نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • در این هفته نشست بانک مرکزی آمریکا چه گذشت؟
  »

  افق بازار طلا خیلی امیدبخش نیست

  افق بازار طلا خیلی امیدبخش نیست
  جهان سهم _ قیمت طلا در دو روز اخیر تحت تاثیر کاهش ارزش دلار رشد کرده است. روز چهارشنبه نشست دو روزه کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا پایان یافت و در آن تغییری در نرخ های بهره ایجاد نشد اما در بیانیه پایانی نشست به احتمال بالای افزایش نرخ های بهره در پایان سال جاری میلادی اشاره شده است. عامل اصلی ..
  ۱۳۹۵/۷/۲
 • منطقی ترین رفتار سرمایه گذاران در بازار طلا چیست؟
  »

  یک ریسک بزرگ از رشد قیمت طلا حمایت می کند

  یک ریسک بزرگ از رشد قیمت طلا حمایت می کند
  جهان سهم _ روز گذشته روند کاهش قیمت طلا ادامه پیدا کرد و عامل آن انتشار چند گزارش مثبت از اقتصاد آمریکا بود. قیمت طلا طی هفته جاری در مسیر کاهش حرکت کرده و اگر روند تغییرات شاخص های اقتصادی آمریکا مثبت باقی بماند تحقق پیش بینی هایی که درباره عملکرد بسیار مثبت طلا در سال جاری میلادی مطرح شده با موانعی ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۶
 • در کوتاه مدت بازار فلز زرد تحت تاثیر دو عامل قرار دارد
  »

  اوضاع بازار طلا در روزهای آینده چگونه است؟

  اوضاع بازار طلا در روزهای آینده چگونه است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته قبل تحت تاثیر اخبار اقتصادی از آمریکا و اظهارنظر رییس فدرال رزرو ایالت بستون قرار داشت و روز جمعه به دلیل افزایش ارزش دلار شاهد افول قیمت ها بودیم. در شرایطی که سرمایه گذاران و فعالان بازار طلا درباره زمان افزایش نرخ های بهره در آمریکا دچار ابهام هستند معمولا از حجم معاملات طلا و نیز ریسک پذیری ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۱
 • افق بازار طلا به دلایل مختلف امیدبخش نیست
  »

  فعالان بازار طلا خیلی هیجان زده نشوند

  فعالان بازار طلا خیلی هیجان زده نشوند
  جهان سهم _ هفته گذشته تا روز پنجشنبه که برخی گزارش های منفی از اقتصاد آمریکا منتشر شد قیمت طلا در مسیر کاهش حرکت کرد. روز جمعه قیمت فلز زرد رشد کرد و به سطح ۱۳۲۸ دلار در هر اونس رسید. گزارش وزارت کار آمریکا درباره وضعیت بازار کار این کشور در ماه گذشته میلادی و دو خبر منفی دیگر سبب شد قیمت طلا ..
  ۱۳۹۵/۶/۱۴
 • چرا نباید درباره عملکرد فلز زرد هیجان زده بود؟
  »

  بررسی افق کوتاه مدت و بلندمدت طلا

  بررسی افق کوتاه مدت و بلندمدت طلا
  جهان سهم _ در ماه جاری میلادی که در پایان آن هستیم، قیمت طلا نوسانی محدود داشته و در مجموع کاهش یافته است. در ابتدای ماه قیمت هر اونس فلز زرد بالای ۱۳۶۰ دلار قرار داشت اما اکنون در سطح ۱۳۲۵ دلار قرار دارد. تحلیلگران تلاش می کنند با توجه به شرایط جدیدی که در بازار این فلز گرانبها پدید آمده است آینده قیمت ها را ..
  ۱۳۹۵/۶/۸
 • بررسی عوامل حمایت از بازار فلز زرد در ماه های آینده
  »

  احتمال سقوط فوری قیمت طلا چقدر است؟

  احتمال سقوط فوری قیمت طلا چقدر است؟
  جهان سهم _ در دو هفته اخیر نوسان قیمت طلا اندک بوده و امروز قیمت هر اونس از این فلز گرانبها در محدوده ۱۳۳۰ دلار نوسان کرده است. سرمایه گذاران در بازار طلا در روزهای اخیر ترجیح داده اند با احتیاط رفتار کنند زیرا طی دو روز آینده سرنخ هایی از زمان افزایش نرخ های بهره در آمریکا نمایان خواهد شد. فردا گزارش وزارت کار آمریکا در ..
  ۱۳۹۵/۶/۳
 • نگاهی به افق کوتاه مدت و بلندمدت بازار فلز زرد
  »

  بازار طلا پررونق باقی خواهد ماند؟

  بازار طلا پررونق باقی خواهد ماند؟
  جهان سهم _ قیمت طلا در روزهای اخیر افزایش یافته و در سال جاری میلادی تاکنون قیمت ها ۲۷ درصد رشد کرده است. قیمت هر اونس طلا اکنون در سطح ۱۳۵۰ دلار در نوسان است و عوامل موثر بر قیمت ها از رونق بازار حمایت می کنند. اما درباره روند تغییرات قیمت طلا در ماه های آینده یعنی تا پایان سال، پرسش هایی مطرح است. در ادامه به ..
  ۱۳۹۵/۵/۲۸
 • بررسی سه عامل مهم موثر بر قیمت ها
  »

  قیمت طلا در ماه های آینده افزایش می یابد؟

  قیمت طلا در ماه های آینده افزایش می یابد؟
  جهان سهم _ روز جمعه قیمت طلا تحت تاثیر خبرهای مثبت از اقتصاد آمریکا کاهش یافت و به رقم ۱۳۳۶ دلار در هر اونس رسید. قیمت نقره، پلاتین و پالادیوم نیز کاهش پیدا کرد و به ترتیب در سطح ۱۹.۷۳ دلار، ۱۱۵۰ دلار و ۶۹۹ دلار قرار گرفت. افزایش ارزش دلار عامل اصلی فشار بر قیمت طلا بود و اکنون این سوال برای سرمایه گذاران در بازار طلا ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۶
 • در بلندمدت چه عواملی بر بازار تاثیر خواهند گذاشت؟
  »

  بررسی شرایط بازار طلا در هفته پیش رو

  بررسی شرایط بازار طلا در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته قبل قیمت طلا رشد کرد و پیش بینی شده این هفته نیز این روند ادامه خواهد یافت. قیمت طلا روز جمعه در سطح ۱۳۵۱ دلار در هر اونس قرار گرفت و عامل این افزایش قیمت، خبرهای منفی از اقتصاد آمریکا و کاهش ارزش دلار بود. هفته قبل قیمت ها تا روز جمعه تحت تاثیر نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۱
 • دیدگاه تکنیکالیست ها درباره تغییرات قیمت ها
  »

  این هفته اوضاع بازار طلا چگونه است؟

  این هفته اوضاع بازار طلا چگونه است؟
  جهان سهم _ دو هفته پیش قیمت طلا به نزدیکی ۱۳۷۰ دلار در هر اونس رسیده بود اما طی روزهای اخیر از جذابیت فلز زرد کاسته شده و شاهد کاهش قیمت ها به محدوده ۱۳۲۰ دلار هستیم. هفته پیش قیمت طلا نوسانی اندک داشت و در نهایت کاهش یافت. برای هفته پیش رو مجموعه ای از عوامل بر تغییرات قیمت طلا تاثیر می گذارند ..
  ۱۳۹۵/۵/۳
 • سرمایه گذاران در بازار طلا باید مراقب چه چیز باشند؟
  »

  دیدگاه کامرتس بانک درباره افق بازار طلا و نقره

  دیدگاه کامرتس بانک درباره افق بازار طلا و نقره
  جهان سهم _ قیمت طلا همزمان با کاهش تقاضا برای حوزه های امن سرمایه‌گذاری، و به رغم افول ارزش دلار، کاهش یافته است. در دو هفته پس از همه پرسی در انگلستان، قیمت طلا تا ۱۰۰ دلار در هر اونس افزایش یافت اما در روزهای اخیر قیمت‌ها کاهش یافته و در محدوده ۱۳۳۰ دلار در هر اونس قرار گرفته است. این هفته چهارمین ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۸
 • مبنای دیدگاه های خوشبینانه تحلیلگران چیست؟
  »

  دیدگاه پنج بانک بین‌المللی درباره افق بازار طلا

  دیدگاه پنج بانک بین‌المللی درباره افق بازار طلا
  جهان سهم _ جذابیت طلا در دو هفته اخیر افزایش یافته و بانک های بین المللی در گزارش های جدید خود پیش بینی قیمت این فلز گرانبها در سال جاری میلادی را بالا برده اند. هفته قبل قیمت طلا رشد کرد و به بالاترین میزان در بیش از ۲ سال اخیر رسید. قیمت ها تحت تاثیر نوسان های شدید در بازارهای مالی که حاصل رای مردم انگلستان ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۲
 • پیش بینی بانک یو بی اس در باره افق بازار فلز زرد
  »

  عوامل رشد قیمت طلا پایا هستند؟

  عوامل رشد قیمت طلا پایا هستند؟
  جهان سهم _ قیمت طلا روز گذشته نیز رشد کرد و به بالاترین میزان در بیش از دو سال اخیر رسید. نگرانی ها درباره اثرات خروج انگلستان از اتحادیه اروپا سبب جذابیت طلا به عنوان حوزه امن سرمایه گذاری شده است. قیمت سه فلز گرانبهای دیگر نیز رشد کرده است. افول شاخص های مالی در برخی بازارها سبب شده بخشی از سرمایه ها ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۷
 • دیدگاه سوسیته جنرال درباره افق بازار در ماه های آینده
  »

  این هفته اوضاع بازار طلا چگونه خواهد بود؟

  این هفته اوضاع بازار طلا چگونه خواهد بود؟
  جهان سهم _ روز گذشته در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت طلا بیش از یک درصد افزایش یافت و به ۱۳۳۵ دلار در هر اونس رسید. هفته گذشته برای پنجمین هفته پی در پی قیمت طلا رشد کرد. قیمت نقره نیز با نیم دلار افزایش به بالای ۱۹ دلار و بالاترین میزان در ۲۲ ماه اخیر رسید. رشد قیمت طلا دلایلی داشته که در ادامه به آنها اشاره ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۲
 • بررسی چهار عامل فشار بر قیمت فلز زرد
  »

  آیا اکنون برای ورود به بازار طلا مناسب است؟

  آیا اکنون برای ورود به بازار طلا مناسب است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا که روز جمعه بیش از ۴ درصد افزایش یافت و به بالاترین میزان در دو سال اخیر رسید روز گذشته نیز رشد کرد اما میزان آن کم بود. امروز قیمت ها کاهش یافته و حال این سوال برای بسیاری از سرمایه گذاران مطرح است که آیا منطقی است در قیمت های کنونی طلا وارد بازار طلا شویم. در ادامه به بررسی شرایط ..
  ۱۳۹۵/۴/۸
1 2 3 4 5 6 >>