نظرسنجی
افق میان مدت قیمت جهانی فلزات اساسی چگونه خواهد بود؟سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • آیا تقاضای فیزیکی به کمک بازار فلز زرد خواهد آمد؟
  »

  عوامل افزایش قیمت طلا تضعیف شده اند

  عوامل افزایش قیمت طلا تضعیف شده اند
  جهان سهم _ امروز قیمت طلا در بازارهای جهان تغییر قابل ملاحظه ای نداشته است. سرمایه گذاران فعلا بر مبنای تحولات سیاسی و نیز تغییرات ارزش دلار تصمیم گیری می کنند اما یکی از عواملی که در ماه های آینده بر قیمت فلز زرد تاثیر خواهد داشت میزان تقاضا برای این فلز در چین است. انجمن طلای چین در گزارش جدید خود درباره وضعیت ..
  ۲۲ دقیقه قبل
 • نهادهای تحلیلگر نسبت به بازار طلا امیدوار نیستند
  »

  رشد قیمت طلا در اثر عوامل ژئوپولیتیک

  رشد قیمت طلا در اثر عوامل ژئوپولیتیک
  جهان سهم ـ روز دوشنبه در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت طلا چند دلار افزایش یافت. قیمت نقره، پالادیوم و پلاتین نیز افزایش یافته است. هفته گذشته قیمت طلا با ۲.۱ درصد کاهش نخستین افول هفتگی را در هفت هفته اخیر داشت زیرا نه تنها ارزش دلار افزایش پیدا کرد بلکه جانت یلن رییس بانک مرکزی آمریکا در ..
  ۱۳۹۳/۴/۳۰
 • چهار عامل به افزایش قیمت فلز زرد کمک کرده اند
  »

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا دشوار شده است

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا دشوار شده است
  جهان سهم ـ قیمت طلا در روزهای اخیر نوسانی قابل ملاحظه داشته است. روز گذشته قیمت هر اونس فلز زرد به زیر ۱۳۰۰ دلار کاهش یافت که پایین ترین میزان از سه هفته پیش بود اما امروز قیمت ها با اندکی افزایش به محدوده ۱۳۰۰ دلار رسیده اما آیا این روند ادامه پیدا خواهد کرد و علل رشد امروز قیمت ها چیست؟ انتشار خبر مربوط به ..
  ۱۳۹۳/۴/۲۶
 • پیش بینی سی ان بی سی درباره قیمت طلا در هفته جاری
  »

  آیا نظر بانک ها درباره بازار طلا تغییر کرده است؟

  آیا نظر بانک ها درباره بازار طلا تغییر کرده است؟
  جهان سهم ـ امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت طلا با حدود ۲ درصد کاهش به هر اونس ۱۳۱۵ دلار رسیده است. این درحالیستکه سرمایه گذاران و فعالان بازار در انتظار سخنرانی جانت یلن رییس بانک مرکزی آمریکا در جمع دو کمیته از مجالس سنا و نمایندگان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هستند اما دلیل کاهش شدید ..
  ۱۳۹۳/۴/۲۳
 • پیش بینی نوسان ۳۰ دلاری قیمت ها در روزهای آتی
  »

  این هفته چه عواملی بر قیمت طلا تاثیر دارند؟

  این هفته چه عواملی بر قیمت طلا تاثیر دارند؟
  جهان سهم ـ هفته گذشته قیمت طلا نوسانی قابل ملاحظه داشت و در مجموع ۱.۲ درصد رشد کرد. روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت هر اونس طلا به ۱۳۳۷ دلار رسید البته کاهش نگرانی ها در باره بروز مجدد بحران مالی در منطقه یورو سبب کاهش قیمت طلا شد. در هفته پیش رو در کنار گزارش هایی که از وضعیت ..
  ۱۳۹۳/۴/۲۱
 • سرمایه گذاران در انتظار آشکار شدن جهت تغییرات قیمتی
  »

  چهار عامل به رشد قیمت فلز زرد کمک کرده است

  چهار عامل به رشد قیمت فلز زرد کمک کرده است
  جهان سهم ـ قیمت طلا پس از انتشار گزارش نشست اواسط ماه پیش کمیته سیاست گذاری بانک مرکزی آمریکا، حدود یک درصد افزایش یافت. البته رشد قیمت فلز زرد دلایل دیگری هم دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. گزارش نشست ماه پیش بانک مرکزی آمریکا نشان می دهد اعضاء این کمیته در حال ورود به جزییات برنامه افزایش ..
  ۱۳۹۳/۴/۱۹
 • بررسی علل کاهش قیمت طلا در نخستین روز هفته
  »

  فشار بر قیمت طلا افزایش خواهد یافت؟

  فشار بر قیمت طلا افزایش خواهد یافت؟
  جهان سهم ـ عامل اصلی رشد قیمت طلا در ماه گذشته میلادی سخنان جانت یلن رییس بانک مرکزی آمریکا بود که سرمایه گذاران را مطمئن کرد نرخ های بهره برای مدتی نسبتا طولانی پایین نگه داشته خواهند شد. امروز دوشنبه در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت طلا اندکی کاهش یافته زیرا برخی تحلیلگران با اشاره به ..
  ۱۳۹۳/۴/۱۶
 • گزارش وزارت کار آمریکا کارشناسان را متعجب کرد
  »

  تغییری در پیش بینی افق بازار طلا پدید آمده است؟

  تغییری در پیش بینی افق بازار طلا پدید آمده است؟
  جهان سهم ـ امروز قیمت طلا بیشترین کاهش را از پنج هفته پیش داشته و به زیر ۱۳۲۰ دلار در هر اونس رسیده است. همزمان با انتشار اخبار مثبت از بازار کار آمریکا، ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر افزایش یافته و احتمال بالا رفتن نرخ های بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا افزایش یافته است و هر دو عامل به زیان بازار طلاست. اما با توجه شرایط ..
  ۱۳۹۳/۴/۱۲
 • همزمان با انتظار سرمایه گذاران برای اخبار اقتصادی رخ داد
  »

  ثبات نسبی قیمت طلا در اولین روز نیمه دوم سال

  ثبات نسبی قیمت طلا در اولین روز نیمه دوم سال
  جهان سهم ـ قیمت طلا روز گذشته با حدود ۱۰ دلار افزایش به ۱۳۲۶ دلار رسید و امروز در آغاز شش ماهه دوم سال 2014 قیمت ها تغییری نداشته اند. نوسان قیمت ها در یکی دو روز آینده محدود خواهد بود زیرا سرمایه گذاران و معامله گران در انتظار انتشار گزارش وزارت کار آمریکا در باره وضعیت بازار کار این کشور در ماه ژوئن و نیز تصمیم ..
  ۱۳۹۳/۴/۱۰
 • چند پیش بینی درباره گستره قیمت طلا در پایان سال 2014
  »

  آیا نیمه دوم امسال دوران رونق بازار طلاست؟

  آیا نیمه دوم امسال دوران رونق بازار طلاست؟
  جهان سهم ـ از دید عده ای از تحلیلگران و سرمایه گذاران، روند رشد قیمت طلا که در ماه های اخیر مشاهده شده در نیمه دوم امسال ادامه پیدا خواهد کرد. اما دلیل این افراد برای چنین دیدگاهی چیست و تخمین آنها از قیمت طلا در پایان سال ۲۰۱۴ چه رقمی است؟ روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت فلز زرد تغییر ..
  ۱۳۹۳/۴/۷
 • نوسان قیمت فلز زرد حول بالاترین رقم در دو ماه اخیر
  »

  پیش بینی متوسط قیمت طلا در تابستان

  پیش بینی متوسط قیمت طلا در تابستان
  جهان سهم ـ قیمت طلا امروز اندکی کاهش یافته زیرا سرمایه گذاران به این نتیجه رسیده اند که رشد قیمت ها به بالاترین میزان در دو ماه اخیر سبب فروش طلا برای شناسایی سود خواهد شد. روز گذشته قیمت هر اونس فلز زرد به ۱۳۲۵ دلار یعنی بالاترین میزان از اواخر ماه آوریل رسید زیرا قیمت مسکن در آمریکا کندترین رشد را طی ..
  ۱۳۹۳/۴/۴
 • سه عامل مهم به رشد قیمت فلز زرد کمک کرده اند
  »

  پیش بینی کیتکو درباره قیمت این هفته طلا

  پیش بینی کیتکو درباره قیمت این هفته طلا
  جهان سهم ـ قیمت طلا پس از رشد ۴۲ دلاری در روز پنجشنبه، روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان اندکی کاهش یافت اما هفته پیش قیمت ها بیشترین رشد هفتگی را طی سه ماه اخیر داشتند. روز پنجشنبه قیمت طلا ۳.۴ درصد افزایش پیدا کرد که بیشترین رشد یک روزه در ۹ ماه اخیر بود. بدین ترتیب قیمت طلا از مرز ..
  ۱۳۹۳/۳/۳۱
 • تاثیر تصمیم جدید بانک مرکزی آمریکا بر بازارهای مختلف
  »

  رشد قیمت فلز زرد پس از نشست بانک مرکزی

  رشد قیمت فلز زرد پس از نشست بانک مرکزی
  جهان سهم ـ دیروز و امروز متعاقب انتشار اخبار نشست دو روزه کمیته فدرال بازار آزاد بانک مرکزی آمریکا، همزمان با کاهش ارزش دلار، قیمت طلا حدود ۱۲ دلار در هر اونس افزایش یافته است. در رشد قیمت فلز زرد عوامل دیگری هم موثر بوده اند که در ادامه ضمن اشاره به آنها دیدگاه های بانک مرکزی در باره افق رشد اقتصادی و نرخ تورم ..
  ۱۳۹۳/۳/۲۹
 • سطح بعدی مقاومت قیمت فلز زرد کجاست؟
  »

  چند نکته مهم درباره وضعیت کنونی بازار طلا

  چند نکته مهم درباره وضعیت کنونی بازار طلا
  جهان سهم ـ قیمت طلا هفته پیش ۲ درصد افزایش یافت. تنش در عراق عاملی برای افزایش جذابیت طلا بوده است. روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان قیمت فلز زرد ۱۲۷۷ دلار بوده و کارشناسان در نظرسنجی کیتکو پیش بینی کرده اند این هفته قیمت طلا افزایش خواهد یافت اما آیا این پیش بینی تحقق خواهد یافت؟ در ادامه ..
  ۱۳۹۳/۳/۲۶
 • تاثیرگذاری عوامل افزایش دهنده اندک خواهد بود
  »

  جهش زودگذر قیمت طلا و ناامیدی دوباره بازار

  جهش زودگذر قیمت طلا و ناامیدی دوباره بازار
  جهان سهم _ قیمت طلا روز گذشته با حدود ۱۰ دلار افزایش به بالای ۱۲۶۰ دلار در هر اونس رسید که بالاترین میزان از دو هفته پیش است. امروز نیز قیمت ها اندکی افزایش یافته است. انتشار خبر کاهش شاخص اعتماد سرمایه گذاران در منطقه یورو تقاضا برای طلا را افزایش داده است. گزارش جدید از وضعیت شاخص اعتماد سرمایه گذاران ..
  ۱۳۹۳/۳/۲۱
1 2 3 4 5 6 >>