نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • این روزها پنج عامل بر قیمت ها تاثیر می گذارند
  »

  پیش بینی تحولات بازار نفت در هفته پیش رو

  پیش بینی تحولات بازار نفت در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت نفت آمریکا و نفت برنت هر یک حدود ۸ درصد کاهش یافت و این بیشترین کاهش هفتگی از ابتدای سال جاری میلادی بود. قیمت ها اکنون ۷۵ درصد بالاتر از پایین ترین میزان در ۱۲ سال اخیر قرار دارند که ابتدای سال جاری میلادی مشاهده شد. در هفته پیش رو عواملی که بر قیمت این ماده خام تاثیر ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۰
 • امکان پیش بینی قیمت ها در پایان سال وجود دارد؟
  »

  افق کوتاه مدت و بلندمدت بازار نفت تیره شد

  افق کوتاه مدت و بلندمدت بازار نفت تیره شد
  جهان سهم _ قیمت نفت امروز نیز کاهش یافته و انتظار می رود این روند مدتی ادامه یابد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا امروز به ترتیب در سطح ۴۹.۵ دلار و ۴۸.۲ دلار در هر بشکه قرار دارد و برخی تحلیلگران با اشاره به عوامل جدیدی که بر قیمت ها تاثیر دارند پیش بینی هایی در باره افق بازار ارائه کرده اند. در ادامه به بررسی شرایط بازار ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۵
 • بررسی عوامل موثر بر قیمت ها در ماه های آینده
  »

  منتظر رشد قابل ملاحظه قیمت نفت باشیم؟

  منتظر رشد قابل ملاحظه قیمت نفت باشیم؟
  جهان سهم _ روند افزایش قیمت نفت امروز نیز ادامه پیدا کرده و به نظر می رسد شوک حاصل از همه پرسی هفته پیش در انگلستان تاثیر خود را بر بازار این ماده خام از دست داده است. امروز قیمت نفت برنت در مرز ۴۹ دلار در هر بشکه قرار گرفته و تحلیلگران معتقدند قیمت ها بیشتر تحت تاثیر شاخص های بنیادی بازار تغییر می کنند. در ادامه ..
  ۱۳۹۵/۴/۹
 • کاهش شدید قیمت ها پس از همه پرسی انگلستان
  »

  بازار نفت در کوتاه مدت چه وضعی دارد؟

  بازار نفت در کوتاه مدت چه وضعی دارد؟
  جهان سهم _ در روزهای اخیر قیمت نفت نوسانی محدود حول ۵۰ دلار در هر بشکه داشته است. بازار نفت از چندی پیش که اختلال هایی در عرضه پدید آمد رونق نسبی داشته اما درباره تغییرات قیمت ها در ماه های آینده چه می توان گفت. در ادامه به نکات گزارش جدید اوپک و دیدگاهی که کارشناسان در باره نوسان قیمت ها در ماه های آینده ..
  ۱۳۹۵/۴/۴
 • پیش بینی قیمت نفت در پایان سال جاری میلادی
  »

  بازار نفت با ریسک های بزرگ تری مواجه است؟

  بازار نفت با ریسک های بزرگ تری مواجه است؟
  جهان سهم _ قیمت نفت هفته گذشته تا روز پنجشنبه در مسیر کاهش حرکت کرد اما این روند در پایان آن روز و روز جمعه معکوس شد. البته قیمت نفت برنت و نفت آمریکا در مقیاس هفتگی کاهش یافت. قیمت نفت آمریکا روز جمعه ۳.۸ درصد رشد کرد و به محدود ۴۸ دلار در هر بشکه رسید. در ادامه به بررسی شرایط بازار نفت و ریسک هایی ..
  ۱۳۹۵/۳/۳۰
 • بررسی سه عامل کاهش قیمت ها در روزهای اخیر
  »

  چه عواملی مانع رشد قیمت نفت هستند؟

  چه عواملی مانع رشد قیمت نفت هستند؟
  جهان سهم _ قیمت نفت در روزهای اخیر به تدریج کاهش یافته و این کاهش به رغم حرکت بازار به سمت تعادل بین عرضه و تقاضا رخ داده است. در یک و ماه و نیم اخیر اختلال در عرضه نفت سبب شده قیمت این ماده خام رشدی قابل ملاحظه داشته باشد. بانک گلدمن ساکس اخیرا اعلام کرده کاهش عرضه سبب شده بازار خیلی ..
  ۱۳۹۵/۳/۲۶
 • قیمت ها با همین سرعت افزایش خواهند یافت؟
  »

  بررسی چهار علت رشد اخیر قیمت نفت

  بررسی چهار علت رشد اخیر قیمت نفت
  جهان سهم _ در چند هفته اخیر قیمت نفت تحت تاثیر اختلال در عرضه و پیش بینی رشد تقاضای جهانی افزایش یافته و اکنون در بالاترین میزان در هشت ماه اخیر قرار دارد. روند افزایش قیمت ها از زمانی شروع شد که به دلیل عملیات های خرابکارانه در نیجریه، عرضه نفت این کشور به شدت کاهش یافت. همزمان، آتش سوزی در کانادا از عرضه ..
  ۱۳۹۵/۳/۱۹
 • دیدگاه روسیه و نهادهای تحلیلگر درباره افق بازار نفت
  »

  واقعیت های تلخ درباره افق بازار نفت چیست؟

  واقعیت های تلخ درباره افق بازار نفت چیست؟
  جهان سهم ـ هفته گذشته قیمت نفت به بالای ۵۰ دلار در هر بشکه رسید اما در این سطح باقی نماند و بسیاری از تحلیلگران معتقدند قیمت ها در کوتاه مدت تحت فشار قرار خواهد گرفت. این هفته در روز پنجشنبه نشست اوپک در پایتخت اتریش برگزار می شود و این سوال مطرح است که این نشست چه تاثیری بر قیمت ها خواهد داشت. از ..
  ۱۳۹۵/۳/۹
 • دو دیدگاه درباره افق میان مدت قیمت نفت مطرح است
  »

  این هفته جهت حرکت بازار نفت چگونه است؟

  این هفته جهت حرکت بازار نفت چگونه است؟
  جهان سهم _ قیمت نفت هفته پیش اندکی رشد کرد و اکنون در بالاترین سطح در شش ماه اخیر قرار دارد. در هفته پیش رو همان عواملی که در هفته های اخیر بر بازار نفت تاثیر داشته اند سبب نوسان قیمت ها خواهند شد اما آیا رشد قیمت ها ادامه می باید؟ در این زمینه دو دیدگاه وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. مهمترین ..
  ۱۳۹۵/۳/۳
 • رشد هیجانی قیمت ها با مشارکت سفته بازها
  »

  بازار نفت با سرنوشتی جدید رو به روست؟

  بازار نفت با سرنوشتی جدید رو به روست؟
  جهان سهم _ قیمت نفت رشدی قابل ملاحظه داشته و بانک گلدمن ساکس اعلام کرده در ماه جاری میلادی به دلیل اختلال در عرضه نفت از نیجریه، ونزوئلا، چین و آمریکا، بازار نفت پس از دو سال که در وضعیت مازاد عرضه بوده در وضعیت کسری عرضه نسبت به تقاضا قرار می گیرد. با انتشار این گزارش و خبرهای مربوط به میزان عرضه نفت ..
  ۱۳۹۵/۲/۲۷
 • سرمایه گذاران رویای رونق بازار را از سر بیرون کنند؟
  »

  تغییر نگران کننده نیروهای موثر بر قیمت نفت

  تغییر نگران کننده نیروهای موثر بر قیمت نفت
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت نفت باز هم کاهش یافت و بخشی دیگر از حباب آن خالی شد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب با ۳.۹ درصد و ۲.۸ درصد کاهش به محدوده ۴۴ دلار و ۴۳ دلار در هر بشکه رسید. کاهش تاثیر آتش سوزی های کانادا بر بازار، یک عامل افول قیمت نفت است اما واقعیت این است که رشد ماه گذشته قیمت نفت ..
  ۱۳۹۵/۲/۲۱
 • دیدگاه آژانس بین المللی انرژی درباره افق بازار
  »

  شرط تداوم افزایش قیمت نفت چیست؟

  شرط تداوم افزایش قیمت نفت چیست؟
  جهان سهم _ در هفته های اخیر قیمت نفت به تدریج افزایش یافته و در دو روز پایانی هفته پیش، چند عامل سبب شد قیمت ها به بالاترین میزان در سال جاری میلادی برسند. رییس آژانس بین المللی انرژی روز گذشته دیدگاه خود را در باره افق بازار نفت و شروط رونق این بازار در سال جاری میلادی بیان کرد. وی معتقد است اگر سلامت اقتصاد ..
  ۱۳۹۵/۲/۱۳
 • رونق اخیر بازار طلای سیاه ادامه پیدا خواهد کرد؟
  »

  پیش بینی جدید بانک جهانی درباره قیمت نفت

  پیش بینی جدید بانک جهانی درباره قیمت نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت روز گذشته به بالاترین میزان در سال جاری میلادی رسید اما امروز رشد قیمت ها ادامه پیدا نکرده است. قیمت نفت از پایین ترین میزان در سال جاری میلادی که در ماه ژانویه مشاهده شد تاکنون ۷۰ درصد افزایش یافته است و با توجه به شرایط جدید بنیادی بازار، به نظر می رسد افق قیمت ها نسبت به آنچه تا چند ..
  ۱۳۹۵/۲/۹
 • پیش بینی گلدمن ساکس و سیتی گروپ درباره افق بازار
  »

  چه عواملی بر بازار نفت تاثیر می گذارند؟

  چه عواملی بر بازار نفت تاثیر می گذارند؟
  جهان سهم _ قیمت نفت در سه روز اخیر نوسانی قابل ملاحظه داشته و امروز به دلیل پایان یافتن اعتصاب سه روزه کارگرارن بخش نفت کویت، شاهد کاهش قیمت این ماده خام هستیم. البته عوامل دیگری هم در افول قیمت ها موثر هستند. در ادامه ضمن اشاره به این عوامل، پیش بینی دو بانک بزرگ را در باره افق قیمت ها در کوتاه مدت و ..
  ۱۳۹۵/۲/۱
 • نگاه مدیران شرکت های تجاری نفت در باره افق بازار
  »

  پیش بینی رشد شدید قیمت نفت منطقی است؟

  پیش بینی رشد شدید قیمت نفت منطقی است؟
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت نفت برنت و نفت آمریکا حدود ۳.۵ درصد رشد کرد و امروز بخشی از این رشد به دلیل کاهش قیمت ها از میان رفته است. البته روند تغییرات قیمت این ماده خام طی هفته های اخیر صعودی بوده است و به دلیل نوسان های قابل ملاحظه قیمت ها، حدس های زیادی درباره افق بازار در ماه ها و سال آینده میلادی ..
  ۱۳۹۵/۱/۲۵
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>