار به ۴۶ دلار ..
  ۱۳۹۴/۶/۱۳
 • امروز روند کاهش قیمت نفت معکوس شده است
  »

  دیدگاه اچ اس بی سی در باره افق بازار نفت

  دیدگاه اچ اس بی سی در باره افق بازار نفت
  جهان سهم ـ قیمت نفت پس از چند روز کاهش، امروز افزایش یافته اما قیمت ها همچنان در پایین ترین میزان در شش سال اخیر قرار دارند. امروز قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب با ۲.۶ درصد و ۲.۷ درصد افزایش به محدوده ۴۴ دلار و ۳۹.۵ دلار در هر بشکه رسیده است. اما آیا این رشد ادامه می یابد و قیمت ها به ارقام چند هفته ..
  ۱۳۹۴/۶/۳
 • بررسی سه عامل کاهش مستمر قیمت ها
  »

  پیش بینی سیتی گروپ از قیمت نفت

  پیش بینی سیتی گروپ از قیمت نفت
  جهان سهم ـ قیمت نفت در مسیر کاهش قرار دارد و به نظر می رسد وضعیت کنونی ادامه پیدا کند. امروز قیمت هر دو نوع نفت برنت و وست تگزاس اینترمدیت حدود یک درصد کاهش یافته و به پایین ترین میزان در شش سال اخیر رسیده است. سه عامل اصلی در این کاهش موثر بوده که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. خبر کاهش تولید ناخالص ..
  ۱۳۹۴/۵/۲۶
 • قیمت ها در پایین ترین میزان در چند ماه اخیر قرار دارد
  »

  تغییر نگران کننده واکنش های بازار نفت

  تغییر نگران کننده واکنش های بازار نفت
  جهان سهم _ رویداد تعجب آوری که در روزهای اخیر در بازار نفت خام جهان مشاهده شده، تغییر واکنش قیمت این ماده خام به داده های اقتصادی است. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا در روزهای اخیر در پایین ترین میزان در چند ماه اخیر قرار داشته و هر رشدی در قیمت ها زودگذر بوده است. در ادامه به بررسی علل تغییرات جدید در بازار نفت می پردازیم.
  ۱۳۹۴/۵/۱۵
 • بررسی یک احتمال نگران کننده درباره افق بازار نفت
  »

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد؟

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت امروز بار دیگر کاهش یافته و این درحالیستکه ارزش دلار افول کرده است. قیمت نفت برنت این هفته برای پنجمین هفته پی در پی کاهش یافته و به محدوده ۵۳ دلار در هر بشکه رسیده است. قیمت نفت آمریکا نیز به ۴۷.۵ دلار رسیده و ما در ادامه به بررسی علل این کاهش اشاره می کنیم. به تازگی دبیر کل اوپک ..
  ۱۳۹۴/۵/۹
 • متوسط قیمت ها در ماه های آینده چه میزان است؟
  »

  نگاه نهادهای سرمایه گذاری به افق بازار نفت

  نگاه نهادهای سرمایه گذاری به افق بازار نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت خام امروز رشدی محدود داشته زیرا از یک سو کاهش ارزش دلار سبب شده قیمت ها حمایت شود و از سوی دیگر، مازاد عرضه نسبت به تقاضا از رشد قیمت ها جلوگیری کرده است. فردا اداره اطلاعات انرژی آمریکا گزارش خود را در باره تغییرات ذخیره نفت خام این کشور در هفته گذشته، منتشر خواهد کرد. در هفته های ..
  ۱۳۹۴/۴/۳۰
 • گزارش ماهانه اوپک منتشر شد
  »

  قیمت نفت با فشارهای بزرگ تری مواجه است

  قیمت نفت با فشارهای بزرگ تری مواجه است
  جهان سهم _ قیمت نفت خام در اثر پیش بینی رشد عرضه کاهش یافته است. روز گذشته قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب با ۲ درصد و ۲.۴ درصد کاهش به ۵۷.۳ دلار و ۵۱.۶ دلار در هر بشکه رسید. رشد ارزش دلار یک عامل کاهش قیمت نفت است اما حصول توافق بین ایران و طرف های مذاکره سبب شده تحلیلگران به این نتیجه برسند ..
  ۱۳۹۴/۴/۲۵
 • گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی منتشر شد
  »

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد؟

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت در دو روز اخیر افزایش یافته و این امر بیشتر حاصل کاهش ارزش دلار است. اما امروز پس از انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی، قیمت این ماده خام افول کرده است. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب بالای ۵۸ دلار و ۵۲ دلار در نوسان است. این نهاد در گزارش امروز خود اعلام کرد در سال آینده میلادی رشد ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۹
 • افق بازار از دید تحلیلگران نگران کننده شده است
  »

  بررسی سه عامل اصلی کاهش قیمت نفت

  بررسی سه عامل اصلی کاهش قیمت نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت که در روزهای اخیر تحت فشار حاصل از بحران یونان قرار گرفته است با انتشار گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا کاهش بیشتری پیدا کرده و انتظار می رود وضعیت کنونی ادامه یابد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب با ۲ درصد و ۳.۲ درصد کاهش به ۶۲.۳ دلار و ۵۷.۵ دلار در هر بشکه رسیده است. سه عامل مهم ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۰
 • بررسی شرایط بازار نفت و علل ضعف آن
  »

  چرا قیمت نفت باز هم کاهش یافته است؟

  چرا قیمت نفت باز هم کاهش یافته است؟
  جهان سهم _ اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش جدید خود اعلام کرد، هفته پیش ذخیره نفت این کشور نزدیک به ۵ میلیون بشکه کاهش یافته است. این در حالیستکه پیش بینی شده بود میزان کاهش ۲.۱ میلیون بشکه باشد. با انتشار این گزارش قیمت نفت خام به جای آنکه رشد کند، کاهش یافت. نکته جالب توجه این است که کاهش ..
  ۱۳۹۴/۴/۴
 • گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا منتشر شد
  »

  دلیلی برای افزایش قیمت نفت وجود دارد؟

  دلیلی برای افزایش قیمت نفت وجود دارد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت خام پس از اعلام کاهش بیش از انتظار ذخیره نفت خام آمریکا در هفته گذشته، به جای آنکه افزایش یابد کاهش یافته است زیرا در گزارش اداره اطلاعات انرژی غیر از این موضوع، داده های دیگری ذکر شده که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب یک درصد و ۰.۹ درصد کاهش یافته ..
  ۱۳۹۴/۳/۲۷
 • سه عامل به افزایش قیمت نفت کمک کرده است
  »

  دیدگاه کارشناسان درباره افق قیمت نفت

  دیدگاه کارشناسان درباره افق قیمت نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت امروز حدود ۳ درصد افزایش یافته و بدین ترتیب بخشی از کاهش ها در روزهای اخیر جبران شده است. قیمت نفت برنت در مرز ۶۰ دلار و قیمت نفت برنت بالاتر از ۶۴ دلار در هر بشکه قرار دارد. امروز به رغم افزایش ارزش دلار، قیمت نفت رشد کرده و از دید تحلیلگران سه عامل در این افزایش موثر بوده اند که در ادامه ..
  ۱۳۹۴/۳/۱۹
1 2 3 4 5 6 >>