نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • بازار جهانی محصولات پتروشیمی به توازن می‌رسد
  »

  رشد اندک قیمت محصولات پتروشیمی

  رشد اندک قیمت محصولات پتروشیمی
  جهان‌سهم_ بنا به اعلام موسسه تحقیقاتی پلاتس، متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات، در ماه گذشته میلادی ۰.۵ درصد افزایش یافته و به هر تن ۱۳۱۹ دلار رسیده است. در مقیاس سالانه یعنی در مقایسه با ژوییه سال ۲۰۱۲ قیمت‌ها ۱۲ درصد افزایش یافته‌اند. سال پیش متوسط قیمت ..
  ۱۳۹۲/۵/۲۰
 • برای نخستین بار از فوریه سال جاری میلادی
  »

  قیمت محصولات پتروشیمی افزایش یافته است

  قیمت محصولات پتروشیمی افزایش یافته است
  جهان‌سهم_ بنا به اعلام موسسه تحقیقاتی پلاتس، در ماه ژوئن، متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات با ۳ درصد رشد به ۱۳۱۲ دلار رسیده است و این نخستین بار از ماه فوریه است که قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کنند. در ماه می متوسط قیمت محصولات اصلی پتروشیمی ۱۲۷۸ دلار بود. در ..
  ۱۳۹۲/۴/۱۹
 • به دلیل افول قیمت نفت خام و نفتا در بازارهای جهان
  »

  روند کاهش قیمت محصولات پتروشیمی ادامه دارد

  روند کاهش قیمت محصولات پتروشیمی ادامه دارد
  جهان‌سهم_ بنا به گزارش ماهانه موسسه تحقیقاتی پلاتس، متوسط قیمت محصولات اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات در ماه می با ۲ درصد کاهش به ۱۲۷۸دلار در هر تن رسیده است. در ماه آوریل متوسط قیمت هفت محصول پتروشیمی ۱۳۰۹ دلار بود. در ادامه به تغییرات قیمت این محصولات و علل آن اشاره می‌کنیم.
  ۱۳۹۲/۳/۲۴
 • به دلیل افول تقاضا در آسیا و کاهش قیمت نفت
  »

  کاهش قیمت محصولات پتروشیمی ادامه یافته است

  کاهش قیمت محصولات پتروشیمی ادامه یافته است
  جهان‌سهم_ طبق شاخص PGPI موسسه تحقیقاتی پلاتس، در ماه آوریل متوسط قیمت محصولات اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات با ۵ درصد کاهش به هر تن ۱۳۰۹ دلار رسید. شاخص PGPI از بررسی قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی بدست می اید. قیمت محصولات یاد شده در ماه گذشته نسبت به ماه آوریل ..
  ۱۳۹۲/۲/۲۴
 • به دلیل رشد محدود اقتصادی در اقتصادهای آسیایی
  »

  افق تقاضا برای محصولات پتروشیمی مطلوب نیست

  افق تقاضا برای محصولات پتروشیمی مطلوب نیست
  جهان‌سهم_ تحلیلگران صنعت پتروشیمی معتقدند در باره رشد تقاضا برای محصولات پتروشیمی در آسیا تردیدهای جدی وجود دارد زیرا نه تنها نرخ رشد اقتصادی در اکثر کشورهای این قاره نسبت به سال ۲۰۱۲ بالاتر نیست بلکه در ایالات متحده و منطقه یورو شرایط چندان رضایت بخش نبوده است. در ماه‌های اخیر رشد فعالیت‌ها در بخش تولید کارخانه‌ای چین و ...
  ۱۳۹۲/۲/۱۹
 • کاهش تقاضا در آسیا و چند عامل دیگر سبب شد
  »

  افول چشمگیر قیمت محصولات اصلی پتروشیمی

  افول چشمگیر قیمت محصولات اصلی پتروشیمی
  جهان‌سهم_ در ماه مارس متوسط قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات ۵ درصد کاهش یافت و به هر تن ۱۳۷۸ دلار رسید. ماه گذشته میلادی قیمت این محصولات عکس شاخص‌های مالی حرکت کرد. ماه مارس شاخص متوسط صنعتی داوجونز ۴ درصد، شاخص بورس لندن یک درصد و شاخص نیکی ۲۲۵ هفت درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۲/۱/۲۱
 • ماه گذشته میلادی در مقیاس ماهانه و سالانه
  »

  رشد قیمت محصولات پتروشیمی ادامه یافت

  رشد قیمت محصولات پتروشیمی ادامه یافت
  جهان‌سهم_ متوسط قیمت‌ها در بازار سه هزار میلیارد دلاری محصولات پتروشیمی ماه گذشته میلادی با ۲ درصد رشد به هر تن ۱۴۵۳ دلار رسید. در ماه ژانویه قیمت‌ها ۶ درصد افزایش یافته بودند. در مقیاس سالانه قیمت‌ها در ماه فوریه امسال ۴ درصد نسبت به ماه فوریه سال ۲۰۱۲ افزایش یافته‌اند. سال پیش در ماه فوریه متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی ۱۴۰۱ دلار بود.
  ۱۳۹۱/۱۲/۲۲
 • در ماه ژانویه با افزایش شدید قیمت اولفین‌ها رخ داد
  »

  رشد شش درصدی قیمت محصولات پتروشیمی

  رشد شش درصدی قیمت محصولات پتروشیمی
  جهان‌سهم_ ماه ژانویه متوسط قیمت محصولات اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات رشدی قابل‌ملاحظه داشت و با شش درصد افزایش به هر تن ۱۴۲۵ دلار رسید. ماه دسامبر قیمت‌ها حدود دو درصد افزایش یافته بود. ماه گذشته میلادی در مقایسه با ژانویه سال ۲۰۱۲ قیمت محصولات پتروشیمی ۱۲ درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۱/۱۲/۶
 • به سبب محدودیت عرضه در ماه دسامبر
  »

  قیمت جهانی محصولات پتروشیمی افزایش یافت

  قیمت جهانی محصولات پتروشیمی افزایش یافت
  جهان‌سهم_ در ماه دسامبر متوسط قیمت هفت محصول اصلی پتروشیمی در بازار ۳ هزار میلیارد دلاری این محصولات با ۲ درصد افزایش به هر تن ۱۳۵۰ دلار رسید. در ماه نوامبر قیمت‌ها ۲ درصد کاهش یافته بود. البته در ماه دسامبر قیمت محصولات یاد شده نسبت به دسامبر سال ۲۰۱۲ شانزده درصد رشد کردند. محصولات پتروشیمی در تولید طیفی گسترده از کالاها استفاده می‌شوند.
  ۱۳۹۱/۱۰/۲۲
 • در ماه نوامبر به دلیل افول قیمت نفت و نفتا رخ داد
  »

  کاهش دو درصدی قیمت محصولات پتروشیمی

  کاهش دو درصدی قیمت محصولات پتروشیمی
  جهان‌سهم_ در ماه نوامبر متوسط قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات با ۲ درصد کاهش به هر تن ۱۳۲۳ دلار رسید. در ماه اکتبر قیمت این محصولات کمتر از یک درصد کاهش یافته بود. اما قیمت‌ها در ماه نوامبر امسال نسبت به نوامبر سال ۲۰۱۱ چهارده درصد افزایش یافته‌اند. افول قیمت نفت خام عامل اصلی کاهش قیمت محصولات پتروشیمی است.
  ۱۳۹۱/۹/۲۲
 • افول اندک قیمت‌ها ادامه خواهد یافت؟
  »

  ثبات بازار جهانی محصولات پتروشیمی در ماه اکتبر

  ثبات بازار جهانی محصولات پتروشیمی در ماه اکتبر
  جهان‌سهم_ در ماه اکتبر متوسط قیمت محصولات پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات کمتر از یک درصد کاهش یافت و به ۱۳۵۱ دلار در هر تن رسید. در گزارش ماهانه موسسه پلاتس آمده است، کاهش قیمت نفت خام و نفتا عامل اصلی رشد نکردن قیمت محصولات پتروشیمی بوده است. البته قیمت‌ها نسبت به اکتبر سال ۲۰۱۱ سیزده درصد بالاتر هستند.
  ۱۳۹۱/۸/۱۸
 • در سه ماهه سوم، بازار رونق خود را حفظ کرد
  »

  تداوم رشد قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

  تداوم رشد قیمت جهانی محصولات پتروشیمی
  جهان‌سهم_ در ماه سپتامبر همانند ماه‌های آگوست و ژوییه قیمت محصولات اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات افزایشی قابل‌ملاحظه داشت. رشد قیمت‌ها در این بازار بالاتر از رشد شاخص‌های مالی بوده و انتظار می‌رود روند کنونی رشد ادامه یابد. در ماه های اگوست و ژوییه قیمت‌ها به ترتیب ۷.۵ و ۶ درصد افزایش یافته بود.
  ۱۳۹۱/۷/۱۸
 • به سبب ابهام در باره تقاضا و تغییر قیمت مواد اولیه
  »

  افق بازار محصولات پتروشیمی روشن نیست

  افق بازار محصولات پتروشیمی روشن نیست
  جهان‌سهم_ قیمت محصولات اصلی پتروشیمی در بازار سه هزار میلیارد دلاری این محصولات طی ماه‌های ژوییه و آگوست به دلیل افزایش قیمت نفت و مواد اولیه دیگر رشد کرد و پیش‌بینی شده این رشد در ماه سپتامبر نیز ادامه یافته باشد اما در سه ماهه چهارم وضعیت تغییر خواهد کرد زیرا گفته می شود همزمان با رشد قیمت‌ها از تقاضا کاسته خواهد شد.
  ۱۳۹۱/۷/۱۰
 • برای دومین ماه پی در پی به دلیل رشد قیمت نفت خام
  »

  قیمت محصولات پتروشیمی بازهم افزایش یافت

  قیمت محصولات پتروشیمی بازهم افزایش یافت
  جهان سهم_ همزمان با افزایش قیمت جهانی نفت خام، قیمت محصولات پتروشیمی در بازار ۳ هزار میلیارد دلاری این محصولات در ماه گذشته میلادی برای دومین ماه پی در پی افزایش یافته است. متوسط قیمت محصولات اصلی پتروشیمی ۷ درصد رشد کرده و به هر تن 1262 دلار رسیده است. همچنین پیش‌بینی هایی در باره رشد برخی دیگر از این محصولات در هفته‌های آینده مطرح شده است.
  ۱۳۹۱/۶/۱۸
 • پس از 3 ماه به دلیل رشد قیمت نفت و نفتا
  »

  قیمت جهانی محصولات پتروشیمی افزایش یافت

  قیمت جهانی محصولات پتروشیمی افزایش یافت
  جهان‌سهم_ قیمت‌ها در بازار سه هزار میلیارد دلاری محصولات پتروشیمی در ماه ژوییه نسبت به ماه ژوئن ۶ درصد افزیش یافت و به طور متوسط به ۱۱۷۵ دلار رسید. رشد قیمت نفت و نفتا و نیز محدودیت عرضه مهمترین دلایل رشد قیمت‌ها بوده‌اند اما این پرسش مطرح است که وضعیت بازار در آینده چطور خواهد بود؟
  ۱۳۹۱/۵/۱۷
<< 1 2 3 >>