نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • بررسی دیدگاه های دو گروه از تحلیلگران درباره افق بازار
  »

  قیمت نفت در کدام مسیر حرکت خواهد کرد؟

  قیمت نفت در کدام مسیر حرکت خواهد کرد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت هفته پیش تغییر محسوسی نداشت و روز جمعه در پایان معاملات هفته، قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب در سطح ۵۲ دلار و ۵۱ دلار در هر بشکه قرار گرفت. نکته جالب این بود که رشد ارزش دلار سبب کاهش قیمت ها نشد. واقعیت این است که بازار نفت در سه هفته اخیر یعنی از پایان ماه گذشته که نشست ..
  ۱۳۹۵/۸/۱
 • احتمال کاهش قیمت ها به زیر ۴۵ دلار وجود دارد؟
  »

  پیش بینی تحولات بازار نفت در هفته های آینده

  پیش بینی تحولات بازار نفت در هفته های آینده
  جهان سهم _ قیمت نفت در یک ماه اخیر روند صعودی داشته و بویژه طی دو هفته گذشته سرعت افزایش قیمت ها بیشتر شده است. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا در محدوده ۵۲ دلار و ۵۱ دلار در نوسان بوده و عامل جدید حمایت از قیمت ها، گزارش روز گذشته اداره اطلاعات انرژی آمریکاست. اما طی هفته های آینده چه تغییراتی در ..
  ۱۳۹۵/۷/۲۳
 • احتمال تداوم روند افزایش قیمت ها چه میزان است؟
  »

  بررسی شرایط جدید بازار جهانی نفت

  بررسی شرایط جدید بازار جهانی نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت طی روزهای اخیر در مسیر افزایش قرار گرفته و این رشد حاصل پیش بینی کاهش تولید از سوی اعضاء اوپک در نشست این سازمان در پایان ماه آینده میلادی است. هفته پیش اعضاء اوپک در نشست غیررسمی خود در الجزایر به شکل ضمنی بر سر کاهش عرضه نفت توافق کردند و قرار شد در نشست ماه آینده، میزان ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۶
 • نشست الجزایر تغییری در بازار نفت پدید می آورد؟
  »

  سه موضوع مهم در باره افق بازار نفت

  سه موضوع مهم در باره افق بازار نفت
  جهان سهم _ در یک ماه اخیر قیمت نفت عموما تحت تاثیر تغییرات ارزش دلار و خبرهایی بوده که در ارتباط با نشست الجزایر منتشر شده است. امروز اجلاس بین المللی انرژی در این کشور پایان می پذیرد و پس از آن نشست تولیدکنندگان نفت برای بحث بر سر نحوه بالا بردن قیمت ها برگزار خواهد شد. در باره نتیجه این نشست دیدگاه های ..
  ۱۳۹۵/۷/۶
 • بررسی علل منفی بودن افق بازار در ماه های آینده
  »

  هفته آینده تحولی بزرگ در بازار نفت رخ می دهد؟

  هفته آینده تحولی بزرگ در بازار نفت رخ می دهد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت که ابتدای سال جاری میلادی زیر ۳۰ دلار در هر بشکه بود در چند ماه اخیر رشد کرده و روز گذشته متعاقب انتشار گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا حمایت شد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب با ۲ درصد و ۳ درصد افزایش به ۴۷ دلار و ۴۵.۴ دلار در هر بشکه رسید. قیمت ها در روزهای آینده تحت تاثیر تغییرات ارزش ..
  ۱۳۹۵/۷/۱
 • قیمت ها در چه محدوده ای نوسان خواهند کرد؟
  »

  دیدگاه گلدمن ساکس درباره افق بازار نفت

  دیدگاه گلدمن ساکس درباره افق بازار نفت
  جهان سهم _ هفته پیش قیمت هر دو نوع نفت برنت و آمریکا کاهش یافت. قیمت ها به ترتیب به زیر ۴۶ دلار و ۴۳ دلار در هر بشکه رسید و ضعف بازار در هفته های اخیر سبب شده برخی نهادهای تحلیلگر در دیدگاه خود درباره افق بازار و زمان برقراری تعادل بین عرضه و تقاضا تجدید نظر کنند. بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس در گزارش جدید خود ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۷
 • خوشبینی درباره رشد قیمت ها منطقی است؟
  »

  پنج واقعیت درباره وضعیت بازار جهانی نفت

  پنج واقعیت درباره وضعیت بازار جهانی نفت
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت نفت نوسانی قابل ملاحظه داشت. در روزهای ابتدای هفته، گزارش های منتشر شده از اقتصاد آمریکا، چین و منطقه یورو چندان رضایت بخش نبود در نتیجه فشارهایی بر قیمت نفت وارد شد اما روز چهارشنبه اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد دو هفته قبل، ۱۴.۵ میلیون بشکه از ذخیره نفت آمریکا کاسته ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۱
 • پایان ماه جاری میلادی بازار نفت متحول خواهد شد؟
  »

  سرانجام سرخوشی های زودگذر در بازار نفت

  سرانجام سرخوشی های زودگذر در بازار نفت
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت نفت برای مدتی کوتاه افزایش یافت و این افزایش حاصل انتشار خبر توافق عربستان و روسیه بر سر همکاری برای حمایت از بازار نفت بود. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا بلافاصله پس از انتشار این خبر به بالای ۴۹ دلار و ۴۶ دلار در هر بشکه رسید اما این وضعیت پایدار نبود و قیمت ها در نهایت اندکی رشد ..
  ۱۳۹۵/۶/۱۶
 • دیدگاه مریل لینچ درباره وضعیت بازار نفت در آینده
  »

  امسال متوسط قیمت نفت چقدر خواهد بود؟

  امسال متوسط قیمت نفت چقدر خواهد بود؟
  جهان سهم _ قیمت نفت در دو ماه گذشته یعنی ماه های ژوئن و ژوییه کاهش یافت و از بالای ۵۲ دلار به محدوده ۴۲ دلار در هر بشکه رسید. اما در ماه جاری میلادی که در پایان آن هستیم قیمت ها رشد کرده و اکنون در نزدیکی ۵۰ دلار قرار دارد اما عبور از این رقم دشوار است. در ادامه به علل نوسان های اخیر قیمت ها و افق بازار اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۵/۶/۹
 • گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا منتشر شد
  »

  بررسی علل کاهش قیمت نفت و افق پیش رو

  بررسی علل کاهش قیمت نفت و افق پیش رو
  جهان سهم _ با آنکه در سال جاری میلادی قیمت نفت در مجموع افزایش یافته اما در روزهای اخیر مسیر حرکت قیمت ها معکوس شده و احتمال دارد این روند ادامه پیدا کند. هفته گذشته موضوع نشست ماه آینده اوپک در الجزایر سبب رشد قیمت نفت شد. قیمت نفت برنت به بالای ۵۱ دلار در هر بشکه هم رسید اما به دلایلی که در ادامه به ..
  ۱۳۹۵/۶/۴
 • گزارش آژانس بین المللی انرژی امیدبخش نبود
  »

  احتمال افزایش مجدد قیمت نفت چقدر است؟

  احتمال افزایش مجدد قیمت نفت چقدر است؟
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت نفت برنت و نفت آمریکا بیش از ۴ درصد افزایش یافت و عامل این رشد که به رغم افزایش ارزش دلار رخ داد، گزارش آژانس بین المللی انرژی و نیز دیدگاه هایی بود که وزیر نفت عربستان درباره نشست ماه آینده اوپک بیان کرد. قیمت نفت طی دو ماه اخیر به دلیل از میان رفتن عوامل حمایت کننده کاهش یافته و این ..
  ۱۳۹۵/۵/۲۲
 • افق بازار در کوتاه مدت و بلندمدت چگونه خواهد بود؟
  »

  دوران سخت برای سرمایه گذاران در بازار نفت

  دوران سخت برای سرمایه گذاران در بازار نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت برنت و نفت آمریکا هفته پیش نوسانی چند دلاری داشت و در نهایت تقریبا بدون تغییر نسبت به ابتدای هفته در سطح ۴۴.۵ دلار و ۴۱.۸ دلار در هر بشکه قرار گرفت. عواملی که بر قیمت ها تاثیر می گذارند اخیرا یعنی در چند هفته اخیر تغییر بزرگی نداشته اند اما برای برخی سرمایه گذاران در بازار، این سوال مطرح است ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۷
 • بررسی پنج عامل موثر بر قیمت ها در ماه های آینده
  »

  افق بازار نفت نگران کننده تر شده است؟

  افق بازار نفت نگران کننده تر شده است؟
  جهان سهم _ روند کاهش قیمت نفت که از دو ماه پیش آغاز شده همچنان ادامه دارد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب در سطح ۴۲ دلار و ۴۰ دلار در هر بشکه قرار دارد و با توجه به تحولاتی که در هفته های اخیر رخ داده و رویدادهایی که پیش بینی شده در آینده مشاهده شود، برخی تحلیلگران که پیش بینی کرده بودند قیمت ها کاهش ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۱
 • دیدگاه سیتی گروپ درباره افق بازار نفت چیست؟
  »

  تغییرات نگران کننده در شرایط حاکم بر بازار نفت

  تغییرات نگران کننده در شرایط حاکم بر بازار نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت همچنان در حال کاهش است و اکنون در پایین ترین میزان در سه ماه اخیر قرار دارد. قیمت ها تا دو ماه پیش در وضعیت امیدبخش قرار داشت اما در هفته های اخیر تغییراتی در بازار پدید آمده که سبب شده تحلیلگران پیش بینی خود درباره افق بازار در کوتاه مدت را تغییر دهند. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب ..
  ۱۳۹۵/۵/۵
 • تغییری در پیش بینی قیمت نفت ایجاد شده است؟
  »

  مریل لینچ از افق بازار نفت در سال جاری می گوید

  مریل لینچ از افق بازار نفت در سال جاری می گوید
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت نفت نوسانی قابل ملاحظه داشت اما در نهایت تنها یک درصد رشد کرد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان به ترتیب در سطح ۴۷.۶ دلار و ۴۶.۳ دلار در هر بشکه قرار گرفت. روز جمعه پس از اعلام کودتا در ترکیه قیمت نفت اندکی رشد کرد اما این افزایش پایدار ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۷
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>