نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • چه عواملی بازار محصولات پتروشیمی را تهدید می کند؟
  »

  رشد قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

  رشد قیمت جهانی محصولات پتروشیمی
  جهان سهم _ در ماه گذشته میلادی، متوسط قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات، ۲.۵ درصد معادل ۲۰ دلار افزایش یافت. در ماه نوامبر متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی یعنی بنزن، اتیلن، پلی اتیلن، پروپیلن، پلی پروپیلن، پارازایلین و تولوئن، ۸۰۵ دلار در هر تن بود. همچنین قیمت ها در پایان ماه ..
  ۱۳۹۴/۹/۲۸
 • آیا بازار محصولات پتروشیمی وارد فاز رونق خواهد شد؟
  »

  توقف روند کاهش قیمت محصولات پتروشیمی

  توقف روند کاهش قیمت محصولات پتروشیمی
  جهان سهم _ در ماه گذشته میلادی، قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات، از لحاظ متوسط ماهانه تقریبا ثابت بود اما قیمت ها در پایان ماه نسبت به ماه سپتامبر اندکی بالاتر بود. بنا به گزارش جدید موسسه پلاتس، این نخستین بار از ماه می است که قیمت ها در طول یک ماه رشد می کند. در ماه های قبل از ..
  ۱۳۹۴/۸/۲۹
 • روندها در بازار محصولات پتروشیمی ادامه می یابد؟
  »

  سقوط قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

  سقوط قیمت جهانی محصولات پتروشیمی
  جهان سهم _ قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات، در ماه گذشته میلادی به پایین ترین میزان از ماه می سال ۲۰۰۹ کاهش یافت و عامل این کاهش پایین باقی ماندن قیمت انرژی است. در ماه سپتامبر، متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی ۱۰۲ دلار در هر تن کاهش یافت و به ۷۸۶ دلار رسید. در ماه ..
  ۱۳۹۴/۷/۲۴
 • ثبات در بازار نفت و نفتا ادامه می یابد
  »

  تداوم افزایش قیمت محصولات پتروشیمی

  تداوم افزایش قیمت محصولات پتروشیمی
  جهان سهم _ قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات، ماه گذشته میلادی نسبت به ماه قبل از آن ۴ درصد افزایش یافت. در ماه گذشته قیمت ها برای چهارمین ماه پی در پی رشد کرده است. متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی ماه پیش ۴۱ دلار افزایش یافت و به ۱۰۹۳ دلار در هر تن رسیده است. جیم ..
  ۱۳۹۴/۴/۳
 • اوضاع بازار در ماه جاری چگونه خواهد بود؟
  »

  تداوم رشد قیمت محصولات پتروشیمی در ماه گذشته

  تداوم رشد قیمت محصولات پتروشیمی در ماه گذشته
  جهان سهم _ در ماه گذشته میلادی، قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصوللات، ۱۰ درصد رشد کرد و این نخستین رشد دو رقمی قیمت ها از فوریه سال ۲۰۱۲ است. همچنین برای نخستین بار از سال ۲۰۱۳ قیمت ها برای سه ماه پی در پی رشد کرده است. در ماه گذشته میلادی متوسط قیمت محصولات پتروشیمی ..
  ۱۳۹۴/۳/۶
 • مقایسه عملکرد محصولات پتروشیمی و بازارهای مالی
  »

  رشد مجدد قیمت محصولات پتروشیمی

  رشد مجدد قیمت محصولات پتروشیمی
  جهان سهم _ در ماه مارس قیمت محصولات اصلی پتروشیمی در بازار جهانی ۳ هزار میلیارد دلاری این محصولات ۹ درصد نسبت به ماه فوریه رشد کرد. در ماه فوریه نیز قیمت ها افزایش یافته بود. رشد قیمت ها در دو ماه فوریه و مارس به کاهش شش ماه پی در پی قیمت این محصولات پایان داد. بنا به اعلام موسسه تحقیقاتی پلاتس ..
  ۱۳۹۴/۲/۱۵
 • درباره تداوم رشد قیمت نفت خام تردید وجود دارد
  »

  کاهش شدید قیمت محصولات پتروشیمی

  کاهش شدید قیمت محصولات پتروشیمی
  جهان سهم _ قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات در ماه گذشته میلادی نسبت به ژانویه سال گذشته، کاهشی قابل ملاحظه در حد ۳۶ درصد داشته است. سقوط قیمت نفت دلیل اصلی این کاهش است. شاخص جهانی ICIS محصولات پتروشیمی (IPEX) که قیمت سبدی از ۱۲ محصول پتروشیمی در آن در ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
 • دیدگاه تحلیلگر پلاتس درباره زمان آغاز رشد قیمت ها
  »

  سقوط قیمت محصولات پتروشیمی در ماه دسامبر

  سقوط قیمت محصولات پتروشیمی در ماه دسامبر
  جهان سهم _ قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات در ماه گذشته میلادی یعنی دسامبر ۱۸ درصد کاهش یافت و این بیشترین کاهش ماهانه قیمت ها از نوامبر سال ۲۰۰۸ بود. در ماه دسامبر نیز کاهش قیمت نفت و نفتا عامل اصلی کاهش قیمت محصولات پتروشیمی بود. در ماه گذشته میلادی نسبت به ماه ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۹
 • دیدگاه تحلیلگران درباره افق بازار امیدبخش نیست
  »

  سقوط قیمت محصولات پتروشیمی در ماه نوامبر

  سقوط قیمت محصولات پتروشیمی در ماه نوامبر
  جهان سهم ـ در ماه گذشته میلادی قیمت محصولات اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات ۹ درصد کاهش یافت و این کاهش قابل پیش بینی بود زیرا روند افول قیمت نفتا و حامل های انرژی ادامه یافته است. در ادامه ضمن اشاره به وضعیت قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی، دیدگاه های مربوط به افق بازار ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۸
 • آیا روند افول قیمت ها ادامه پیدا خواهد کرد؟
  »

  کاهش شدید قیمت محصولات اصلی پتروشیمی

  کاهش شدید قیمت محصولات اصلی پتروشیمی
  جهان سهم ـ در ماه اکتبر، قیمت محصولات پتروشیمی در بازار ۳ هزار میلیارد دلاری این محصولات ۴ درصد کاهش یافت و عامل اصلی این کاهش افول قیمت نفت خام و نفتا در بازارهای جهان است. اما آیا این روند کاهش ادامه پیدا خواهد کرد؟ در ادامه ضمن پاسخ به این سوال، به بررسی شرایط کنونی بازار و علل کاهش قیمت ها اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۳/۹/۸
 • عوامل موثر بر قیمت ها در بازاری سه هزار میلیارد دلاری
  »

  کاهش قیمت محصولات پتروشیمی در ماه سپتامبر

  کاهش قیمت محصولات پتروشیمی در ماه سپتامبر
  جهان سهم ـ بنا به گزارش ماهانه شاخص پلاتس PGPI ، در ماه گذشته میلادی متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی ۳ درصد معادل ۴۳ دلار کاهش یافت و به هر تن ۱۳۸۴ دلار رسید. در مقیاس سالانه یعنی نسبت به سپتامبر سال گذشته، میزان کاهش قیمت ها کمتر از یک درصد بوده است. عامل اصلی کاهش قیمت ها ..
  ۱۳۹۳/۸/۶
 • نقش آفرینی قیمت نفت در بازار محصولات پتروشیمی
  »

  کاهش قیمت محصولات اصلی پتروشیمی

  کاهش قیمت محصولات اصلی پتروشیمی
  جهان سهم _ در ماه گذشته میلادی (آگوست)، متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات، یک درصد کاهش یافت. کاهش قیمت انرژی عامل اصلی افول قیمت محصولات پتروشیمی بوده است. بنا به گزارش موسسه تحقیقاتی پلاتس، متوسط قیمت ها در ماه آگوست با ۱۹ دلار کاهش به ۱۴۰۶ دلار ..
  ۱۳۹۳/۷/۸
 • افزایش قابل‌ملاحظه قیمت بنزن به دلیل محدودیت عرضه
  »

  رشد قیمت محصولات پتروشیمی کند شد

  رشد قیمت محصولات پتروشیمی کند شد
  جهان‌سهم_ در ماه گذشته میلادی متوسط قیمت محصولات اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات، با یک درصد افزایش نسبت به ماه دسامبر به هر تن ۱۴۲۴ دلار رسید. رشد قیمت‌ها عمدتا حاصل افزایش قیمت مواد اولیه بویژه در بازار اولفین‌ها بود. البته عرضه محدود بنزن نیز به رشد قیمت این محصولات ..
  ۱۳۹۲/۱۱/۲۷
 • هنوز برای پیش‌بینی افق وضعیت این بازار زود است
  »

  رشد قیمت محصولات پتروشیمی در ماه دسامبر

  رشد قیمت محصولات پتروشیمی در ماه دسامبر
  جهان‌سهم_ در ماه نوامبر متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی در بازار ۳ هزار میلیارد دلاری این محصولات، با ۴ درصد رشد به هر تن ۱۴۰۶ دلار رسید. این رشد همزمان با افزایش قیمت جهانی نفتا و نفت خام صورت گرفته است. در ماه گذشته میلادی قیمت نفت خام و نفتا به ترتیب ۳ درصد و ۴ درصد افزایش یافت. قیمت ..
  ۱۳۹۲/۱۱/۲
 • در صورت اقدام چین، احتمال افزایش فشار بر بازار وجود دارد
  »

  تداوم رشد قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

  تداوم رشد قیمت جهانی محصولات پتروشیمی
  جهان‌سهم_ در ماه سپتامبر متوسط قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات با ۱.۹ درصد افزایش به هر تن ۱۳۸۸ دلار رسیده است. سپتامبر چهارمین ماه پی در پی رشد قیمت این محصولات است. در مقیاس سالانه یعنی در مقایسه با سپتامبر سال ۲۰۱۲ قیمت‌ها ۲.۳ درصد افزایش یافته است. سپتامبر سال ..
  ۱۳۹۲/۸/۷
1 2 3 >>