نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • بررسی یک احتمال نگران کننده درباره افق بازار نفت
  »

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد؟

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت امروز بار دیگر کاهش یافته و این درحالیستکه ارزش دلار افول کرده است. قیمت نفت برنت این هفته برای پنجمین هفته پی در پی کاهش یافته و به محدوده ۵۳ دلار در هر بشکه رسیده است. قیمت نفت آمریکا نیز به ۴۷.۵ دلار رسیده و ما در ادامه به بررسی علل این کاهش اشاره می کنیم. به تازگی دبیر کل اوپک ..
  ۱۳۹۴/۵/۹
 • متوسط قیمت ها در ماه های آینده چه میزان است؟
  »

  نگاه نهادهای سرمایه گذاری به افق بازار نفت

  نگاه نهادهای سرمایه گذاری به افق بازار نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت خام امروز رشدی محدود داشته زیرا از یک سو کاهش ارزش دلار سبب شده قیمت ها حمایت شود و از سوی دیگر، مازاد عرضه نسبت به تقاضا از رشد قیمت ها جلوگیری کرده است. فردا اداره اطلاعات انرژی آمریکا گزارش خود را در باره تغییرات ذخیره نفت خام این کشور در هفته گذشته، منتشر خواهد کرد. در هفته های ..
  ۱۳۹۴/۴/۳۰
 • گزارش ماهانه اوپک منتشر شد
  »

  قیمت نفت با فشارهای بزرگ تری مواجه است

  قیمت نفت با فشارهای بزرگ تری مواجه است
  جهان سهم _ قیمت نفت خام در اثر پیش بینی رشد عرضه کاهش یافته است. روز گذشته قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب با ۲ درصد و ۲.۴ درصد کاهش به ۵۷.۳ دلار و ۵۱.۶ دلار در هر بشکه رسید. رشد ارزش دلار یک عامل کاهش قیمت نفت است اما حصول توافق بین ایران و طرف های مذاکره سبب شده تحلیلگران به این نتیجه برسند ..
  ۱۳۹۴/۴/۲۵
 • گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی منتشر شد
  »

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد؟

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت در دو روز اخیر افزایش یافته و این امر بیشتر حاصل کاهش ارزش دلار است. اما امروز پس از انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی، قیمت این ماده خام افول کرده است. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب بالای ۵۸ دلار و ۵۲ دلار در نوسان است. این نهاد در گزارش امروز خود اعلام کرد در سال آینده میلادی رشد ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۹
 • افق بازار از دید تحلیلگران نگران کننده شده است
  »

  بررسی سه عامل اصلی کاهش قیمت نفت

  بررسی سه عامل اصلی کاهش قیمت نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت که در روزهای اخیر تحت فشار حاصل از بحران یونان قرار گرفته است با انتشار گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا کاهش بیشتری پیدا کرده و انتظار می رود وضعیت کنونی ادامه یابد. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب با ۲ درصد و ۳.۲ درصد کاهش به ۶۲.۳ دلار و ۵۷.۵ دلار در هر بشکه رسیده است. سه عامل مهم ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۰
 • بررسی شرایط بازار نفت و علل ضعف آن
  »

  چرا قیمت نفت باز هم کاهش یافته است؟

  چرا قیمت نفت باز هم کاهش یافته است؟
  جهان سهم _ اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش جدید خود اعلام کرد، هفته پیش ذخیره نفت این کشور نزدیک به ۵ میلیون بشکه کاهش یافته است. این در حالیستکه پیش بینی شده بود میزان کاهش ۲.۱ میلیون بشکه باشد. با انتشار این گزارش قیمت نفت خام به جای آنکه رشد کند، کاهش یافت. نکته جالب توجه این است که کاهش ..
  ۱۳۹۴/۴/۴
 • گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا منتشر شد
  »

  دلیلی برای افزایش قیمت نفت وجود دارد؟

  دلیلی برای افزایش قیمت نفت وجود دارد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت خام پس از اعلام کاهش بیش از انتظار ذخیره نفت خام آمریکا در هفته گذشته، به جای آنکه افزایش یابد کاهش یافته است زیرا در گزارش اداره اطلاعات انرژی غیر از این موضوع، داده های دیگری ذکر شده که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب یک درصد و ۰.۹ درصد کاهش یافته ..
  ۱۳۹۴/۳/۲۷
 • سه عامل به افزایش قیمت نفت کمک کرده است
  »

  دیدگاه کارشناسان درباره افق قیمت نفت

  دیدگاه کارشناسان درباره افق قیمت نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت امروز حدود ۳ درصد افزایش یافته و بدین ترتیب بخشی از کاهش ها در روزهای اخیر جبران شده است. قیمت نفت برنت در مرز ۶۰ دلار و قیمت نفت برنت بالاتر از ۶۴ دلار در هر بشکه قرار دارد. امروز به رغم افزایش ارزش دلار، قیمت نفت رشد کرده و از دید تحلیلگران سه عامل در این افزایش موثر بوده اند که در ادامه ..
  ۱۳۹۴/۳/۱۹
 • بررسی شرایط کنونی بازار نفت و عوامل فشار بر قیمت ها
  »

  اوپک بازار نفت را متعجب خواهد کرد؟

  اوپک بازار نفت را متعجب خواهد کرد؟
  جهان سهم _ قیمت نفت امروز کاهش یافته و این کاهش حاصل رشد ارزش دلار و پیش بینی افزایش عرضه است. دو روز دیگر نشست اوپک برای بررسی شرایط بازار نفت و تعیین سقف تولید این سازمان برگزار می شود و اکثر تحلیلگران معتقدند تغییری در سقف تولید داده نخواهد شد اما برخی تحلیلگران می گویند در این نشست، اوپک ..
  ۱۳۹۴/۳/۱۳
 • تحلیلگران باید در پیش بینی های خود تجدیدنظر کنند
  »

  بازار نفت در آستانه افول قیمت ها قرار دارد؟

  بازار نفت در آستانه افول قیمت ها قرار دارد؟
  جهان سهم _ امروز همزمان با افزایش ارزش دلار در برابر یورو، قیمت نفت کاهش یافته و پیش بینی کاهش ذخیره نفت آمریکا نتوانسته از کاهش قیمت ها جلوگیری کند. طی روزهای اخیر قیمت ها پیوسته افول کرده و به نظر می رسد به دلایلی که در ادامه ذکر خواهد شد نهادهای تحلیلگر باید در پیش بینی خود از متوسط قیمت ها در ..
  ۱۳۹۴/۳/۶
 • پیش بینی سوسیته جنرال در باره قیمت طلای سیاه
  »

  احتمال تثبیت قیمت نفت چقدر است؟

  احتمال تثبیت قیمت نفت چقدر است؟
  جهان سهم _ امروز قیمت نفت رشدی نداشته و هر بشکه نفت برنت پایین تر از ۶۵ دلار در نوسان است. بنا به اعلام اوپک، قیمت نفت حداقل تا سال ۲۰۲۵ زیر سطح روانی ۱۰۰ دلار در هر بشکه باقی خواهد ماند. اوپک در خوشبینانه ترین سناریوی خود، پیش بینی کرده متوسط قیمت هر بشکه نفت طی ۱۰ سال آینده ۷۵ دلار خواهد بود. اوپک در ..
  ۱۳۹۴/۲/۲۲
 • دیدگاه کامرتس بانک در باره وضعیت بازار نفت
  »

  احتمال کاهش شدید قیمت نفت چقدر است؟

  احتمال کاهش شدید قیمت نفت چقدر است؟
  جهان سهم _ طی روزهای اخیر قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب حول ۶۶ دلار و ۵۹ دلار نوسان کرده و با آنکه خبرهای مثبت از اقتصاد جهان منتشر شده، قیمت ها رشدی نداشته اند. اکنون این سوال پیش می آید که آیا نوسان محدود قیمت ها مقدمه رشد است یا در آینده نزدیک شاهد افول قیمت این ماده خام خواهیم بود. تحلیلگران کامرتس ..
  ۱۳۹۴/۲/۱۴
 • بازار نفت در آستانه تثبیت قیمت ها قرار دارد
  »

  دیدگاه مریل لینچ درباره متوسط قیمت ها

  دیدگاه مریل لینچ درباره متوسط قیمت ها
  جهان سهم _ امروز قیمت نفت برنت و نفت آمریکا با حدود یک درصد کاهش مواجه شده و این کاهش حاصل رشد نسبی ارزش دلار است. هر بشکه نفت برنت در مرز ۶۴ دلار قرار دارد و فعالان بازار در انتظار انتشار گزارش جدید اداره اطلاعات انرژی آمریکا هستند. پیش بینی شده ذخیره نفت آمریکا هفته پیش نیز افزایش یافته است. اما آیا کاهش ..
  ۱۳۹۴/۲/۸
 • نوسان قیمت ها حول ارقام نه چندان بالا ادامه دارد
  »

  دیدگاه دو بانک درباره وضعیت بازار نفت

  دیدگاه دو بانک درباره وضعیت بازار نفت
  جهان سهم _ قیمت نفت برنت در ابتدای معاملات رشد کرد و به بالای ۶۴ دلار در هر بشکه رسید اما پس از انتشار سخنان وزیر نفت عربستان، بازار شاهد افول قیمت ها به نزدیکی ۶۲ دلار بود. دو بانک بزرگ درباره نوسان های اخیر در قیمت نفت و افق پیش روی بازار دیدگاه هایی مطرح کرده اند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. وزیر نفت عربستان ..
  ۱۳۹۴/۱/۳۱
 • دیدگاه آژانس بین المللی انرژی درباره افق بازار نفت
  »

  این روزها چه عواملی بر بازار نفت تاثیر دارند؟

  این روزها چه عواملی بر بازار نفت تاثیر دارند؟
  جهان سهم _ امروز در آستانه انتشار گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا، قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب با ۱.۵ درصد و ۱.۲ درصد افزایش به بالای ۵۹ دلار و ۵۴ دلار در هر بشکه رسیده است. قیمت نفت امروز برای پنجمین روز پی در پی افزایش یافته و این رشد عللی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. طبق پیش بینی آژانس ..
  ۱۳۹۴/۱/۲۶
<< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >>