نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • متوسط قیمت نفت در سه سال آینده چه میزان است؟
  »

  دیدگاه موسسه مودیز درباره افق بازار نفت

  دیدگاه موسسه مودیز درباره افق بازار نفت
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت نفت نوسانی قابل ملاحظه داشت و در نهایت رشد کرد. در هفته های اخیر روند کلی قیمت ها کاهشی بوده و اکنون قیمت نفت در پایین ترین میزان در چند سال اخیر قرار دارد. پیش بینی ادامه پیدا کردن وضعیت مازاد عرضه نسبت به تقاضا در ماه های آینده، عامل اصلی کاهش قیمت ها و پایین باقی ماندن آنها ..
  ۱۳۹۴/۹/۲۵
 • بازار نفت بار دیگر با سقوط قیمت ها مواجه شد
  »

  احتمال رسیدن به نفت ۲۰ دلاری وجود دارد؟

  احتمال رسیدن به نفت ۲۰ دلاری وجود دارد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت برنت و نفت آمریکا امروز به ترتیب با ۵ درصد و ۶ درصد کاهش به ۴۰.۷۵ دلار و ۳۷.۶ دلار در هر بشکه رسیده است. در روزهای اخیر بویژه پس از آنکه در نشست روز جمعه اوپک، سقفی برای تولید نفت این سازمان مشخص نشد قیمت این ماده خام با سرعت بیشتری کاهش یافته است و اکنون در پایین ترین میزان ..
  ۱۳۹۴/۹/۱۶
 • وضعیت شرکت های نفتی به شدت وخیم شده است
  »

  افق بازار نفت در شرایط جدید چگونه است؟

  افق بازار نفت در شرایط جدید چگونه است؟
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت نفت برنت و نفت آمریکا تغییری نداشت اما روند تغییرات قیمت ها در هفته های اخیر نزولی بوده و این وضعیت سوالاتی را در ذهن سرمایه گذاران پدید آورده است. بویژه در کشورهای صادرکننده نفت که اقتصادشان به درآمدهای صادرات نفت وابسته است افق بازار نفت اهمیت بالایی دارد. همچنین شرکت های ..
  ۱۳۹۴/۹/۱
 • بررسی عوامل کاهش قیمت نفت در هفته گذشته
  »

  تاثیر رویدادهای اخیر پاریس بر بازار نفت چیست؟

  تاثیر رویدادهای اخیر پاریس بر بازار نفت چیست؟
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت نفت بیشترین کاهش هفتگی را در ۸ ماه اخیر داشت. قیمت نفت برنت به ۴۴.۵ دلار رسید و قیمت نفت آمریکا در سطح ۴۰.۷ دلار قرار گرفت. عامل این کاهش، تداوم روند افزایش ذخیره این ماده خام در دریا و خشکی بود. عامل دیگر کاهش قیمت ها، گزارش رسمی مربوط به افزایش تعداد چاه های نفتی ..
  ۱۳۹۴/۸/۲۴
 • آیا بازار جهانی نفت در آستانه استقرار توازن است؟
  »

  دو گروه عوامل بر قیمت نفت تاثیر می گذارند

  دو گروه عوامل بر قیمت نفت تاثیر می گذارند
  جهان سهم _ امروز قیمت نفت رشدی نداشته و این درحالیستکه عبداله البدری، دبیرکل اوپک پیش بینی کرده تقاضای جهانی برای نفت در سال آینده میلادی رشد خواهد کرد و بازار به توازن خواهد رسید. امروز همچنین کاهش ارزش دلار عاملی برای حمایت از قیمت نفت بوده است. حال این پرسش مطرح می شود که آیا پیش بینی دبیرکل اوپک ..
  ۱۳۹۴/۸/۱۸
 • چه عواملی بر بازار نفت موثر خواهند بود؟
  »

  نگاه تحلیلگران به افق چند ماهه بازار نفت

  نگاه تحلیلگران به افق چند ماهه بازار نفت
  جهان سهم _ روند کاهش قیمت نفت ادامه یافته و عامل اصلی این کاهش، نگرانی درباره عرضه بیش از تقاضا برای این ماده در آینده است. اگر در هفته جاری قیمت ها رشد نکند، این هفته برای سومین هفته پی در پی قیمت این ماده خام کاهش می یابد. حال این سوال مطرح است که آیا می توان به افزایش قیمت ها در هفته ها و ماه های آینده ..
  ۱۳۹۴/۸/۵
 • بررسی عوامل حمایت و فشار در بازار نفت در ماه آینده
  »

  نظر تحلیلگران در باره افق بازار نفت چیست؟

  نظر تحلیلگران در باره افق بازار نفت چیست؟
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت نفت افزایش یافت و علت اصلی این رشد آن بود که اعلام شد در هفته ای که گذشت، تعداد چاه های نفتی فعال در آمریکا برای هفتمین هفته پی در پی کاهش یافته است. سوالی که برای سرمایه گذاران مطرح شده این است که آیا امکان رشد قابل ملاحظه قیمت ها در ماه های آینده وجود دارد؟ در ادامه به ..
  ۱۳۹۴/۷/۲۵
 • نگاهی به وضعیت بازار و احتمال های پیش رو
  »

  دیدگاه گلدمن ساکس در باره قیمت نفت

  دیدگاه گلدمن ساکس در باره قیمت نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت برنت و نفت آمریکا در روزهای اخیر روند صعودی داشته و این درحالیستکه در گزارش جدید اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام شد ذخیره نفت این کشور در هفته قبل به میزانی قابل ملاحظه افزایش یافته است. رشد ۸ درصدی قیمت نفت در روزهای اخیر برخی سرمایه گذاران را به این نتیجه رسانده که پس از حدود ..
  ۱۳۹۴/۷/۱۷
 • رشد قیمت ها در سایه پیش بینی افزایش تقاضا
  »

  قیمت نفت تحت تاثیر چه عواملی است؟

  قیمت نفت تحت تاثیر چه عواملی است؟
  جهان سهم _ امروز قیمت نفت برنت و نفت آمریکا رشدی محدود داشته و به ترتیب بالاتر از ۴۸ دلار و ۴۵ دلار در هر شکه در نوسان است. روز گذشته در پایان سه ماهه سوم سال جاری میلادی، قیمت نفت از یک سو تحت تاثیر نگرانی ها درباره تاثیر حملات هوایی جنگنده های روسیه به مواضع داعش در سوریه قرار داشت و از سوی دیگر اداره ..
  ۱۳۹۴/۷/۹
 • دیدگاه مک کینزی درباره زمان افزایش قیمت نفت
  »

  احتمال رشد قیمت نفت چه میزان است؟

  احتمال رشد قیمت نفت چه میزان است؟
  جهان سهم _ قیمت نفت پس از افزایش قابل ملاحظه روز گذشته، امروز کاهش یافته و این درحالیستکه در نظرسنجی خبرگزاری رویترز، اقتصاددان ها پیش بینی کرده اند هفته پیش میزان ذخیره نفت آمریکا بیش از ۲ میلیون بشکه کاهش یافته است. با توجه به تغییراتی که در روزهای اخیر در بازار نفت و ارزش دلار رخ داده این پرسش مطرح است ..
  ۱۳۹۴/۶/۳۱
 • حرکت قیمت ها در مسیر کاهش ادامه دارد؟
  »

  پیش بینی هایی درباره بازار نفت در آینده

  پیش بینی هایی درباره بازار نفت در آینده
  جهان سهم _ قیمت نفت همچنان در مسیر کاهش حرکت می کند و دو عامل اصلی این کاهش، انتشار گزارش های منفی از اقتصاد چین و رشد ارزش دلار است. البته افزایش مازاد عرضه نسبت به تقاضا نیز در این زمینه موثر بوده است. در ماه های اخیر مازاد عرضه فشار قابل ملاحظه ای بر قیمت ها وارد کرده و با توجه به شرایط بازار، پیش بینی می شود ..
  ۱۳۹۴/۶/۲۳
 • تنها در یک صورت قیمت ها رشد خواهند کرد
  »

  پیش بینی دو بانک بزرگ در باره قیمت نفت

  پیش بینی دو بانک بزرگ در باره قیمت نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت برنت و نفت آمریکا کاهش یافته و این درحالیستکه ارزش دلار متعاقب انتشار گزارش وزارت کار آمریکا تغییر بزرگی نداشته است. قیمت هر بشکه نفت برنت در محدود ۵۰ دلار قرار گرفته است. در هفته جاری قیمت این نوع نفت تغییر بزرگی نداشته و از ۴۹ دلار به ۵۰ دلار رسیده است. قیمت نفت آمریکا از ۴۴ دلار به ۴۶ دلار ..
  ۱۳۹۴/۶/۱۳
 • امروز روند کاهش قیمت نفت معکوس شده است
  »

  دیدگاه اچ اس بی سی در باره افق بازار نفت

  دیدگاه اچ اس بی سی در باره افق بازار نفت
  جهان سهم ـ قیمت نفت پس از چند روز کاهش، امروز افزایش یافته اما قیمت ها همچنان در پایین ترین میزان در شش سال اخیر قرار دارند. امروز قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب با ۲.۶ درصد و ۲.۷ درصد افزایش به محدوده ۴۴ دلار و ۳۹.۵ دلار در هر بشکه رسیده است. اما آیا این رشد ادامه می یابد و قیمت ها به ارقام چند هفته ..
  ۱۳۹۴/۶/۳
 • بررسی سه عامل کاهش مستمر قیمت ها
  »

  پیش بینی سیتی گروپ از قیمت نفت

  پیش بینی سیتی گروپ از قیمت نفت
  جهان سهم ـ قیمت نفت در مسیر کاهش قرار دارد و به نظر می رسد وضعیت کنونی ادامه پیدا کند. امروز قیمت هر دو نوع نفت برنت و وست تگزاس اینترمدیت حدود یک درصد کاهش یافته و به پایین ترین میزان در شش سال اخیر رسیده است. سه عامل اصلی در این کاهش موثر بوده که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. خبر کاهش تولید ناخالص ..
  ۱۳۹۴/۵/۲۶
 • قیمت ها در پایین ترین میزان در چند ماه اخیر قرار دارد
  »

  تغییر نگران کننده واکنش های بازار نفت

  تغییر نگران کننده واکنش های بازار نفت
  جهان سهم _ رویداد تعجب آوری که در روزهای اخیر در بازار نفت خام جهان مشاهده شده، تغییر واکنش قیمت این ماده خام به داده های اقتصادی است. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا در روزهای اخیر در پایین ترین میزان در چند ماه اخیر قرار داشته و هر رشدی در قیمت ها زودگذر بوده است. در ادامه به بررسی علل تغییرات جدید در بازار نفت می پردازیم.
  ۱۳۹۴/۵/۱۵
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>