نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • بررسی عملکرد چهار فلز گرانبها در سال ۲۰۱۶
  »

  قیمت طلا در سال جدید میلادی چه تغییراتی دارد؟

  قیمت طلا در سال جدید میلادی چه تغییراتی دارد؟
  جهان سهم _ هفته پیش قیمت طلا حدود ۲ درصد رشد کرد اما روند تغییرات قیمت فلز زرد از اواسط سال گذشته میلادی، کاهشی بوده است. طی دو ماه پایان سال پیش، قیمت ها به سرعت افول کرد. رشد قیمت ها طی روزهای پایانی سال قبل یعنی هفته پیش، حاصل کاهش ارزش دلار و افول شاخص های مالی در برخی بازارهای بزرگ بود. البته ..
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
 • نمودار بلندمدت تغییرات قیمت طلا چه می گوید؟
  »

  دیدگاه تحلیلگران تکنیکال درباره افق بازار طلا

  دیدگاه تحلیلگران تکنیکال درباره افق بازار طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا در پنج هفته اخیر یعنی از زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، بیش از ۱۱ درصد کاهش یافته و برخی تحلیلگران معتقدند روند کاهش ادامه پیدا خواهد کرد. ابتدای سال جاری میلادی قیمت هر اونس طلا ۱۰۶۵ دلار بود و اکنون قیمت ها تنها ۶ درصد بالاتر از این رقم است. در ماه ژوییه یعنی پنج ماه پیش قیمت طلا ..
  ۱۳۹۵/۹/۲۸
 • متوسط قیمت ها در نیمه نخست سال آینده چقدر است؟
  »

  افق بازار طلا در هفته پیش رو و ماه های آینده

  افق بازار طلا در هفته پیش رو و ماه های آینده
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت طلا برای پنجمین هفته پی در پی کاهش یافت و روز جمعه در پایان معاملات، قیمت هر اونس از فلز زرد به زیر ۱۱۶۰ دلار رسید. در نظرسنجی کیتکو درباره تغییرات قیمت طلا در هفته جاری، هم تحلیلگران و هم سرمایه گذاران پیش بینی کرده اند قیمت ها رشد خواهد کرد اما برای درک بهتر تحولات بازار طلا ..
  ۱۳۹۵/۹/۲۱
 • سرمایه گذاران در بازار فلز زرد پشیمان می شوند؟
  »

  چند نکته مهم در باره وضعیت کنونی و افق بازار طلا

  چند نکته مهم در باره وضعیت کنونی و افق بازار طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا پس از بیشترین کاهش ماهانه در سه سال اخیر که در ماه گذشته میلادی (نوامبر) مشاهده شد، اکنون در پایین ترین سطح در ۱۰ ماه اخیر قرار دارد. قیمت سه فلز گرانبهای دیگر نیز در هفته های اخیر کاهش یافته و اکنون نهادهای تحلیلگر تلاش می کنند جهت حرکت قیمت ها در ماه های آینده را پیش بینی کنند. روز ..
  ۱۳۹۵/۹/۱۱
 • سرمایه گذاران باید مراقب چه رویدادهایی باشند؟
  »

  سه عامل سبب بی رمقی بازار طلا شده است

  سه عامل سبب بی رمقی بازار طلا شده است
  جهان سهم ـ قیمت طلا در روزهای اخیر در مسیر کاهش حرکت کرده و عوامل مختلف در این زمینه موثر بوده اند. قیمت سه فلز گرانبهای دیگر یعنی نقره، پلاتین و پالادیوم نیز کاهش یافته و برخی نهادهای تحلیلگر با اشاره به شرایط جدیدی که در بازار طلا پدید آمده در پیش بینی های خود درباره افق بازار این فلز تجدید نظر کرده اند. در ادامه به ..
  ۱۳۹۵/۹/۵
 • نگاهی به افق بازار فلز زرد در هفته های آینده
  »

  جذابیت طلا برای همیشه از میان رفته است؟

  جذابیت طلا برای همیشه از میان رفته است؟
  جهان سهم ـ قیمت طلا که روز چهارشنبه متعاقب انتشار خبر پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به بالای ۱۳۲۰ دلار در هر اونس رسیده بود امروز با بیش از ۲ درصد کاهش به پایین ترین میزان در پنج ماه اخیر رسیده است و نوسان های شدید روزهای اخیر در قیمت فلز زرد پرسش هایی را برای سرمایه گذاران در بازار این فلز ..
  ۱۳۹۵/۸/۲۱
 • بررسی عواملی که در روزهای آینده بر بازار تاثیر دارند
  »

  بازار طلا این روزها چه حال و هوایی دارد؟

  بازار طلا این روزها چه حال و هوایی دارد؟
  جهان سهم _ در یک ماه اخیر قیمت طلا رشدی قابل ملاحظه داشته و حدود ۴۰ دلار در هر اونس افزایش یافته است. قیمت طلا امروز اندکی افول کرده اما یک عامل بسیار مهم وجود دارد که در کوتاه مدت به بالا باقی ماندن قیمت فلز زرد کمک خواهد کرد. بازار طلا در سال جاری میلادی عملکردی بسیار خوب داشته و برخی تحلیلگران معتقدند این ..
  ۱۳۹۵/۸/۱۳
 • چرا قیمت فلز زرد به بالای ۱۳۰۰ دلار نخواهد رسید؟
  »

  احتمال افزایش قیمت طلا در روزهای آینده

  احتمال افزایش قیمت طلا در روزهای آینده
  جهان سهم ـ قیمت طلا این هفته نوسان بزرگی نداشته و اندکی رشد کرده است. ابتدای هفته در نظرسنجی کیتکو، هم سرمایه گذاران و هم تحلیلگران پیش بینی کردند قیمت طلا این هفته رشد می کند اما هنوز این پیش بینی تحقق نیافته است. اما در هفته های آینده چه تحولاتی در بازار طلا رخ خواهد داد و آیا می توان به افزایش قیمت ها ..
  ۱۳۹۵/۸/۶
 • نگاهی به دیدگاه تحلیلگران درباره افق بازار فلز زرد
  »

  داستان بازار طلا از این پس تغییر می کند؟

  داستان بازار طلا از این پس تغییر می کند؟
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته پیش برخلاف پیش بینی ها کاهش یافت البته میزان کاهش زیاد نبود. در پایان معاملات روز جمعه قیمت هر اونس طلا با ۷ دلار کاهش به محدوده ۱۲۵۰ دلار رسید. روند کاهش قیمت طلا از حدود سه هفته پیش آغاز شده و با توجه به عواملی که بر بازار این فلز گرانبها تاثیر دارند سوالاتی برای سرمایه گذاران در بازار ..
  ۱۳۹۵/۷/۲۴
 • دیدگاه شورای جهانی طلا درباره افق بازار فلز زرد
  »

  فرصت استراتژیک خرید طلا پدید آمده است؟

  فرصت استراتژیک خرید طلا پدید آمده است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا گذشته بیش از ۶۰ دلار در هر اونس کاهش یافت و این کاهش حاصل رشد ارزش دلار و پیش بینی افزایش نرخ های بهره در آمریکا در آینده نزدیک بود. قیمت سه فلز گرانبهای دیگر نیز کاهش یافت و حال این سوال مطرح است که آیا این روند ادامه پیدا خواهد کرد یا معکوس خواهد شد. در ادامه به بررسی ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۷
 • سرنوشت بازار طلا در سه ماهه چهارم چیست؟
  »

  جهت حرکت قیمت طلا در هفته پیش رو

  جهت حرکت قیمت طلا در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت طلا در مجموع کاهش یافت. قیمت هر اونس فلز زرد طی هفته ای که گذشت با حدود ۲ درصد کاهش به ۱۳۱۲ دلار در هر اونس رسید و با توجه به تحولات اقتصادی هفته قبل و گزارش هایی که در هفته پیش رو منتشر خواهد شد، تحلیلگران دیدگاه خود را در باره تغییرات قیمت ها در هفته پیش رو و سه ماهه چهارم ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۰
 • در این هفته نشست بانک مرکزی آمریکا چه گذشت؟
  »

  افق بازار طلا خیلی امیدبخش نیست

  افق بازار طلا خیلی امیدبخش نیست
  جهان سهم _ قیمت طلا در دو روز اخیر تحت تاثیر کاهش ارزش دلار رشد کرده است. روز چهارشنبه نشست دو روزه کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا پایان یافت و در آن تغییری در نرخ های بهره ایجاد نشد اما در بیانیه پایانی نشست به احتمال بالای افزایش نرخ های بهره در پایان سال جاری میلادی اشاره شده است. عامل اصلی ..
  ۱۳۹۵/۷/۲
 • منطقی ترین رفتار سرمایه گذاران در بازار طلا چیست؟
  »

  یک ریسک بزرگ از رشد قیمت طلا حمایت می کند

  یک ریسک بزرگ از رشد قیمت طلا حمایت می کند
  جهان سهم _ روز گذشته روند کاهش قیمت طلا ادامه پیدا کرد و عامل آن انتشار چند گزارش مثبت از اقتصاد آمریکا بود. قیمت طلا طی هفته جاری در مسیر کاهش حرکت کرده و اگر روند تغییرات شاخص های اقتصادی آمریکا مثبت باقی بماند تحقق پیش بینی هایی که درباره عملکرد بسیار مثبت طلا در سال جاری میلادی مطرح شده با موانعی ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۶
 • در کوتاه مدت بازار فلز زرد تحت تاثیر دو عامل قرار دارد
  »

  اوضاع بازار طلا در روزهای آینده چگونه است؟

  اوضاع بازار طلا در روزهای آینده چگونه است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته قبل تحت تاثیر اخبار اقتصادی از آمریکا و اظهارنظر رییس فدرال رزرو ایالت بستون قرار داشت و روز جمعه به دلیل افزایش ارزش دلار شاهد افول قیمت ها بودیم. در شرایطی که سرمایه گذاران و فعالان بازار طلا درباره زمان افزایش نرخ های بهره در آمریکا دچار ابهام هستند معمولا از حجم معاملات طلا و نیز ریسک پذیری ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۱
 • افق بازار طلا به دلایل مختلف امیدبخش نیست
  »

  فعالان بازار طلا خیلی هیجان زده نشوند

  فعالان بازار طلا خیلی هیجان زده نشوند
  جهان سهم _ هفته گذشته تا روز پنجشنبه که برخی گزارش های منفی از اقتصاد آمریکا منتشر شد قیمت طلا در مسیر کاهش حرکت کرد. روز جمعه قیمت فلز زرد رشد کرد و به سطح ۱۳۲۸ دلار در هر اونس رسید. گزارش وزارت کار آمریکا درباره وضعیت بازار کار این کشور در ماه گذشته میلادی و دو خبر منفی دیگر سبب شد قیمت طلا ..
  ۱۳۹۵/۶/۱۴
1 2 3 4 5 6 >>