نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا منتشر شد
  »

  بررسی علل کاهش قیمت نفت و افق پیش رو

  بررسی علل کاهش قیمت نفت و افق پیش رو
  جهان سهم _ با آنکه در سال جاری میلادی قیمت نفت در مجموع افزایش یافته اما در روزهای اخیر مسیر حرکت قیمت ها معکوس شده و احتمال دارد این روند ادامه پیدا کند. هفته گذشته موضوع نشست ماه آینده اوپک در الجزایر سبب رشد قیمت نفت شد. قیمت نفت برنت به بالای ۵۱ دلار در هر بشکه هم رسید اما به دلایلی که در ادامه به ..
  ۱۳۹۵/۶/۴
 • گزارش آژانس بین المللی انرژی امیدبخش نبود
  »

  احتمال افزایش مجدد قیمت نفت چقدر است؟

  احتمال افزایش مجدد قیمت نفت چقدر است؟
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت نفت برنت و نفت آمریکا بیش از ۴ درصد افزایش یافت و عامل این رشد که به رغم افزایش ارزش دلار رخ داد، گزارش آژانس بین المللی انرژی و نیز دیدگاه هایی بود که وزیر نفت عربستان درباره نشست ماه آینده اوپک بیان کرد. قیمت نفت طی دو ماه اخیر به دلیل از میان رفتن عوامل حمایت کننده کاهش یافته و این ..
  ۱۳۹۵/۵/۲۲
 • افق بازار در کوتاه مدت و بلندمدت چگونه خواهد بود؟
  »

  دوران سخت برای سرمایه گذاران در بازار نفت

  دوران سخت برای سرمایه گذاران در بازار نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت برنت و نفت آمریکا هفته پیش نوسانی چند دلاری داشت و در نهایت تقریبا بدون تغییر نسبت به ابتدای هفته در سطح ۴۴.۵ دلار و ۴۱.۸ دلار در هر بشکه قرار گرفت. عواملی که بر قیمت ها تاثیر می گذارند اخیرا یعنی در چند هفته اخیر تغییر بزرگی نداشته اند اما برای برخی سرمایه گذاران در بازار، این سوال مطرح است ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۷
 • بررسی پنج عامل موثر بر قیمت ها در ماه های آینده
  »

  افق بازار نفت نگران کننده تر شده است؟

  افق بازار نفت نگران کننده تر شده است؟
  جهان سهم _ روند کاهش قیمت نفت که از دو ماه پیش آغاز شده همچنان ادامه دارد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب در سطح ۴۲ دلار و ۴۰ دلار در هر بشکه قرار دارد و با توجه به تحولاتی که در هفته های اخیر رخ داده و رویدادهایی که پیش بینی شده در آینده مشاهده شود، برخی تحلیلگران که پیش بینی کرده بودند قیمت ها کاهش ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۱
 • دیدگاه سیتی گروپ درباره افق بازار نفت چیست؟
  »

  تغییرات نگران کننده در شرایط حاکم بر بازار نفت

  تغییرات نگران کننده در شرایط حاکم بر بازار نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت همچنان در حال کاهش است و اکنون در پایین ترین میزان در سه ماه اخیر قرار دارد. قیمت ها تا دو ماه پیش در وضعیت امیدبخش قرار داشت اما در هفته های اخیر تغییراتی در بازار پدید آمده که سبب شده تحلیلگران پیش بینی خود درباره افق بازار در کوتاه مدت را تغییر دهند. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب ..
  ۱۳۹۵/۵/۵
 • تغییری در پیش بینی قیمت نفت ایجاد شده است؟
  »

  مریل لینچ از افق بازار نفت در سال جاری می گوید

  مریل لینچ از افق بازار نفت در سال جاری می گوید
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت نفت نوسانی قابل ملاحظه داشت اما در نهایت تنها یک درصد رشد کرد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان به ترتیب در سطح ۴۷.۶ دلار و ۴۶.۳ دلار در هر بشکه قرار گرفت. روز جمعه پس از اعلام کودتا در ترکیه قیمت نفت اندکی رشد کرد اما این افزایش پایدار ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۷
 • این روزها پنج عامل بر قیمت ها تاثیر می گذارند
  »

  پیش بینی تحولات بازار نفت در هفته پیش رو

  پیش بینی تحولات بازار نفت در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت نفت آمریکا و نفت برنت هر یک حدود ۸ درصد کاهش یافت و این بیشترین کاهش هفتگی از ابتدای سال جاری میلادی بود. قیمت ها اکنون ۷۵ درصد بالاتر از پایین ترین میزان در ۱۲ سال اخیر قرار دارند که ابتدای سال جاری میلادی مشاهده شد. در هفته پیش رو عواملی که بر قیمت این ماده خام تاثیر ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۰
 • امکان پیش بینی قیمت ها در پایان سال وجود دارد؟
  »

  افق کوتاه مدت و بلندمدت بازار نفت تیره شد

  افق کوتاه مدت و بلندمدت بازار نفت تیره شد
  جهان سهم _ قیمت نفت امروز نیز کاهش یافته و انتظار می رود این روند مدتی ادامه یابد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا امروز به ترتیب در سطح ۴۹.۵ دلار و ۴۸.۲ دلار در هر بشکه قرار دارد و برخی تحلیلگران با اشاره به عوامل جدیدی که بر قیمت ها تاثیر دارند پیش بینی هایی در باره افق بازار ارائه کرده اند. در ادامه به بررسی شرایط بازار ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۵
 • بررسی عوامل موثر بر قیمت ها در ماه های آینده
  »

  منتظر رشد قابل ملاحظه قیمت نفت باشیم؟

  منتظر رشد قابل ملاحظه قیمت نفت باشیم؟
  جهان سهم _ روند افزایش قیمت نفت امروز نیز ادامه پیدا کرده و به نظر می رسد شوک حاصل از همه پرسی هفته پیش در انگلستان تاثیر خود را بر بازار این ماده خام از دست داده است. امروز قیمت نفت برنت در مرز ۴۹ دلار در هر بشکه قرار گرفته و تحلیلگران معتقدند قیمت ها بیشتر تحت تاثیر شاخص های بنیادی بازار تغییر می کنند. در ادامه ..
  ۱۳۹۵/۴/۹
 • کاهش شدید قیمت ها پس از همه پرسی انگلستان
  »

  بازار نفت در کوتاه مدت چه وضعی دارد؟

  بازار نفت در کوتاه مدت چه وضعی دارد؟
  جهان سهم _ در روزهای اخیر قیمت نفت نوسانی محدود حول ۵۰ دلار در هر بشکه داشته است. بازار نفت از چندی پیش که اختلال هایی در عرضه پدید آمد رونق نسبی داشته اما درباره تغییرات قیمت ها در ماه های آینده چه می توان گفت. در ادامه به نکات گزارش جدید اوپک و دیدگاهی که کارشناسان در باره نوسان قیمت ها در ماه های آینده ..
  ۱۳۹۵/۴/۴
 • پیش بینی قیمت نفت در پایان سال جاری میلادی
  »

  بازار نفت با ریسک های بزرگ تری مواجه است؟

  بازار نفت با ریسک های بزرگ تری مواجه است؟
  جهان سهم _ قیمت نفت هفته گذشته تا روز پنجشنبه در مسیر کاهش حرکت کرد اما این روند در پایان آن روز و روز جمعه معکوس شد. البته قیمت نفت برنت و نفت آمریکا در مقیاس هفتگی کاهش یافت. قیمت نفت آمریکا روز جمعه ۳.۸ درصد رشد کرد و به محدود ۴۸ دلار در هر بشکه رسید. در ادامه به بررسی شرایط بازار نفت و ریسک هایی ..
  ۱۳۹۵/۳/۳۰
 • بررسی سه عامل کاهش قیمت ها در روزهای اخیر
  »

  چه عواملی مانع رشد قیمت نفت هستند؟

  چه عواملی مانع رشد قیمت نفت هستند؟
  جهان سهم _ قیمت نفت در روزهای اخیر به تدریج کاهش یافته و این کاهش به رغم حرکت بازار به سمت تعادل بین عرضه و تقاضا رخ داده است. در یک و ماه و نیم اخیر اختلال در عرضه نفت سبب شده قیمت این ماده خام رشدی قابل ملاحظه داشته باشد. بانک گلدمن ساکس اخیرا اعلام کرده کاهش عرضه سبب شده بازار خیلی ..
  ۱۳۹۵/۳/۲۶
 • قیمت ها با همین سرعت افزایش خواهند یافت؟
  »

  بررسی چهار علت رشد اخیر قیمت نفت

  بررسی چهار علت رشد اخیر قیمت نفت
  جهان سهم _ در چند هفته اخیر قیمت نفت تحت تاثیر اختلال در عرضه و پیش بینی رشد تقاضای جهانی افزایش یافته و اکنون در بالاترین میزان در هشت ماه اخیر قرار دارد. روند افزایش قیمت ها از زمانی شروع شد که به دلیل عملیات های خرابکارانه در نیجریه، عرضه نفت این کشور به شدت کاهش یافت. همزمان، آتش سوزی در کانادا از عرضه ..
  ۱۳۹۵/۳/۱۹
 • دیدگاه روسیه و نهادهای تحلیلگر درباره افق بازار نفت
  »

  واقعیت های تلخ درباره افق بازار نفت چیست؟

  واقعیت های تلخ درباره افق بازار نفت چیست؟
  جهان سهم ـ هفته گذشته قیمت نفت به بالای ۵۰ دلار در هر بشکه رسید اما در این سطح باقی نماند و بسیاری از تحلیلگران معتقدند قیمت ها در کوتاه مدت تحت فشار قرار خواهد گرفت. این هفته در روز پنجشنبه نشست اوپک در پایتخت اتریش برگزار می شود و این سوال مطرح است که این نشست چه تاثیری بر قیمت ها خواهد داشت. از ..
  ۱۳۹۵/۳/۹
 • دو دیدگاه درباره افق میان مدت قیمت نفت مطرح است
  »

  این هفته جهت حرکت بازار نفت چگونه است؟

  این هفته جهت حرکت بازار نفت چگونه است؟
  جهان سهم _ قیمت نفت هفته پیش اندکی رشد کرد و اکنون در بالاترین سطح در شش ماه اخیر قرار دارد. در هفته پیش رو همان عواملی که در هفته های اخیر بر بازار نفت تاثیر داشته اند سبب نوسان قیمت ها خواهند شد اما آیا رشد قیمت ها ادامه می باید؟ در این زمینه دو دیدگاه وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. مهمترین ..
  ۱۳۹۵/۳/۳
1 2 3 4 5 6 >>