نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • عراق عامل جدید کاهش قیمت جهانی نفت
  »

  دیدگاه مورگان استنلی درباره افق بازار نفت

  دیدگاه مورگان استنلی درباره افق بازار نفت
  جهان سهم _ امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت نفت برنت و نفت آمریکا بار دیگر کاهش یافته است. هر بشکه نفت برنت به زیر ۵۰ دلار و هر بشکه نفت آمریکا به نزدیکی ۴۷ دلار رسیده است. با آنکه کند شدن رشد تولید نفت در آمریکا نوعی حمایت از قیمت ها محسوب می شود اما افزایش تولید نفت در عراق به رقمی ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۹
 • فشار بر قیمت نفت خام افزایش خواهد یافت؟
  »

  گزارش جدید اوپک بر نگرانی ها افزوده است

  گزارش جدید اوپک بر نگرانی ها افزوده است
  جهان سهم _ قیمت نفت خام برای چهارمین روز در پنج روز اخیر کاهش یافته زیرا اوپک در گزارش جدید خود پیش بینی تقاضا برای نفت این سازمان را کاهش داده است. البته افزایش تولید نفت آمریکا به بالاترین میزان از ژانویه سال ۱۹۸۳ نیز در این زمینه موثر بوده است. در گزارش اوپک آمده است، سال جاری میلادی متوسط تقاضا برای نفت ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
 • کاهش تولید اوپک به رشد قیمت ها منجر می شود؟
  »

  روند افول قیمت نفت خام ادامه دارد

  روند افول قیمت نفت خام ادامه دارد
  جهان سهم _ امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت نفت خام به رغم کاهش ارزش دلار پایین تر آمده است. هر بشکه نفت برنت با ۱.۷ درصد و هر بشکه نفت آمریکا با ۱.۶ درصد کاهش به ترتیب به کمتر از ۵۰ دلار و ۴۸ دلار رسیده است. قیمت نفت برنت در هفته گذشته بیش از ۶ دلار یا ۱۱.۲ درصد کاهش یافت. در ادامه به بررسی ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
 • پیش بینی قیمت نفت در سال جدید میلادی کاهش یافت
  »

  نقش جدید عراق و روسیه در کاهش قیمت نفت

  نقش جدید عراق و روسیه در کاهش قیمت نفت
  جهان سهم _ امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت نفت خام بار دیگر کاهش یافته است. قیمت هر بشکه نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب به پایین تر از ۵۶ دلار و ۵۲ دلار رسیده است. در ادامه به بررسی نقش جدید عراق و روسیه در کاهش قیمت نفت و یک عامل نادیده گرفته شده ضعف بازار این ماده خام اشاره می کنیم. واقعیت این است ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
 • کسی به رشد پایای قیمت طلای سیاه امیدوار نباشد
  »

  دو سناریو پیش روی بازار جهانی نفت

  دو سناریو پیش روی بازار جهانی نفت
  جهان سهم ـ قیمت نفت دیروز و امروز کاهش یافته و به پایین ترین میزان در پنج سال اخیر رسیده است. یک عامل این کاهش پیش بینی بالا باقی ماندن ذخیره نفت آمریکاست که سبب می شود بازار مملو از نفت باشد. اما درباره افق بازار نفت دو سناریو مطرح شده که در ادامه ضمن بررسی عوامل موثر بر قیمت ها به این دو سناریو ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۹
 • قیمت نفت بار دیگر در مسیر کاهش حرکت کرد
  »

  احتمال رشد قیمت نفت در سال ۲۰۱۵ میلادی

  احتمال رشد قیمت نفت در سال ۲۰۱۵ میلادی
  جهان سهم _ قیمت نفت بار دیگر تحت تاثیر رشد ارزش دلار و خبرهایی که درباره عرضه و تقاضا برای این ماده خام منتشر شده کاهش یافته است. داده های منتشر شده از سوی موسسه نفت آمریکا (API) نشان می دهد ذخیره نفت این کشور در هفته منتهی به ۱۹ دسامبر یعنی هفته گذشته ۵.۴ میلیون بشکه افزایش یافته در حالیکه ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۴
 • شرایط بازار نفت برای سرمایه گذاران مبهم شده است
  »

  پیش بینی تغییرات قیمت نفت در هفته پیش رو

  پیش بینی تغییرات قیمت نفت در هفته پیش رو
  جهان سهم _ روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت نفت آمریکا و نفت برنت حدود ۵ درصد افزایش یافت. قیمت ها قبل از این رشد قابل ملاحظه در پایین ترین میزان در ۵ سال اخیر قرار داشتند. روز جمعه تحت تاثیر اظهارات وزیر نفت عربستان قیمت این ماده خام رشد کرد. روز پنجشنبه وزیر نفت عربستان گفته بود کاهش قیمت ..
  ۱۳۹۳/۹/۲۹
 • گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی منتشر شد
  »

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد

  احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت وجود دارد
  جهان سهم _ آژانس بین المللی انرژی (IEA) در تازه ترین گزارش خود، پیش بینی تقاضای جهانی برای نفت خام در سال آینده میلادی را کاهش داده و نسبت به بروز ناآرامی های اجتماعی در اثر کمبود بودجه دولت ها هشدار داده است. در این گزارش آمده است، سال آینده رشد تقاضا برای نفت خام ۲۳۰ هزار بشکه در روز خواهد بود که نسبت به پیش بینی ..
  ۱۳۹۳/۹/۲۱
 • ثبت رکوردهای منفی قیمت طلای سیاه ادامه دارد
  »

  پیش بینی مورگان استنلی درباره افق بازار نفت

  پیش بینی مورگان استنلی درباره افق بازار نفت
  جهان سهم ـ قیمت نفت امروز نیز کاهش یافته و انتشار چند گزارش سبب شده بر ضعف بازار این ماده خام افزوده شود. امروز قیمت هر بشکه نفت برنت با ۲.۵ درصد کاهش به ۶۷.۴ دلار رسیده و قیمت هر بشکه نفت آمریکا به ۶۴.۵ دلار کاهش یافته است. بانک سرمایه گذاری مورگان استنلی در گزارش جدید خود با اشاره به مازاد عرضه ..
  ۱۳۹۳/۹/۱۷
 • نوسان قیمت جهانی نفت ادامه پیدا خواهد کرد
  »

  پیامدهای تصمیم اوپک چه خواهد بود؟

  پیامدهای تصمیم اوپک چه خواهد بود؟
  جهان سهم _ کشورهای عضو اوپک در نشست خود تصمیم گرفتند تغییری در سقف تولید نفت ندهند و با انتشار این خبر قیمت نفت در بازارهای جهان بیش از ۴ دلار در هر بشکه کاهش یافت. تصمیم اوپک در حالی اتخاذ شده که قیمت نفت در ماه های اخیر بیش از ۳۰ درصد کاهش یافته است. اما پیامدهای این تصمیم و پایین باقی ماندن قیمت ..
  ۱۳۹۳/۹/۶
 • گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی منتشر شد
  »

  آغاز فصل جدید در بازارهای نفت به چه معناست؟

  آغاز فصل جدید در بازارهای نفت به چه معناست؟
  جهان سهم _ روز جمعه قیمت نفت برنت و نفت آمریکا اندکی افزایش یافت اما قیمت هر دو نوع نفت در پایین ترین میزان در چند سال اخیر قرار دارد. آژانس بین المللی انرژی در گزارش جدید ماهانه خود به آغاز "فصلی جدید" در بازارهای نفت اشاره کرده و علل کاهش قیمت نفت و افق بازار این ماده خام را توصیف کرده است. در ادامه به برخی نکات مهم ..
  ۱۳۹۳/۸/۲۳
 • عوامل فشار بر بازار نفت خام قدرتمند هستند
  »

  رشد نسبی قیمت نفت در بازارهای جهان

  رشد نسبی قیمت نفت در بازارهای جهان
  جهان سهم _ امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت نفت اندکی افزایش یافته است. انتشار گزارش وزارت کار آمریکا درباره وضعیت بازار کار این کشور در ماه گذشته میلادی پیش بینی رشد بیشتر تقاضا برای نفت خام را مطرح کرده است. اما اوپک در گزارش سالانه چشم انداز بازار نفت جهان پیش بینی رشد قیمت ها و ..
  ۱۳۹۳/۸/۱۹
 • عربستان قیمت نفت صادراتی خود به آمریکا را کاهش داد
  »

  قیمت نفت تا کجا کاهش خواهد یافت؟

  قیمت نفت تا کجا کاهش خواهد یافت؟
  جهان سهم _ پس از آنکه عربستان قیمت نفت خود را برای مصرف کنندگان آمریکایی کاهش داد قیمت نفت آمریکا به پایین ترین میزان در دو سال اخیر رسیده است. قیمت هر بشکه نفت آمریکا با ۲.۲ درصد کاهش به ۷۸.۸ دلار رسیده که پایین ترین میزان از ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۲ است. آرامکو، شرکت نفت عربستان سعودی اعلام کرده قیمت ..
  ۱۳۹۳/۸/۱۳
 • چند خبر از اقتصاد آمریکا، نوسان محدود قیمت نفت
  »

  پیش بینی متوسط قیمت نفت در سال آینده

  پیش بینی متوسط قیمت نفت در سال آینده
  جهان سهم _ قیمت نفت برنت و نفت آمریکا نوسان قابل ملاحظه ای نداشته اند و قیمت نفت آمریکا حول پایین ترین میزان در ۲۸ ماه اخیر باقی مانده است. قیمت این نفت با تاثیرپذیری از پیش بینی رشد ذخیره نفت این کشور در هفته گذشته تحت فشار قرار گرفته است. کارشناسان در نظرسنجی خبرگزاری بلومبرگ ..
  ۱۳۹۳/۸/۶
 • گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی منتشر شد
  »

  روند کاهش قیمت نفت خام ادامه دارد

  روند کاهش قیمت نفت خام ادامه دارد
  جهان سهم _ امروز قیمت نفت به پایین ترین میزان در چهار سال اخیر کاهش یافته است. متعاقب انتشار گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی، قیمت نفت بیش از پیش کاهش یافته است. آژانس بین المللی انرژی در این گزارش، پیش بینی خود از رشد تقاضا برای نفت در سال جاری میلادی را کاهش داده است. در این گزارش آمده است، در سال ۲۰۱۵ نیز ..
  ۱۳۹۳/۷/۲۲
<< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >>