نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • عملکرد قیمتی طلا و نقره در سال جاری مثبت بوده است
  »

  بررسی عوامل موثر بر قیمت طلا در هفته جاری

  بررسی عوامل موثر بر قیمت طلا در هفته جاری
  جهان سهم _ در هفته ای که گذشت، قیمت طلا ۰.۸ درصد و قیمت نقره ۰.۰۶ درصد افزایش یافت و هر اونس از این دو فلز گرانبها به ترتیب ۱۲۸۸ دلار و ۱۹.۴۰ دلار معامله شد. در ماه جاری میلادی قیمت طلا ۰.۸ درصد افزایش یافت و در سال جاری میلادی تاکنون قیمت این فلز ۷.۴ درصد رشد کرده است. قیمت نقره در ماه جاری میلادی ۵ درصد ..
  ۱۳ ساعت قبل
 • بررسی علت رشد محدود قیمت طلا در روزهای اخیر
  »

  افزایش قیمت فلز زرد تداوم نخواهد یافت

  افزایش قیمت فلز زرد تداوم نخواهد یافت
  جهان سهم _ امروز برای سومین روز پی در پی قیمت طلا افزایش یافته و به مرز ۱۲۹۰ دلار در هر اونس رسیده است. این درحالیستکه یک هفته قبل قیمت این فلز گرانبها به ۱۲۷۳ دلار یعنی پایین ترین میزان در هشت هفته اخیر رسیده بود. هفته پیش، انتشار گزارش نشست اخیر کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا و نیز سخنان جانت یلن، ..
  ۱۳۹۳/۶/۶
 • دیدگاه بانک اچ اس بی سی درباره افق بازار طلا
  »

  چهار عامل به افول قیمت فلز زرد منجر شده است

  چهار عامل به افول قیمت فلز زرد منجر شده است
  جهان سهم _ روند کاهش قیمت طلا ادامه یافته و به باور تحلیلگران این روند ادامه پیدا خواهد کرد. در تازه ترین گزارش از وضعیت بازار طلای چین آمده است، واردات طلا از هنگ کنگ به چین در ماه گذشته میلادی با ۴۲ درصد کاهش نسبت به ماه ژوئن به ۲۱.۱ تن رسیده است. ماه ژوییه سال ۲۰۱۳ میزان خالص واردات طلا از هنگ کنگ به ..
  ۱۳۹۳/۶/۴
 • نشست روسای بانک های مرکزی بزرگ برگزار شد
  »

  پیش بینی ضعف بازار طلا در هفته پیش رو

  پیش بینی ضعف بازار طلا در هفته پیش رو
  جهان سهم _ روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت طلا برای نخستین بار در هفت روز اخیر افزایش یافت زیرا جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا در سخنرانی خود در جکسون هاول ایالت وایومینگ اعلام کرد وضعیت بازار کار هنوز آنقدر خوب نیست که بتوان به افزایش نرخ های بهره فکر کرد. سخنان خانم یلن با گزارش نشست ..
  ۱۳۹۳/۶/۱
 • گزارش نشست اخیر بانک مرکزی آمریکا منتشر شد
  »

  کاهش محدود قیمت طلا، رشد شاخص های مالی

  کاهش محدود قیمت طلا، رشد شاخص های مالی
  جهان سهم _ در نهایت گزارش نشست ماه ژوییه کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا منتشر شد و با افزایش احتمال بالا رفتن نرخ های بهره در زمانی زودتر از آنچه تاکنون تصور می شد ارزش دلار افزایش یافت و قیمت طلا افول کرد و به پایین ترین میزان در دو هفته اخیر رسید. در گزارش یاد شده آمده است برخی اعضاء کمیته سیاستگذاری معتقدند ..
  ۱۳۹۳/۵/۳۰
 • تغییرات قیمت فلز زرد محدود خواهد بود
  »

  دو مجموعه عوامل بر قیمت طلا تاثیر می گذارند

  دو مجموعه عوامل بر قیمت طلا تاثیر می گذارند
  جهان سهم ـ روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت فروش آتی طلا کاهش یافت و هر اونس آن ۱۳۰۶ دلار معامله شد. در کل هفته گذشته قیمت فلز زرد ۰.۴ درصد کاهش یافت. در هفته پیش رو دو مجموعه عوامل بر قیمت طلا تاثیر خواهند گذاشت. خبرهایی که از بانک مرکزی آمریکا منتشر خواهد شد و نیز تحولات ..
  ۱۳۹۳/۵/۲۶
 • بازار از لحاظ شاخص های بنیادی مستحکم است؟
  »

  گزارش جدید شورای جهانی طلا منتشر شد

  گزارش جدید شورای جهانی طلا منتشر شد
  جهان سهم ـ طی روزهای اخیر قیمت طلا رشدی تدریجی داشته اما حول ۱۳۱۰ دلار در نوسان بوده است. شورای جهانی طلا در گزارش جدید خود با عنوان "روندهای جهانی تقاضا" به بررسی وضعیت بازار طلا در سه ماهه دوم امسال پرداخته است. در این گزارش آمده است، در سه ماهه دوم سال جاری میلادی تقاضا برای طلا ۱۶ درصد ..
  ۱۳۹۳/۵/۲۳
 • به رغم حل نشدن تنش ها در اوکراین و خاورمیانه
  »

  قیمت طلا برای رشد با موانعی مواجه خواهد بود

  قیمت طلا برای رشد با موانعی مواجه خواهد بود
  جهان سهم ـ امروز قیمت طلا تغییر قابل ملاحظه ای نداشته و اندکی پایین تر از بالاترین میزان در سه هفته اخیر در نوسان است. رشد شاخص های مالی به دلیل انتشار اخبار مثبت از اقتصاد آمریکا و کاهش تنش های ژئوپولیتیک در اوکراین از جذابیت طلا کاسته است. روز گذشته پس از آنکه اعلام شد رزمایش نیروی هوایی روسیه در نزریکی ..
  ۱۳۹۳/۵/۲۱
 • در کوتاه مدت دو عامل به رشد قیمت طلا کمک می کنند
  »

  احتمال رشد قیمت فلز زرد به ۱۴۰۰ دلار

  احتمال رشد قیمت فلز زرد به ۱۴۰۰ دلار
  جهان سهم ـ در هفته ای که گذشته تغییرات قیمت طلا بسیار قابل توجه بود. روز چهارشنبه دو عامل یعنی نگرانی درباره ضعف اقتصاد منطقه یورو و نیز تشدید تنش ها بین روسیه و غرب سبب افزایش قیمت فلز زرد به بالاترین میزان در دو هفته گذشته شد. روز چهارشنبه اعلام شد اقتصاد ایتالیا در سه ماهه دوم امسال برای سومین بار از ..
  ۱۳۹۳/۵/۱۸
 • تنش های ژئوپولیتیک، تنها عامل رشد قیمت فلز زرد
  »

  روند رشد قیمت طلا ادامه خواهد داشت؟

  روند رشد قیمت طلا ادامه خواهد داشت؟
  جهان سهم ـ روند افزایش قیمت طلا که از روز گذشته و با افزایش تنش های ژئوپولیتیک در اوکراین آغاز شده امروز هم ادامه یافته و قیمت هر اونس از این فلز گرانبها به بالای ۱۳۱۰ دلار رسیده است. حتی رشد ارزش دلار در اثر انتشار خبرهای مثبت از بازار کار آمریکا نیز نتوانسته به کاهش قیمت طلا منجر شود اما آیا روند رشد قیمت ها ..
  ۱۳۹۳/۵/۱۶
 • اکنون دلائل کمتری برای بالا رفتن قیمت طلا وجود دارد
  »

  متوسط قیمت امسال و سال ۲۰۱۵ طلا و نقره

  متوسط قیمت امسال و سال ۲۰۱۵ طلا و نقره
  جهان سهم ـ امروز قیمت طلا همچنان در محدوده ۱۲۹۰ دلار در هر اونس در نوسان است. هفته گذشته قیمت طلا به رغم رشد روز جمعه در مجموع ۰.۸ درصد کاهش یافت و این سومین هفته کاهش قیمت فلز زرد بود. قیمت طلا روز گذشته برای چهارمین روز معاملاتی در پنج روز کاهش یافته زیرا رشد شاخص های مالی در اکثر ..
  ۱۳۹۳/۵/۱۴
 • احتمال رشد شدید قیمت فلز زرد چه میزان است؟
  »

  بررسی عوامل موثر بر قیمت طلا در هفته جاری

  بررسی عوامل موثر بر قیمت طلا در هفته جاری
  جهان سهم ـ تحلیلگران بازار طلا معتقدنددر هفته پیش رو تنش های ژئوپولیتیک و تحلیل های تکنیکال بیشترین تاثیر را بر قیمت فلز زرد خواهند داشت زیرا این هفته در مقایسه با هفته گذشته خبرها و گزارش های اقتصادی کمتری منتشر می شود. هفته گذشته پررویدادترین هفته تابستان از لحاظ خبرها و گزارش های اقتصادی در چین و آمریکا بود.
  ۱۳۹۳/۵/۱۱
 • قیمت فلز زرد در چه صورت افزایش خواهد یافت؟
  »

  بررسی تحولات موثر بر قیمت طلا در هفته جاری

  بررسی تحولات موثر بر قیمت طلا در هفته جاری
  جهان سهم _ در هفته پیش رو معامله گران و سرمایه گذاران در طلا، هم تحولات ژئوپولیتیک و هم گزارش ها از وضعیت اقتصاد آمریکا را که مستقیما بر ارزش دلار و ریسک پذیری سرمایه گذاران تاثیر دارد زیر نظر خواهند داشت. در سه روز پایانی هفته جاری گزارش های بسیار مهم از اقتصاد آمریکا منتشر خواهد شد. در ادامه به بررسی وضعیت کلی بازار ..
  ۱۳۹۳/۵/۴
 • آیا تقاضای فیزیکی به کمک بازار فلز زرد خواهد آمد؟
  »

  عوامل افزایش قیمت طلا تضعیف شده اند

  عوامل افزایش قیمت طلا تضعیف شده اند
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا در بازارهای جهان تغییر قابل ملاحظه ای نداشته است. سرمایه گذاران فعلا بر مبنای تحولات سیاسی و نیز تغییرات ارزش دلار تصمیم گیری می کنند اما یکی از عواملی که در ماه های آینده بر قیمت فلز زرد تاثیر خواهد داشت میزان تقاضا برای این فلز در چین است. انجمن طلای چین در گزارش جدید خود درباره وضعیت ..
  ۱۳۹۳/۵/۱
 • نهادهای تحلیلگر نسبت به بازار طلا امیدوار نیستند
  »

  رشد قیمت طلا در اثر عوامل ژئوپولیتیک

  رشد قیمت طلا در اثر عوامل ژئوپولیتیک
  جهان سهم ـ روز دوشنبه در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت طلا چند دلار افزایش یافت. قیمت نقره، پالادیوم و پلاتین نیز افزایش یافته است. هفته گذشته قیمت طلا با ۲.۱ درصد کاهش نخستین افول هفتگی را در هفت هفته اخیر داشت زیرا نه تنها ارزش دلار افزایش پیدا کرد بلکه جانت یلن رییس بانک مرکزی آمریکا در ..
  ۱۳۹۳/۴/۳۰
1 2 3 4 5 6 >>