نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • دیدگاه موسسه مک کواری درباره تغییرات قیمت طلا
  »

  آیا قیمت طلا با سرعت رشد خواهد کرد؟

  آیا قیمت طلا با سرعت رشد خواهد کرد؟
  جهان سهم _ قیمت طلا با حدود یک درصد افزایش به ۱۲۹۲ دلار در هر اونس رسیده است. قیمت طلا در سال جاری میلادی تاکنون حدود ۱۰ درصد رشد کرده و برخی تحلیلگران معتقدند قیمت ها مورد حمایت قرار خواهد گرفت زیرا عوامل پایایی وجود دارد که سبب افزایش جذابیت طلا شده است اما آیا قیمت ها پیوسته رشد خواهد کرد یا در محدوده ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۷
 • عوامل حمایت کننده از قیمت طلا نیرومند هستند
  »

  این هفته قیمت طلا به چه سطوحی می رسد؟

  این هفته قیمت طلا به چه سطوحی می رسد؟
  جهان سهم _ قیمت طلا روز جمعه با اندکی کاهش به زیر ۱۳۰۰ دار رسید زیرا کاهش ارزش یورو در برابر دلار به پایین ترین میزان در یازده سال اخیر توانسته اثر دیگر عوامل حمایتی را کاهش دهد. البته رشد ساخص های مالی در اروپا نیز توانسته فشارهایی را بر قیمت فلز زرد وارد کند. اما افق کوتاه مدت قیمت طلا چگونه است و سطوح بعدی قیمتی ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۵
 • برنامه بزرگ حمایتی بانک مرکزی اروپا آغاز می شود
  »

  رشد پایای قیمت طلا با چه موانعی رو به روست؟

  رشد پایای قیمت طلا با چه موانعی رو به روست؟
  جهان سهم _ در پایان نشست شورای سیاستگذاری بانک مرکزی اروپا، با انتشار خبرهای بسیار مهم از تصمیم این نهاد در حوزه سیاست های پولی، سرمایه گذاران شاهد رشد قیمت طلا، ارزش دلار و شاخص های مالی در اروپا و آمریکا بودند. ماریو دراگی رییس بانک مرکزی اروپا در جمع خبرنگاران اعلام کرد بانک مرکزی اروپا از ماه مارس خرید اوراق ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۲
 • چه عواملی افزایش قیمت طلا را موجب شده است؟
  »

  حرکت سرمایه گذاران به سمت فلز زرد

  حرکت سرمایه گذاران به سمت فلز زرد
  جهان سهم ـ قیمت طلا امروز به بالاترین میزان در پنج ماه اخیر رسیده است. گزارش منفی صندوق بین المللی پول در باره وضعیت اقتصاد جهان و کاهش نرخ رشد اقتصاد چین، تقاضا برای حوزه های امن سرمایه گذاری را افزایش داده و شاهد افزایش قیمت طلا هستیم اما از دید برخی تحلیلگران امسال بازار طلا با آنچه در دو سال اخیر ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۳۰
 • عامل نادیده گرفته شده موثر بر رشد قیمت طلا چیست؟
  »

  دیدگاه تحلیلگران درباره بازار طلا در هفته جاری

  دیدگاه تحلیلگران درباره بازار طلا در هفته جاری
  جهان سهم _ در هفته ای که گذشت به رغم افزایش قابل ملاحظه ارزش دلار، قیمت طلا حدود ۵ درصد افزایش یافت زیرا نگرانی ها درباره وضعیت اقتصاد جهان و آشوب در بازارهای ارز سبب شده تقاضا برای فلز زرد به عنوان حوزه امن سرمایه گذاری افزایش یابد. رشد هفته گذشته قیمت طلا بیشترین میزان از ژوییه سال ۲۰۱۳ بود و به باور برخی ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۸
 • تاثیر اقدام بانک مرکزی سوییس بر بازار فلز زرد
  »

  رشد قیمت طلا ادامه دار خواهد بود؟

  رشد قیمت طلا ادامه دار خواهد بود؟
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا در ساعات ابتدایی معاملات در آسیا تغییر محسوسی نداشت و سرمایه گذاران در انتظار انتشار گزارش وزارت کار آمریکا درباره وضعیت بازار کار در هفته گذشته بودند اما اقدام غیرمنتظره بانک مرکزی سوییس در کاستن از نرخ مرجع بهره سبب شده سرمایه ها به سمت طلا جریان پیدا کند و قیمت این فلز به بالاترین ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
 • چرا برای مدتی بازار طلا مورد حمایت قرار دارد؟
  »

  سردرگمی عمیق سرمایه گذاران در طلا

  سردرگمی عمیق سرمایه گذاران در طلا
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا نوسانی اندک حول رقم ۱۲۳۵ دلار دارد. قیمت دیگر فلزات گرانبها یعنی نقره، پلاتین و پالادیوم نیز تغییر محسوسی نداشته و می توان گفت سرمایه گذاران درباره تحولات آتی قیمت ها سردرگم هستند. قیمت طلا تااندازه ای تحت تاثیر رشد ارزش دلار تحت فشار قرار گرفته اما کاهش شاخص های مالی در اکثر ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
 • اخیرا سرمایه گذاران به سمت فلز زرد جذب شده اند
  »

  افق کوتاه مدت بازار طلا امیدوارکننده است؟

  افق کوتاه مدت بازار طلا امیدوارکننده است؟
  جهان سهم _ از ابتدای سال جدید میلادی تاکنون، قیمت طلا حدود ۳ درصد افزایش یافته و هفته پیش قیمت هر اونس از این فلز گرانبها در پایان معاملات به ۱۲۲۳ دلار رسید. مهمترین عامل رشد قیمت ها در روز جمعه کاهش شاخص های مالی و ارزش دلار بود. سرمایه گذاران تحت تاثیر چند عامل که در ادامه به آنها اشاره می شود به سمت طلا ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
 • گزارش بانک مرکزی به تداوم رشد قیمت ها کمک نکرد
  »

  قیمت طلا در مسیر کاهش قرار گرفته است

  قیمت طلا در مسیر کاهش قرار گرفته است
  جهان سهم _ قیمت طلا که در دو روز ابتدای هفته رشد کرده بود در روز جهارشنبه اندکی کاهش یافت و انتشار گزارش نشست ماه گذشته کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا نیز نتوانست به رشد قیمت فلز زرد منجر شود. در ادامه به علل کاهش قیمت طلا و محتوای گزارش این نشست اشاره می کنیم. روز گذشته گزارش نشست ماه گذشته ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
 • تازه ترین شرایط در بازار فلز زرد امیدوارکننده نیست
  »

  تعادل شکننده در بازار طلا تداوم می یابد؟

  تعادل شکننده در بازار طلا تداوم می یابد؟
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا نوسانی محدود دارد زیرا از یک سو تقاضای فیزیکی برای آن در چین افزایش یافته و از سوی دیگر رشد ارزش دلار اجازه نمی دهد قیمت فلز زرد رشدی قابل ملاحظه داشته باشد. در ادامه به بررسی وضعیت بازار طلا و تاثیر بحران یونان در قیمت این فلز گرانبها می پردازیم. قیمت طلا امروز تا ۶ دلار در هر اونس افزایش ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
 • بررسی علل نوسان در نخستین روز معاملاتی سال جدید
  »

  امسال قیمت طلا چقدر کاهش خواهد یافت؟

  امسال قیمت طلا چقدر کاهش خواهد یافت؟
  جهان سهم _ قیمت طلا در ابتدای معاملات روز جمعه، به دلیل کاهش شاخص های مالی در اروپا، رشدی محدود داشت اما در ساعات بعد تا ۱۳ دلار در هر اونس افول کرد و در پایان روز بدون تغییر محسوس نسبت به ابتدای معاملات، نخستین روز معاملاتی سال جدید را سپری کرد. روز جمعه خبرهای منفی از اقتصاد منطقه یورو و آمریکا منتشر ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
 • افزایش نوسان قیمت فلز زرد در روزهای پایانی سال
  »

  افزایش فشار بر قیمت طلا در هفته های آینده

  افزایش فشار بر قیمت طلا در هفته های آینده
  جهان سهم _ در نخستین روز معاملاتی هفته در بازارهای جهان، قیمت طلا تحت فشار رشد ارزش دلار کاهش یافت اما نگرانی درباره سرنوشت انتخابات در یونان سبب شده میزان کاهش قیمت ها زیاد نباشد. روز گذشته نمایندگان پارلمان یونان در باره انتخاب رییس جمهور جدید به توافق نرسیدند در نتیجه نخست وزیر، پارلمان را منحل و ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۹
 • بررسی علل نوسان شدید قیمت طلا در روزهای اخیر
  »

  احتمال رونق بازار طلا در آینده نزدیک چقدر است؟

  احتمال رونق بازار طلا در آینده نزدیک چقدر است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته نوسانی قابل ملاحظه داشت اما در مجموع اندکی کاهش یافت. نسبت به ابتدای ماه جاری میلادی که تا چند روز دیگر پایان می یابد نیز قیمت فلز زرد تقریبا تغییری نداشته است. روز جمعه قیمت نقره نیز رشد کرد و قیمت پالادیوم به بالاترین حد از دو هفته پیش رسید. قیمت طلا به رغم افزایش ارزش دلار ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۶
 • تثبیت قیمت طلا در محدود ۱۱۸۰ دلار در هر اونس
  »

  بررسی تحولات قیمت چهار فلز گرانبها

  بررسی تحولات قیمت چهار فلز گرانبها
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا همچنان در پایین ترین میزان در سه هفته اخیر قرار دارد و رشد ارزش دلار و شاخص های مالی اجازه نداده کاهش قیمت فلز زرد در چند روز اخیر جبران شود. داده های منتشر شده از اقتصاد آمریکا نشان می دهد اقتصاد این کشور در سه ماهه سوم سال جاری میلادی بالاترین نرخ رشد را در ۱۱ سال اخیر داشته ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۳
 • سرمایه گذاران به تغییرات ارزش دلار چشم دوخته اند
  »

  هفته کم رونق بازار طلا، نوسان محدود قیمت ها

  هفته کم رونق بازار طلا، نوسان محدود قیمت ها
  جهان سهم _ قیمت طلا پس از نوسان شدید هفته گذشته و کاهش بیش از ۲ درصدی قیمت ها، امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان اندکی رشد کرده اما همچنان در محدوده ۱۲۰۰ دلار در هر اونس قرار دارد. این هفته تغییرات قیمت طلا محدود و تحت تاثیر ارزش دلار قرار خواهد داشت. در هفته ای که گذشت بیانیه پایانی نشست کمیته ..
  ۱۳۹۳/۱۰/۱
1 2 3 4 5 6 >>