نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • پیش بینی قیمت فلزات گرانبها از سوی کامرتس بانک
  »

  این هفته روند تغییرات قیمت طلا چگونه است؟

  این هفته روند تغییرات قیمت طلا چگونه است؟
  جهان سهم _ در هفته پیش رو، بازار طلا از داده های اقتصادی، نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا و تغییرات ارزش دلار تاثیر خواهد پذیرفت و هر گونه ضعف در شاخص های اقتصاد آمریکا به رشد قیمت این فلز گرانبها منجر می شود. هفته گذشته قیمت طلا بیش از یک درصد کاهش یافت زیرا گزارش های مثبت از اقتصاد ..
  ۱۳۹۴/۵/۵
 • سطوح حمایت بعدی قیمت فلز زرد کجاست؟
  »

  بررسی پنج عامل کاهش قیمت طلا

  بررسی پنج عامل کاهش قیمت طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا در روزهای اخیر حول پایین ترین میزان در پنج سال اخیر یعنی زیر ۱۱۰۰ دلار در هر اونس، نوسان کرده و این سوال برای سرمایه گذاران مطرح این است که آیا قیمت ها در همین محدوده باقی می ماند، رشد می کند یا کاهش خواهد یافت. در ادامه به پنج عامل کاهش شدید قیمت طلا اشاره می کنیم و دیدگاه تحلیلگران ..
  ۱۳۹۴/۵/۱
 • سرمایه گذاران در طلا به فکر گریز از زیان هستند
  »

  دیدگاه تحلیلگران درباره افق بازار فلز زرد

  دیدگاه تحلیلگران درباره افق بازار فلز زرد
  جهان سهم _ قیمت طلا به پایین ترین میزان در پنج سال اخیر رسیده و پیش بینی شده روند کاهش قیمت ها ادامه پیدا خواهد کرد. رشد ارزش دلار در اثر انتشار گزارش های مثبت از اقتصاد آمریکا یک عامل مهم در کاهش قیمت فلز زرد است. قیمت پلاتین و پالادیوم نیز در پایین ترین حد در چند سال اخیر قرار دارد. تحلیلگران بازار فلزات گرانبها ..
  ۱۳۹۴/۴/۲۶
 • این هفته سه عامل بر قیمت ها تاثیر می گذارد
  »

  احتمال افزایش قیمت طلا چه میزان است؟

  احتمال افزایش قیمت طلا چه میزان است؟
  جهان سهم _ در سه هفته اخیر، روند تغییرات قیمت طلا نزولی بوده و روز جمعه پس از انتشار سخنان جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا، قیمت فلز زرد از رشد باز ماند. روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت طلا ۴ دلار رشد کرد و به ۱۱۶۳ دلار در هر اونس رسید. در روزهای پایانی هفته، قیمت ها تقریبا هیچ تغییری ..
  ۱۳۹۴/۴/۲۱
 • دیدگاه کپیتال اکونومیکس درباره بازار فلزات گرانبها
  »

  قیمت طلا در آستانه کاهش دوباره است؟

  قیمت طلا در آستانه کاهش دوباره است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا امروز نیز کاهش یافته و به نظر می رسد روند کنونی فعلا پایا باشد. قیمت فلز زرد طی هفته های اخیر به رغم آنکه وضعیت در یونان غیرقابل پیش بینی و بحرانی بوده تغییری نداشته و همین رفتار سبب شده برخی تحلیلگران به این نتیجه برسند که در نقش سنتی طلا تغییراتی پدید آمده است. موسسه تحقیقاتی کپیتال ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۶
 • گزارش های مهم وزارت کار آمریکا منتشر شد
  »

  قیمت طلا در سراشیبی قرار گرفته است؟

  قیمت طلا در سراشیبی قرار گرفته است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا در روزهای اخیر تحت تاثیر رشد ارزش دلار و امید به حل بحران مالی یونان کاهش یافته و به محدود 1165 دلار در هر اونس رسیده است. امروز قیمت طلا در اثر انتشار گزارش های مهم وزارت کار آمریکا باز هم کاهش یافته است. در هفته جاری سرمایه گذاران در انتظار انتشار گزارش های وزارت کار آمریکا در خصوص ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۱
 • امروز چه گزارش هایی از اقتصاد آمریکا منتشر شد؟
  »

  تغییر شرایط برای سرمایه گذاران در طلا

  تغییر شرایط برای سرمایه گذاران در طلا
  جهان سهم _ از ابتدای هفته جاری، قیمت طلا پیوسته کاهش یافته و از نزدیکی ۱۲۰۰ دلار به ۱۱۷۵ دلار در هر اونس رسیده است. طی هفته های اخیر قیمت طلا عموما تحت تاثیر دو عامل یعنی ارزش دلار و مذاکرات یونان قرار داشته و به دلیل تحولاتی که در روزهای اخیر رخ داده، کاهش قیمت ها اجتناب ناپذیر است. امروز پس از انتشار دو ..
  ۱۳۹۴/۴/۴
 • نگاه اچ اس بی سی به افق قیمت ها در سال جاری
  »

  بررسی تحولات قیمت طلا در هفته پیش

  بررسی تحولات قیمت طلا در هفته پیش
  جهان سهم _ در هفته پیش رو قیمت طلا تحت تاثیر تغییرات ارزش دلار و وضعیت بحرانی در یونان قرار خواهد داشت. هفته گذشته قیمت فلز زرد برای دومین هفته پی در پی رشد کرد و در پایان معاملات در رقم ۱۲۰۰ دلار در هر اونس قرار گرفت. رشد قیمت طلا به افزایش قیمت نقره کمک کرد و روند چهار هفته ای کاهش قیمت این فلز گرانبها ..
  ۱۳۹۴/۳/۳۱
 • پیش بینی جدید از متوسط قیمت فلز زرد در سال جاری
  »

  احتمال رشد قیمت طلا در ماه های آینده

  احتمال رشد قیمت طلا در ماه های آینده
  جهان سهم _ قیمت طلا یک ماه پیش ۱۲۲۰ دلار بود و اکنون ۴۰ دلار پایین تر از این رقم است. طی هفته های اخیر پیش بینی افزایش نرخ های بهره در آمریکا بیشترین فشار را بر قیمت فلز زرد وارد کرده و اگر بحران یونان نبود قیمت طلا بیش از این کاهش یافته بود. تغییرات قیمت طلا با خبرهایی که از اقتصاد آمریکا منتشر می شود نسبت دارد ..
  ۱۳۹۴/۳/۲۷
 • طلا از سبدهای سرمایه گذاری خارج شده است؟
  »

  بررسی شرایط کنونی بازار فلز زرد

  بررسی شرایط کنونی بازار فلز زرد
  جهان سهم _ قیمت طلا از اوج خود در ماه می تاکنون ۴ درصد کاهش یافته و پیش بینی می شود عاملی قدرتمند برای بالا بردن قیمت این فلز گرانبها نمایان نشود. قیمت طلا از اواخر هفته پیش با انتشار گزارش های امیدوارکننده از بازار کار آمریکا کاهش یافته و نکته مهم این است که کاهش شاخص های مالی در بسیاری از بازارهای ..
  ۱۳۹۴/۳/۲۰
 • دیدگاه تحلیلگران تکنیکال در باره قیمت فلز زرد چیست؟
  »

  بررسی چهار عامل موثر بر قیمت طلا

  بررسی چهار عامل موثر بر قیمت طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا در روزهای اخیر خیلی تغییر نکرده و تغییرات ارزش دلار، همچنان بزرگ ترین عامل موثر بر قیمت فلز زرد است. روز گذشته چند خبر مثبت از اقتصاد آمریکا منتشر شد که زمینه را برای افزایش ارزش دلار و فشار بر قیمت طلا فراهم کرد و شاهد کاهش قیمت طلا بودیم. قیمت فلز زرد روز گذشته هنگامیکه اعلام شد ..
  ۱۳۹۴/۳/۱۲
 • تاثیر بحران یونان بر بازار فلز ززد چه میزان است؟
  »

  پیش بینی بارکلیز در باره افق قیمت طلا

  پیش بینی بارکلیز در باره افق قیمت طلا
  جهان سهم _ در روزهای اخیر قیمت طلا اندکی بالای ۱۲۰۰ دلار در هر اونس نوسان کرده و به باور تحلیلگران بانک ارکلیز، طی ماه های آینده بویژه سه ماهه سوم امسال، قیمت فلز زرد در شرایط خوبی قرار نخواهد داشت زیرا حتی اگر بانک مرکزی آمریکا نرخ های بهره را بالا نبرد، احتمال این اقدام سبب فشار بر قیمت طلا می شود. البته ..
  ۱۳۹۴/۳/۵
 • سرمایه گذاران در انتظار گزارش های جدید هستند
  »

  سطوح جدید حمایت قیمت طلا کجاست؟

  سطوح جدید حمایت قیمت طلا کجاست؟
  جهان سهم _ قیمت طلا امروز کاهش یافته و عامل این کاهش رونق بازارهای مالی و نیز افزایش ارزش دلار در برابر سبدی از ارزهای معتبر است. روز گذشته قیمت فلز زرد به رغم افزایش ارزش دلار رشد کرد و در سطح ۱۲۲۵ دلار در هر اونس قرار گرفت که بالاترین میزان در سه ماه اخیر است. امروز قیمت سه فلز گرانبهای دیگر یعنی نقره، پلاتین و ..
  ۱۳۹۴/۲/۲۹
 • آیا دیدگاه تحلیلگران درباره افق بازار فلز زرد تغییر کرده است؟
  »

  بررسی علل رشد قیمت طلا به بالای ۱۲۰۰ دلار

  بررسی علل رشد قیمت طلا به بالای ۱۲۰۰ دلار
  جهان سهم _ در نهایت پس از چند روز نوسان محدود، قیمت طلا امروز با بیش از ۱.۹ درصد افزایش به بالا ۱۲۰۰ دلار رسید. قیمت نقره، پلاتین و پالادیوم هم افزایش یافته و هر اونس از این فلزات گرانبه به ترتیب با ۰.۷ دلار، ۲۰ دلار و ۴ دلار رشد به ۱۷ دلار، ۱۱۵۳ دلار و ۷۹۰ دلار رسیده است. اگرچه رقم های کنونی حفظ نخواهد شد، برای مشخص شدن ..
  ۱۳۹۴/۲/۲۳
 • پیش بینی متوسط قیمت فلز زرد در سه ماه آینده
  »

  تغییرات قیمت طلا در هفته پیش رو چگونه است؟

  تغییرات قیمت طلا در هفته پیش رو چگونه است؟
  جهان سهم _ این هفته بازار طلا یک هفته پرنوسان دیگر را پیش رو دارد زیرا سرمایه گذاران و تحلیلگران منتظر انتشار گزارش وزارت کار آمریکا در روز جمعه در باره وضعیت بازار کار این کشور در ماه گذشته میلادی هستند و حدس های مختلفی در باره شرایط بازار کار آمریکا مطرح است. هفته یپش قیمت طلا برای چهارمین هفته پی در پی ..
  ۱۳۹۴/۲/۱۲
1 2 3 4 5 6 >>