نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • احتمال رشد قیمت طلا تا بالای ۱۲۰۰ دلار کم است
  »

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا در هفته جاری

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا در هفته جاری
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته ۲.۳ درصد افزایش یافت و روز جمعه هر اونس از این فلز گرابنها به ۱۱۸۴ دلار رسید. امروز قیمت ها تغییر بزرگی نداشته اند اما این پرسش مطرح است که در هفته پیش رو قیمت فلز زرد تا چه اندازه می تواند تغییر کند. در ادامه به شرایط بازار طلا و عواملی که بر قیمت ها موثر هستند اشاره می کنیم. تا ..
  ۱۳۹۴/۱/۳
 • هیجان سرمایه گذاران چه وقت پایان خواهد یافت؟
  »

  بررسی عوامل موثر بر نوسان شدید قیمت طلا

  بررسی عوامل موثر بر نوسان شدید قیمت طلا
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا در نزدیکی بالاترین میزان در دو هفته اخیر قرار گرفته و اگر تغییر بزرگی در قیمت ها رخ ندهد این هفته قیمت فلز زرد بیشتری رشد هفتگی را از ماه ژانویه داشته است. قیمت دیگر فلزات گرانبها نیز افزایش یافته و کاهش ارزش دلار در برابر ارزهای دیگر بویژه یورو یک عامل مهم این افزایش است اما این سوال مهم ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
 • بررسی عوامل موثر بر قیمت فلز زرد در هفته جاری
  »

  احتمال رشد قیمت طلا زیاد است؟

  احتمال رشد قیمت طلا زیاد است؟
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا و نقره رشدی محدود داشته و سرمایه گذاران در انتظار انتشار داده های جدید از اقتصادهای بزرگ و نیز برگزاری نشست کمیته فدرال بازار آزاد بانک مرکزی آمریکا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هستند. روند کلی تغییرات قیمت ها در روزهای اخیر کاهشی بوده و با توجه به عواملی که در ادامه مطلب حاضر ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
 • قیمت طلا از سطوح حمایت خود فاصله می گیرد؟
  »

  بررسی وضعیت بازار فلز زرد در شرایط جدید

  بررسی وضعیت بازار فلز زرد در شرایط جدید
  جهان سهم _ امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت طلا اندکی افزایش یافته و کاهش شاخص های مالی در آسیا تحت تاثیر عواملی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد، یک عامل رشد قیمت طلاست. قیمت فلز زرد روز جمعه به پایین ترین میزان از دسامبر سال ۲۰۱۳ رسید و تمام رشد قیمت ها در سال جاری از میان ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
 • سه عامل بر قیمت فلز زرد تاثیر خواهند داشت
  »

  نوسان محدود قیمت طلا حول ۱۲۰۰ دلار

  نوسان محدود قیمت طلا حول ۱۲۰۰ دلار
  جهان سهم _ قیمت طلا روز دوشنبه در ابتدای معاملات رشدی قابل ملاحظه داشت و تا ۱۲۲۳ دلار در هر اونس رسید اما اواسط روز روند کاهش قیمت ها آغاز شد و روز گذشته قیمت این فلز گرانبها حول ۱۲۰۵ دلار نوسان کرد. به نظر می رسد برابر بودن نیروهایی که بر قیمت طلا وارد می شود سبب شود قیمت ها فعلا تغییری نکنند. روز گذشته ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
 • این هفته قیمت فلز زرد رشد خواهد کرد؟
  »

  دیدگاه تکنیکالیست ها درباره قیمت طلا

  دیدگاه تکنیکالیست ها درباره قیمت طلا
  جهان سهم _ تحلیلگران معتقدند گزارش وزارت بازرگانی آمریکا در باره نرخ رشد اقتصاد این کشور در سه ماهه پایانی سال گذشته میلادی و گزارش ناامیدکننده از بخش تولید کارخانه ای در منطقه شیکاگو سبب شد هفته پیش روند چهار هفته ای کاهش قیمت طلا متوقف شود و قیمت این فلز گرانبها حدود ۰.۸ درصد رشد کند. قیمت طلا در ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
 • کاهش محدود ارزش دلار، رشد ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران
  »

  رشد قیمت طلا با موانع جدی رو به روست

  رشد قیمت طلا با موانع جدی رو به روست
  جهان سهم _ قیمت طلا به رغم کاهش ارزش دلار و بازگشت خریداران چینی به بازار پس از تعطیلات یک هفته ای، رشدی نداشته و حول ۱۲۰۰ دلار در هر اونس نوسان کرده است. روز چهارشنبه قیمت ها نوسانی محدود داشت و از دید تحلیلگران شرایط بازار فلز زرد به گونه ایست که رشد قیمت ها بعید است. در ادامه به بررسی شرایط ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۷
 • دو مجموعه عوامل بر قیمت طلا موثر هستند
  »

  دیدگاه تکنیکالیست ها درباره قیمت فلز زرد

  دیدگاه تکنیکالیست ها درباره قیمت فلز زرد
  جهان سهم _ امروز کاهش قیمت طلا ادامه یافته و به نظر می رسد تا وقتی خوشبینی ها درباره وضعیت اقتصادی منطقه یورو و شرایط مالی یونان باقی است، قیمت فلز زرد تحت فشار قرار خواهد داشت. در هفته پیش رو دو مجموعه عوامل بر قیمت طلا موثر هستند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم. تحلیلگران تکنیکال معتقدند دو سطح ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۴
 • چهارمین هفته کاهش پی در پی قیمت فلز زرد
  »

  چرا بازار طلا به تدریج جذاب خواهد شد؟

  چرا بازار طلا به تدریج جذاب خواهد شد؟
  جهان سهم _ کاهش قیمت طلا طی سه روز اخیر حرکت ادامه یافته و به رغم تاثیر مثبت گزارش نشست اخیر کمیته فدرال بازار آزاد بانک مرکزی آمریکا بر قیمت ها، این هفته برای چهارمین هفته پی در پی قیمت فلز زرد کاهش یافته است. قیمت هر اونس طلا روز سه شنبه ۱۲۲۷ دلار بود در حالیکه امروز به ۱۲۰۶ دلار رسیده و به نظر می رسد ..
  ۱۳۹۳/۱۲/۱
 • تقاضای چین برای طلا عامل رشد قیمت هاست؟
  »

  نوسان محدود قیمت طلا ادامه می یابد

  نوسان محدود قیمت طلا ادامه می یابد
  جهان سهم_ قیمت طلا روز دوشنبه برای سومین روز معاملاتی پی در پی رشد کرد اما افزایش قیمت ها محدود بود زیرا سرمایه گذاران درباره جهت گیری بازار فلز زرد به نتیجه ای نرسیده اند و در انتظار انتشار داده های جدید از وضعیت اقتصاد جهان، تنش های ژئوپولیتیک در اوکراین و ارزش دلار هستند. روز دوشنبه بی نتیجه بودن مذاکرات ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
 • سرمایه گذاران در انتظار برگزاری دو نشست مهم هستند
  »

  سه عامل نوسان محدود قیمت طلا

  سه عامل نوسان محدود قیمت طلا
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا رشدی اندک داشته و نوسان آن محدود بوده است. سرمایه گذاران در انتظار برگزاری دو نشست مهم در روز جاری و خبرهای مهم از شاخص های اقتصادی هستند که فردا و روز جمعه منتشر خواهد شد. نگرانی در باره بدهی های یونان از سه هفته پیش که دولت جدید در این کشور قدرت را به دست گرفته ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
 • این هفته تغییرات قیمت فلز زرد چگونه خواهد بود؟
  »

  سه عامل از رشد قیمت طلا حمایت می کنند

  سه عامل از رشد قیمت طلا حمایت می کنند
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته پس از نوسانی قابل ملاحظه، روز جمعه در واکنش به گزارش بسیار مثبت وزارت کار آمریکا، با ۲۸ دلار کاهس به هر اونس ۱۲۳۴ دلار رسید. انتظار می رود این عامل در روزهای آینده هم بر بازار طلا تاثیر بگذارد اما آیا عامل یا عواملی برای حمایت از قیمت طلا وجود دارد؟ پاسخ این سوال مثبت است. در ادامه به ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۱۹
 • ابهام سبب افت و خیز شدید قیمت فلز زرد می شود
  »

  رشد قیمت طلا با چه موانعی مواجه است؟

  رشد قیمت طلا با چه موانعی مواجه است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا امروز تغییر قابل ملاحظه ای نداشته و در محدوده ۱۲۶۵ دلار قرار دارد. روز گذشته قیمت طلا حدود یک درصد کاهش یافت و این درحالیستکه کاهش ارزش دلار در برابر یورو باید به افزایش قیمت فلز زرد منجر شود. کاهش قیمت طلا علل گوناگونی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. نخستین عامل کاهش قیمت ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
 • به تدریج از جذابیت طلا کاسته خواهد شد؟
  »

  بررسی علل کاهش شدید قیمت طلا

  بررسی علل کاهش شدید قیمت طلا
  جهان سهم _ به نظر می رسد تغییراتی در شرایط بازار طلا پدید آمیده است. قیمت طلا برای چهارمین روز پی در پی کاهش یافته و با بیش از ۲ درصد کاهش به هر اونس ۱۲۶۰ دلار رسیده است. رشد ارزش دلار یک عامل برای کاهش قیمت طلاست اما عاملی که بیش از هر چیز سبب کاهش جذابیت طلا به عنوان حوزه ای امن برای سرمایه گذاری ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۹
 • دیدگاه موسسه مک کواری درباره تغییرات قیمت طلا
  »

  آیا قیمت طلا با سرعت رشد خواهد کرد؟

  آیا قیمت طلا با سرعت رشد خواهد کرد؟
  جهان سهم _ قیمت طلا با حدود یک درصد افزایش به ۱۲۹۲ دلار در هر اونس رسیده است. قیمت طلا در سال جاری میلادی تاکنون حدود ۱۰ درصد رشد کرده و برخی تحلیلگران معتقدند قیمت ها مورد حمایت قرار خواهد گرفت زیرا عوامل پایایی وجود دارد که سبب افزایش جذابیت طلا شده است اما آیا قیمت ها پیوسته رشد خواهد کرد یا در محدوده ..
  ۱۳۹۳/۱۱/۷
1 2 3 4 5 6 >>