نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • پیش بینی جدید کیتکو درباره تغییرات قیمت فلز زرد
  »

  نگاه پرابهام تحلیلگران به بازار طلا

  نگاه پرابهام تحلیلگران به بازار طلا
  جهان سهم _ در هفته ای که گذشت، قیمت طلا بیش از ۲۰ دلار در هر اونس کاهش یافت و در روزهای اخیر پیش بینی های مختلفی درباره تغییرات قیمت این فلز گرانبها مطرح شده است. این هفته دو عامل اصلی بر قیمت ها موثر خواهند بود که در ادامه ضمن اشاره به آنها، نتایج نظرسنجی کیتکو درباره تغییرات قیمت طلا را بیان خواهیم کرد. روز ..
  ۱۳۹۴/۲/۷
 • نگاهی به عوامل مهم موثر بر قیمت فلز زرد
  »

  آیا قیمت طلا به اوج خود رسیده است؟

  آیا قیمت طلا به اوج خود رسیده است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا همچنان حول رقم ۱۲۰۰ دلار در هر اونس در نوسان است و این درحالیستکه ارزش دلار در برابر یورو کاهش یافته و قاعدتا باید قیمت فلز زرد افزایش پیدا می کرد. امروز قیمت نقره، پلاتین و پالادیوم نیز اندکی کاهش یافته و به نظر می‌رسد شرایط برای رشد قیمت ها چندان مهیا نیست. در ادامه به بررسی وضعیت ..
  ۱۳۹۴/۲/۲
 • قیمت نقره برای سومین هفته پی در پی کاهش یافت
  »

  بازار طلا چه تغییراتی در پیش دارد؟

  بازار طلا چه تغییراتی در پیش دارد؟
  جهان سهم _ در هفته پیش رو قیمت طلا تحت تاثیر ارزش دلار و نمودارهای تکنیکال تغییر خواهد کرد زیرا این هفته خبرهای زیادی از اقتصاد جهان منتشر نمی شود و سرمایه گذاران عموما بر مبنای تغییرات ارزش دلار و آنچه چارت های تکنیکال بیان می کنند، دست به خرید و فروش می زنند. اما دیدگاه تحلیلگران در باره افق قیمت فلز زرد چیست؟
  ۱۳۹۴/۱/۳۰
 • عوامل محدود بودن رشد قیمت طلا در روزهای اخیر
  »

  می توان به سوددهی بازار طلا امیدوار بود؟

  می توان به سوددهی بازار طلا امیدوار بود؟
  جهان سهم _ اواخر روز گذشته قیمت طلا پس از نوسان زیر ۱۲۰۰ دلار، به بالای این رقم افزایش یافت و عامل اصلی این رشد، انتشار گزارش هایی از اقتصاد آمریکا بود که با پیش بینی ها سازگاری نداشت. گزارش های یاد شده سبب شد میزان رشد ارزش دلار در برابر یورو کمتر شود و در نتیجه قیمت طلا مورد حمایت قرار گرفت اما این رشد ..
  ۱۳۹۴/۱/۲۷
 • تمرکز نقش آفرینان بازار فلز زرد بر داده های اقتصادی
  »

  پیش بینی وضعیت بازار طلا در هفته پیش رو

  پیش بینی وضعیت بازار طلا در هفته پیش رو
  جهان سهم _ در هفته پیش رو، معامله گران طلا توجه خود را به مجموعه ای از گزارش هایی معطوف خواهند کرد که در باره وضعیت شاخص های اقتصادی آمریکا منتشر خواهد شد. داده هایی که این هفته منتشر می شود بر تصمیم بانک مرکزی آمریکا در خصوص زمان بالا بردن نرخ های بهره تاثیر خواهد داشت و از این جهت بسیار مهم ..
  ۱۳۹۴/۱/۲۳
 • رونق بازار در چه شرایطی از میان خواهد رفت؟
  »

  بازار طلا در آستانه تعیین جهت قیمت ها

  بازار طلا در آستانه تعیین جهت قیمت ها
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت طلا با بیش از ۱.۴ درصد افزایش به مرز ۱۲۲۲ دلار رسید اما رشد قیمت ها پایدار نبود. امروز قیمت هر اونس طلا حول ۱۲۱۲ دلار در نوسان است و ساده ترین استدلال برای توصیف علت رشد قیمت ها، پیش بینی به تعویق اقتادن برنامه بانک مرکزی آمریکا در خصوص بالا بردن نرخ های بهره است. در ادامه به ..
  ۱۳۹۴/۱/۱۸
 • باز هم هیجان سرمایه گذاران و رشد قیمت فلز زرد
  »

  پیش بینی جدید در باره قیمت طلا و نقره

  پیش بینی جدید در باره قیمت طلا و نقره
  جهان سهم _ قیمت طلا که در ماه گذشته میلادی ۲.۴ درصد کاهش یافته بود امروز با بیش از یک درصد افزایش به ۱۲۰۰ دلار رسیده است. قیمت دیگر فلزات گرانبها نیز افزایش یافته است. قیمت طلا در هفته های اخیر کاهش یافته البته نوسان هایی داشته است. در ادامه به بررسی علل رشد امروز قیمت طلا می پردازیم و به این سوال ..
  ۱۳۹۴/۱/۱۲
 • تردید سرمایه گذاران در باره جهت گیری بازار فلز زرد
  »

  چرا درخشش طلا ادامه پیدا نمی کند؟

  چرا درخشش طلا ادامه پیدا نمی کند؟
  جهان سهم _ قیمت طلا در هفته ای که گذشت حدود ۱.۴ درصد افزایش یافت اما در هفته پیش رو به دلیل پایان یافتن ماه مارس و سه ماهه اول سال جاری میلادی، قیمت فلز زرد تحت تاثیر گزارش های پایان این دو دوره زمانی قرار خواهد گرفت. این سوال مطرح است که این هفته تغییرات قیمت طلا به چه شکل خواهد بود؟ بسیاری از تحلیلگران ..
  ۱۳۹۴/۱/۹
 • احتمال رشد قیمت طلا تا بالای ۱۲۰۰ دلار کم است
  »

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا در هفته جاری

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا در هفته جاری
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته ۲.۳ درصد افزایش یافت و روز جمعه هر اونس از این فلز گرابنها به ۱۱۸۴ دلار رسید. امروز قیمت ها تغییر بزرگی نداشته اند اما این پرسش مطرح است که در هفته پیش رو قیمت فلز زرد تا چه اندازه می تواند تغییر کند. در ادامه به شرایط بازار طلا و عواملی که بر قیمت ها موثر هستند اشاره می کنیم. تا ..
  ۱۳۹۴/۱/۳
 • هیجان سرمایه گذاران چه وقت پایان خواهد یافت؟
  »

  بررسی عوامل موثر بر نوسان شدید قیمت طلا

  بررسی عوامل موثر بر نوسان شدید قیمت طلا
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا در نزدیکی بالاترین میزان در دو هفته اخیر قرار گرفته و اگر تغییر بزرگی در قیمت ها رخ ندهد این هفته قیمت فلز زرد بیشتری رشد هفتگی را از ماه ژانویه داشته است. قیمت دیگر فلزات گرانبها نیز افزایش یافته و کاهش ارزش دلار در برابر ارزهای دیگر بویژه یورو یک عامل مهم این افزایش است اما این سوال مهم ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
 • بررسی عوامل موثر بر قیمت فلز زرد در هفته جاری
  »

  احتمال رشد قیمت طلا زیاد است؟

  احتمال رشد قیمت طلا زیاد است؟
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا و نقره رشدی محدود داشته و سرمایه گذاران در انتظار انتشار داده های جدید از اقتصادهای بزرگ و نیز برگزاری نشست کمیته فدرال بازار آزاد بانک مرکزی آمریکا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هستند. روند کلی تغییرات قیمت ها در روزهای اخیر کاهشی بوده و با توجه به عواملی که در ادامه مطلب حاضر ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
 • قیمت طلا از سطوح حمایت خود فاصله می گیرد؟
  »

  بررسی وضعیت بازار فلز زرد در شرایط جدید

  بررسی وضعیت بازار فلز زرد در شرایط جدید
  جهان سهم _ امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت طلا اندکی افزایش یافته و کاهش شاخص های مالی در آسیا تحت تاثیر عواملی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد، یک عامل رشد قیمت طلاست. قیمت فلز زرد روز جمعه به پایین ترین میزان از دسامبر سال ۲۰۱۳ رسید و تمام رشد قیمت ها در سال جاری از میان ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
 • سه عامل بر قیمت فلز زرد تاثیر خواهند داشت
  »

  نوسان محدود قیمت طلا حول ۱۲۰۰ دلار

  نوسان محدود قیمت طلا حول ۱۲۰۰ دلار
  جهان سهم _ قیمت طلا روز دوشنبه در ابتدای معاملات رشدی قابل ملاحظه داشت و تا ۱۲۲۳ دلار در هر اونس رسید اما اواسط روز روند کاهش قیمت ها آغاز شد و روز گذشته قیمت این فلز گرانبها حول ۱۲۰۵ دلار نوسان کرد. به نظر می رسد برابر بودن نیروهایی که بر قیمت طلا وارد می شود سبب شود قیمت ها فعلا تغییری نکنند. روز گذشته ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
 • این هفته قیمت فلز زرد رشد خواهد کرد؟
  »

  دیدگاه تکنیکالیست ها درباره قیمت طلا

  دیدگاه تکنیکالیست ها درباره قیمت طلا
  جهان سهم _ تحلیلگران معتقدند گزارش وزارت بازرگانی آمریکا در باره نرخ رشد اقتصاد این کشور در سه ماهه پایانی سال گذشته میلادی و گزارش ناامیدکننده از بخش تولید کارخانه ای در منطقه شیکاگو سبب شد هفته پیش روند چهار هفته ای کاهش قیمت طلا متوقف شود و قیمت این فلز گرانبها حدود ۰.۸ درصد رشد کند. قیمت طلا در ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
 • کاهش محدود ارزش دلار، رشد ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران
  »

  رشد قیمت طلا با موانع جدی رو به روست

  رشد قیمت طلا با موانع جدی رو به روست
  جهان سهم _ قیمت طلا به رغم کاهش ارزش دلار و بازگشت خریداران چینی به بازار پس از تعطیلات یک هفته ای، رشدی نداشته و حول ۱۲۰۰ دلار در هر اونس نوسان کرده است. روز چهارشنبه قیمت ها نوسانی محدود داشت و از دید تحلیلگران شرایط بازار فلز زرد به گونه ایست که رشد قیمت ها بعید است. در ادامه به بررسی شرایط ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۷
1 2 3 4 5 6 >>