نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • وضعیت بازار فلز زرد در ماه های آینده بهتر می شود؟
  »

  پیش بینی جی پی مورگان در باره بازار طلا

  پیش بینی جی پی مورگان در باره بازار طلا
  جهان سهم _ روز گذشته با انتشار گزارش مثبت از بازار کار آمریکا، قیمت طلا کاهش یافت و به زیر ۱۱۳۰ دلار در هر اونس رسید. سرمایه گذاران طی روزهای اخیر با توجه به شرایط قتصادی در چین و پیش بینی هایی که در باره گزارش وزارت کار آمریکا در روز جاری مطرح شده است، تصمیم گیری کرده اند اما اکنون چندان تمایلی به حضور در بازار طلا ..
  ۱۹ ساعت قبل
 • بررسی عوامل موثر بر قیمت ها در هفته های اخیر
  »

  طلا جذابیت خود را از دست می دهد؟

  طلا جذابیت خود را از دست می دهد؟
  جهان سهم _ دیروز و امروز قیمت طلا رشدی محدود داشته اما قیمت پلاتین و پالادیوم افزایش قابل ملاحظه ای پیدا کرده است. ماه گذشته میلادی قیمت طلا به ۱۰۷۷ دلار در هر اونس رسید اما در هفته های اخیر بخصوص پس از اقدام بانک مرکزی چین در کاستن از ارزش یوان در برابر دلار، قیمت ها رشد کردند و اکنون حدود ۶ درصد بالاتر از ..
  ۱۳۹۴/۶/۶
 • بررسی تاثیر گزارش نشست بانک مرکزی آمریکا
  »

  رشد اخیر قیمت طلا پایا خواهد بود؟

  رشد اخیر قیمت طلا پایا خواهد بود؟
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت طلا در نهایت پس از چند روز نوسان محدود حول ارقام زیر ۱۱۲۰ دلار در هر اونس، رشد کرد زیرا گزارش نشست اخیر کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا نشان داد نگرانی هایی در باره وضعیت اقتصادی این کشور بویژه پایین باقی ماندن نرخ تورم وجودد دارد. در ادامه به برخی نکات اصلی این گزارش و افق بازار ..
  ۱۳۹۴/۵/۲۹
 • پیش بینی کیتکو درباره تغییرات این هفته قیمت طلا
  »

  سه عامل بر قیمت فلز زرد موثر خواهند بود

  سه عامل بر قیمت فلز زرد موثر خواهند بود
  جهان سهم ـ هفته گذشته قیمت طلا حدود ۲۰ دلار در هر اونس افزایش یافت و عامل اصلی این رشد اقدام غیرمنتظره بانک مرکزی چین در کاستن از ارزش یوان در برابر دلار بود. متعاقب این اقدام احتمال داده شد بانک مرکزی آمریکا در واکنش به کاهش ارزش یوان، برنامه بالا بردن نرخ های بهره را به تعویق اندازد در نتیجه قیمت طلا افزایش یافت. البته ..
  ۱۳۹۴/۵/۲۵
 • این هفته چه عاملی بر قیمت فلز زرد موثر خواهد بود؟
  »

  دو سناریو در باره قیمت طلا در ماه های آینده

  دو سناریو در باره قیمت طلا در ماه های آینده
  جهان سهم _ در ماه گذشته میلادی قیمت طلا و نقره به شدت کاهش یافت. قیمت فلز زرد ۶.۶ درصد افول کرد و پیش بینی شده این کاهش برای مدتی دیگر ادامه پیدا خواهد کرد. هفته پیش برای ششمین هفته پی در پی قیمت طلا کاهش یافته و در باره افق بازار این فلز گرانبها دو سناریو مطرح شده که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۴/۵/۱۱
 • پیش بینی قیمت فلزات گرانبها از سوی کامرتس بانک
  »

  این هفته روند تغییرات قیمت طلا چگونه است؟

  این هفته روند تغییرات قیمت طلا چگونه است؟
  جهان سهم _ در هفته پیش رو، بازار طلا از داده های اقتصادی، نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا و تغییرات ارزش دلار تاثیر خواهد پذیرفت و هر گونه ضعف در شاخص های اقتصاد آمریکا به رشد قیمت این فلز گرانبها منجر می شود. هفته گذشته قیمت طلا بیش از یک درصد کاهش یافت زیرا گزارش های مثبت از اقتصاد ..
  ۱۳۹۴/۵/۵
 • سطوح حمایت بعدی قیمت فلز زرد کجاست؟
  »

  بررسی پنج عامل کاهش قیمت طلا

  بررسی پنج عامل کاهش قیمت طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا در روزهای اخیر حول پایین ترین میزان در پنج سال اخیر یعنی زیر ۱۱۰۰ دلار در هر اونس، نوسان کرده و این سوال برای سرمایه گذاران مطرح این است که آیا قیمت ها در همین محدوده باقی می ماند، رشد می کند یا کاهش خواهد یافت. در ادامه به پنج عامل کاهش شدید قیمت طلا اشاره می کنیم و دیدگاه تحلیلگران ..
  ۱۳۹۴/۵/۱
 • سرمایه گذاران در طلا به فکر گریز از زیان هستند
  »

  دیدگاه تحلیلگران درباره افق بازار فلز زرد

  دیدگاه تحلیلگران درباره افق بازار فلز زرد
  جهان سهم _ قیمت طلا به پایین ترین میزان در پنج سال اخیر رسیده و پیش بینی شده روند کاهش قیمت ها ادامه پیدا خواهد کرد. رشد ارزش دلار در اثر انتشار گزارش های مثبت از اقتصاد آمریکا یک عامل مهم در کاهش قیمت فلز زرد است. قیمت پلاتین و پالادیوم نیز در پایین ترین حد در چند سال اخیر قرار دارد. تحلیلگران بازار فلزات گرانبها ..
  ۱۳۹۴/۴/۲۶
 • این هفته سه عامل بر قیمت ها تاثیر می گذارد
  »

  احتمال افزایش قیمت طلا چه میزان است؟

  احتمال افزایش قیمت طلا چه میزان است؟
  جهان سهم _ در سه هفته اخیر، روند تغییرات قیمت طلا نزولی بوده و روز جمعه پس از انتشار سخنان جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا، قیمت فلز زرد از رشد باز ماند. روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت طلا ۴ دلار رشد کرد و به ۱۱۶۳ دلار در هر اونس رسید. در روزهای پایانی هفته، قیمت ها تقریبا هیچ تغییری ..
  ۱۳۹۴/۴/۲۱
 • دیدگاه کپیتال اکونومیکس درباره بازار فلزات گرانبها
  »

  قیمت طلا در آستانه کاهش دوباره است؟

  قیمت طلا در آستانه کاهش دوباره است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا امروز نیز کاهش یافته و به نظر می رسد روند کنونی فعلا پایا باشد. قیمت فلز زرد طی هفته های اخیر به رغم آنکه وضعیت در یونان غیرقابل پیش بینی و بحرانی بوده تغییری نداشته و همین رفتار سبب شده برخی تحلیلگران به این نتیجه برسند که در نقش سنتی طلا تغییراتی پدید آمده است. موسسه تحقیقاتی کپیتال ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۶
 • گزارش های مهم وزارت کار آمریکا منتشر شد
  »

  قیمت طلا در سراشیبی قرار گرفته است؟

  قیمت طلا در سراشیبی قرار گرفته است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا در روزهای اخیر تحت تاثیر رشد ارزش دلار و امید به حل بحران مالی یونان کاهش یافته و به محدود 1165 دلار در هر اونس رسیده است. امروز قیمت طلا در اثر انتشار گزارش های مهم وزارت کار آمریکا باز هم کاهش یافته است. در هفته جاری سرمایه گذاران در انتظار انتشار گزارش های وزارت کار آمریکا در خصوص ..
  ۱۳۹۴/۴/۱۱
 • امروز چه گزارش هایی از اقتصاد آمریکا منتشر شد؟
  »

  تغییر شرایط برای سرمایه گذاران در طلا

  تغییر شرایط برای سرمایه گذاران در طلا
  جهان سهم _ از ابتدای هفته جاری، قیمت طلا پیوسته کاهش یافته و از نزدیکی ۱۲۰۰ دلار به ۱۱۷۵ دلار در هر اونس رسیده است. طی هفته های اخیر قیمت طلا عموما تحت تاثیر دو عامل یعنی ارزش دلار و مذاکرات یونان قرار داشته و به دلیل تحولاتی که در روزهای اخیر رخ داده، کاهش قیمت ها اجتناب ناپذیر است. امروز پس از انتشار دو ..
  ۱۳۹۴/۴/۴
 • نگاه اچ اس بی سی به افق قیمت ها در سال جاری
  »

  بررسی تحولات قیمت طلا در هفته پیش

  بررسی تحولات قیمت طلا در هفته پیش
  جهان سهم _ در هفته پیش رو قیمت طلا تحت تاثیر تغییرات ارزش دلار و وضعیت بحرانی در یونان قرار خواهد داشت. هفته گذشته قیمت فلز زرد برای دومین هفته پی در پی رشد کرد و در پایان معاملات در رقم ۱۲۰۰ دلار در هر اونس قرار گرفت. رشد قیمت طلا به افزایش قیمت نقره کمک کرد و روند چهار هفته ای کاهش قیمت این فلز گرانبها ..
  ۱۳۹۴/۳/۳۱
 • پیش بینی جدید از متوسط قیمت فلز زرد در سال جاری
  »

  احتمال رشد قیمت طلا در ماه های آینده

  احتمال رشد قیمت طلا در ماه های آینده
  جهان سهم _ قیمت طلا یک ماه پیش ۱۲۲۰ دلار بود و اکنون ۴۰ دلار پایین تر از این رقم است. طی هفته های اخیر پیش بینی افزایش نرخ های بهره در آمریکا بیشترین فشار را بر قیمت فلز زرد وارد کرده و اگر بحران یونان نبود قیمت طلا بیش از این کاهش یافته بود. تغییرات قیمت طلا با خبرهایی که از اقتصاد آمریکا منتشر می شود نسبت دارد ..
  ۱۳۹۴/۳/۲۷
 • طلا از سبدهای سرمایه گذاری خارج شده است؟
  »

  بررسی شرایط کنونی بازار فلز زرد

  بررسی شرایط کنونی بازار فلز زرد
  جهان سهم _ قیمت طلا از اوج خود در ماه می تاکنون ۴ درصد کاهش یافته و پیش بینی می شود عاملی قدرتمند برای بالا بردن قیمت این فلز گرانبها نمایان نشود. قیمت طلا از اواخر هفته پیش با انتشار گزارش های امیدوارکننده از بازار کار آمریکا کاهش یافته و نکته مهم این است که کاهش شاخص های مالی در بسیاری از بازارهای ..
  ۱۳۹۴/۳/۲۰
1 2 3 4 5 6 >>