نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • گزارش های مهم وزارت کار آمریکا منتشر شد
  »

  قیمت طلا در سراشیبی قرار گرفته است؟

  قیمت طلا در سراشیبی قرار گرفته است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا در روزهای اخیر تحت تاثیر رشد ارزش دلار و امید به حل بحران مالی یونان کاهش یافته و به محدود 1165 دلار در هر اونس رسیده است. امروز قیمت طلا در اثر انتشار گزارش های مهم وزارت کار آمریکا باز هم کاهش یافته است. در هفته جاری سرمایه گذاران در انتظار انتشار گزارش های وزارت کار آمریکا در خصوص ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۱
 • امروز چه گزارش هایی از اقتصاد آمریکا منتشر شد؟
  »

  تغییر شرایط برای سرمایه گذاران در طلا

  تغییر شرایط برای سرمایه گذاران در طلا
  جهان سهم _ از ابتدای هفته جاری، قیمت طلا پیوسته کاهش یافته و از نزدیکی ۱۲۰۰ دلار به ۱۱۷۵ دلار در هر اونس رسیده است. طی هفته های اخیر قیمت طلا عموما تحت تاثیر دو عامل یعنی ارزش دلار و مذاکرات یونان قرار داشته و به دلیل تحولاتی که در روزهای اخیر رخ داده، کاهش قیمت ها اجتناب ناپذیر است. امروز پس از انتشار دو ..
  ۱۳۹۴/۴/۴
 • نگاه اچ اس بی سی به افق قیمت ها در سال جاری
  »

  بررسی تحولات قیمت طلا در هفته پیش

  بررسی تحولات قیمت طلا در هفته پیش
  جهان سهم _ در هفته پیش رو قیمت طلا تحت تاثیر تغییرات ارزش دلار و وضعیت بحرانی در یونان قرار خواهد داشت. هفته گذشته قیمت فلز زرد برای دومین هفته پی در پی رشد کرد و در پایان معاملات در رقم ۱۲۰۰ دلار در هر اونس قرار گرفت. رشد قیمت طلا به افزایش قیمت نقره کمک کرد و روند چهار هفته ای کاهش قیمت این فلز گرانبها ..
  ۱۳۹۴/۳/۳۱
 • پیش بینی جدید از متوسط قیمت فلز زرد در سال جاری
  »

  احتمال رشد قیمت طلا در ماه های آینده

  احتمال رشد قیمت طلا در ماه های آینده
  جهان سهم _ قیمت طلا یک ماه پیش ۱۲۲۰ دلار بود و اکنون ۴۰ دلار پایین تر از این رقم است. طی هفته های اخیر پیش بینی افزایش نرخ های بهره در آمریکا بیشترین فشار را بر قیمت فلز زرد وارد کرده و اگر بحران یونان نبود قیمت طلا بیش از این کاهش یافته بود. تغییرات قیمت طلا با خبرهایی که از اقتصاد آمریکا منتشر می شود نسبت دارد ..
  ۱۳۹۴/۳/۲۷
 • طلا از سبدهای سرمایه گذاری خارج شده است؟
  »

  بررسی شرایط کنونی بازار فلز زرد

  بررسی شرایط کنونی بازار فلز زرد
  جهان سهم _ قیمت طلا از اوج خود در ماه می تاکنون ۴ درصد کاهش یافته و پیش بینی می شود عاملی قدرتمند برای بالا بردن قیمت این فلز گرانبها نمایان نشود. قیمت طلا از اواخر هفته پیش با انتشار گزارش های امیدوارکننده از بازار کار آمریکا کاهش یافته و نکته مهم این است که کاهش شاخص های مالی در بسیاری از بازارهای ..
  ۱۳۹۴/۳/۲۰
 • دیدگاه تحلیلگران تکنیکال در باره قیمت فلز زرد چیست؟
  »

  بررسی چهار عامل موثر بر قیمت طلا

  بررسی چهار عامل موثر بر قیمت طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا در روزهای اخیر خیلی تغییر نکرده و تغییرات ارزش دلار، همچنان بزرگ ترین عامل موثر بر قیمت فلز زرد است. روز گذشته چند خبر مثبت از اقتصاد آمریکا منتشر شد که زمینه را برای افزایش ارزش دلار و فشار بر قیمت طلا فراهم کرد و شاهد کاهش قیمت طلا بودیم. قیمت فلز زرد روز گذشته هنگامیکه اعلام شد ..
  ۱۳۹۴/۳/۱۲
 • تاثیر بحران یونان بر بازار فلز ززد چه میزان است؟
  »

  پیش بینی بارکلیز در باره افق قیمت طلا

  پیش بینی بارکلیز در باره افق قیمت طلا
  جهان سهم _ در روزهای اخیر قیمت طلا اندکی بالای ۱۲۰۰ دلار در هر اونس نوسان کرده و به باور تحلیلگران بانک ارکلیز، طی ماه های آینده بویژه سه ماهه سوم امسال، قیمت فلز زرد در شرایط خوبی قرار نخواهد داشت زیرا حتی اگر بانک مرکزی آمریکا نرخ های بهره را بالا نبرد، احتمال این اقدام سبب فشار بر قیمت طلا می شود. البته ..
  ۱۳۹۴/۳/۵
 • سرمایه گذاران در انتظار گزارش های جدید هستند
  »

  سطوح جدید حمایت قیمت طلا کجاست؟

  سطوح جدید حمایت قیمت طلا کجاست؟
  جهان سهم _ قیمت طلا امروز کاهش یافته و عامل این کاهش رونق بازارهای مالی و نیز افزایش ارزش دلار در برابر سبدی از ارزهای معتبر است. روز گذشته قیمت فلز زرد به رغم افزایش ارزش دلار رشد کرد و در سطح ۱۲۲۵ دلار در هر اونس قرار گرفت که بالاترین میزان در سه ماه اخیر است. امروز قیمت سه فلز گرانبهای دیگر یعنی نقره، پلاتین و ..
  ۱۳۹۴/۲/۲۹
 • آیا دیدگاه تحلیلگران درباره افق بازار فلز زرد تغییر کرده است؟
  »

  بررسی علل رشد قیمت طلا به بالای ۱۲۰۰ دلار

  بررسی علل رشد قیمت طلا به بالای ۱۲۰۰ دلار
  جهان سهم _ در نهایت پس از چند روز نوسان محدود، قیمت طلا امروز با بیش از ۱.۹ درصد افزایش به بالا ۱۲۰۰ دلار رسید. قیمت نقره، پلاتین و پالادیوم هم افزایش یافته و هر اونس از این فلزات گرانبه به ترتیب با ۰.۷ دلار، ۲۰ دلار و ۴ دلار رشد به ۱۷ دلار، ۱۱۵۳ دلار و ۷۹۰ دلار رسیده است. اگرچه رقم های کنونی حفظ نخواهد شد، برای مشخص شدن ..
  ۱۳۹۴/۲/۲۳
 • پیش بینی متوسط قیمت فلز زرد در سه ماه آینده
  »

  تغییرات قیمت طلا در هفته پیش رو چگونه است؟

  تغییرات قیمت طلا در هفته پیش رو چگونه است؟
  جهان سهم _ این هفته بازار طلا یک هفته پرنوسان دیگر را پیش رو دارد زیرا سرمایه گذاران و تحلیلگران منتظر انتشار گزارش وزارت کار آمریکا در روز جمعه در باره وضعیت بازار کار این کشور در ماه گذشته میلادی هستند و حدس های مختلفی در باره شرایط بازار کار آمریکا مطرح است. هفته یپش قیمت طلا برای چهارمین هفته پی در پی ..
  ۱۳۹۴/۲/۱۲
 • پیش بینی جدید کیتکو درباره تغییرات قیمت فلز زرد
  »

  نگاه پرابهام تحلیلگران به بازار طلا

  نگاه پرابهام تحلیلگران به بازار طلا
  جهان سهم _ در هفته ای که گذشت، قیمت طلا بیش از ۲۰ دلار در هر اونس کاهش یافت و در روزهای اخیر پیش بینی های مختلفی درباره تغییرات قیمت این فلز گرانبها مطرح شده است. این هفته دو عامل اصلی بر قیمت ها موثر خواهند بود که در ادامه ضمن اشاره به آنها، نتایج نظرسنجی کیتکو درباره تغییرات قیمت طلا را بیان خواهیم کرد. روز ..
  ۱۳۹۴/۲/۷
 • نگاهی به عوامل مهم موثر بر قیمت فلز زرد
  »

  آیا قیمت طلا به اوج خود رسیده است؟

  آیا قیمت طلا به اوج خود رسیده است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا همچنان حول رقم ۱۲۰۰ دلار در هر اونس در نوسان است و این درحالیستکه ارزش دلار در برابر یورو کاهش یافته و قاعدتا باید قیمت فلز زرد افزایش پیدا می کرد. امروز قیمت نقره، پلاتین و پالادیوم نیز اندکی کاهش یافته و به نظر می‌رسد شرایط برای رشد قیمت ها چندان مهیا نیست. در ادامه به بررسی وضعیت ..
  ۱۳۹۴/۲/۲
 • قیمت نقره برای سومین هفته پی در پی کاهش یافت
  »

  بازار طلا چه تغییراتی در پیش دارد؟

  بازار طلا چه تغییراتی در پیش دارد؟
  جهان سهم _ در هفته پیش رو قیمت طلا تحت تاثیر ارزش دلار و نمودارهای تکنیکال تغییر خواهد کرد زیرا این هفته خبرهای زیادی از اقتصاد جهان منتشر نمی شود و سرمایه گذاران عموما بر مبنای تغییرات ارزش دلار و آنچه چارت های تکنیکال بیان می کنند، دست به خرید و فروش می زنند. اما دیدگاه تحلیلگران در باره افق قیمت فلز زرد چیست؟
  ۱۳۹۴/۱/۳۰
 • عوامل محدود بودن رشد قیمت طلا در روزهای اخیر
  »

  می توان به سوددهی بازار طلا امیدوار بود؟

  می توان به سوددهی بازار طلا امیدوار بود؟
  جهان سهم _ اواخر روز گذشته قیمت طلا پس از نوسان زیر ۱۲۰۰ دلار، به بالای این رقم افزایش یافت و عامل اصلی این رشد، انتشار گزارش هایی از اقتصاد آمریکا بود که با پیش بینی ها سازگاری نداشت. گزارش های یاد شده سبب شد میزان رشد ارزش دلار در برابر یورو کمتر شود و در نتیجه قیمت طلا مورد حمایت قرار گرفت اما این رشد ..
  ۱۳۹۴/۱/۲۷
 • تمرکز نقش آفرینان بازار فلز زرد بر داده های اقتصادی
  »

  پیش بینی وضعیت بازار طلا در هفته پیش رو

  پیش بینی وضعیت بازار طلا در هفته پیش رو
  جهان سهم _ در هفته پیش رو، معامله گران طلا توجه خود را به مجموعه ای از گزارش هایی معطوف خواهند کرد که در باره وضعیت شاخص های اقتصادی آمریکا منتشر خواهد شد. داده هایی که این هفته منتشر می شود بر تصمیم بانک مرکزی آمریکا در خصوص زمان بالا بردن نرخ های بهره تاثیر خواهد داشت و از این جهت بسیار مهم ..
  ۱۳۹۴/۱/۲۳
1 2 3 4 5 6 >>