نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • متوسط قیمت ها در نیمه نخست سال آینده چقدر است؟
  »

  افق بازار طلا در هفته پیش رو و ماه های آینده

  افق بازار طلا در هفته پیش رو و ماه های آینده
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت طلا برای پنجمین هفته پی در پی کاهش یافت و روز جمعه در پایان معاملات، قیمت هر اونس از فلز زرد به زیر ۱۱۶۰ دلار رسید. در نظرسنجی کیتکو درباره تغییرات قیمت طلا در هفته جاری، هم تحلیلگران و هم سرمایه گذاران پیش بینی کرده اند قیمت ها رشد خواهد کرد اما برای درک بهتر تحولات بازار طلا ..
  ۱۳۹۵/۹/۲۱
 • سرمایه گذاران در بازار فلز زرد پشیمان می شوند؟
  »

  چند نکته مهم در باره وضعیت کنونی و افق بازار طلا

  چند نکته مهم در باره وضعیت کنونی و افق بازار طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا پس از بیشترین کاهش ماهانه در سه سال اخیر که در ماه گذشته میلادی (نوامبر) مشاهده شد، اکنون در پایین ترین سطح در ۱۰ ماه اخیر قرار دارد. قیمت سه فلز گرانبهای دیگر نیز در هفته های اخیر کاهش یافته و اکنون نهادهای تحلیلگر تلاش می کنند جهت حرکت قیمت ها در ماه های آینده را پیش بینی کنند. روز ..
  ۱۳۹۵/۹/۱۱
 • سرمایه گذاران باید مراقب چه رویدادهایی باشند؟
  »

  سه عامل سبب بی رمقی بازار طلا شده است

  سه عامل سبب بی رمقی بازار طلا شده است
  جهان سهم ـ قیمت طلا در روزهای اخیر در مسیر کاهش حرکت کرده و عوامل مختلف در این زمینه موثر بوده اند. قیمت سه فلز گرانبهای دیگر یعنی نقره، پلاتین و پالادیوم نیز کاهش یافته و برخی نهادهای تحلیلگر با اشاره به شرایط جدیدی که در بازار طلا پدید آمده در پیش بینی های خود درباره افق بازار این فلز تجدید نظر کرده اند. در ادامه به ..
  ۱۳۹۵/۹/۵
 • نگاهی به افق بازار فلز زرد در هفته های آینده
  »

  جذابیت طلا برای همیشه از میان رفته است؟

  جذابیت طلا برای همیشه از میان رفته است؟
  جهان سهم ـ قیمت طلا که روز چهارشنبه متعاقب انتشار خبر پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به بالای ۱۳۲۰ دلار در هر اونس رسیده بود امروز با بیش از ۲ درصد کاهش به پایین ترین میزان در پنج ماه اخیر رسیده است و نوسان های شدید روزهای اخیر در قیمت فلز زرد پرسش هایی را برای سرمایه گذاران در بازار این فلز ..
  ۱۳۹۵/۸/۲۱
 • بررسی عواملی که در روزهای آینده بر بازار تاثیر دارند
  »

  بازار طلا این روزها چه حال و هوایی دارد؟

  بازار طلا این روزها چه حال و هوایی دارد؟
  جهان سهم _ در یک ماه اخیر قیمت طلا رشدی قابل ملاحظه داشته و حدود ۴۰ دلار در هر اونس افزایش یافته است. قیمت طلا امروز اندکی افول کرده اما یک عامل بسیار مهم وجود دارد که در کوتاه مدت به بالا باقی ماندن قیمت فلز زرد کمک خواهد کرد. بازار طلا در سال جاری میلادی عملکردی بسیار خوب داشته و برخی تحلیلگران معتقدند این ..
  ۱۳۹۵/۸/۱۳
 • چرا قیمت فلز زرد به بالای ۱۳۰۰ دلار نخواهد رسید؟
  »

  احتمال افزایش قیمت طلا در روزهای آینده

  احتمال افزایش قیمت طلا در روزهای آینده
  جهان سهم ـ قیمت طلا این هفته نوسان بزرگی نداشته و اندکی رشد کرده است. ابتدای هفته در نظرسنجی کیتکو، هم سرمایه گذاران و هم تحلیلگران پیش بینی کردند قیمت طلا این هفته رشد می کند اما هنوز این پیش بینی تحقق نیافته است. اما در هفته های آینده چه تحولاتی در بازار طلا رخ خواهد داد و آیا می توان به افزایش قیمت ها ..
  ۱۳۹۵/۸/۶
 • نگاهی به دیدگاه تحلیلگران درباره افق بازار فلز زرد
  »

  داستان بازار طلا از این پس تغییر می کند؟

  داستان بازار طلا از این پس تغییر می کند؟
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته پیش برخلاف پیش بینی ها کاهش یافت البته میزان کاهش زیاد نبود. در پایان معاملات روز جمعه قیمت هر اونس طلا با ۷ دلار کاهش به محدوده ۱۲۵۰ دلار رسید. روند کاهش قیمت طلا از حدود سه هفته پیش آغاز شده و با توجه به عواملی که بر بازار این فلز گرانبها تاثیر دارند سوالاتی برای سرمایه گذاران در بازار ..
  ۱۳۹۵/۷/۲۴
 • دیدگاه شورای جهانی طلا درباره افق بازار فلز زرد
  »

  فرصت استراتژیک خرید طلا پدید آمده است؟

  فرصت استراتژیک خرید طلا پدید آمده است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا گذشته بیش از ۶۰ دلار در هر اونس کاهش یافت و این کاهش حاصل رشد ارزش دلار و پیش بینی افزایش نرخ های بهره در آمریکا در آینده نزدیک بود. قیمت سه فلز گرانبهای دیگر نیز کاهش یافت و حال این سوال مطرح است که آیا این روند ادامه پیدا خواهد کرد یا معکوس خواهد شد. در ادامه به بررسی ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۷
 • سرنوشت بازار طلا در سه ماهه چهارم چیست؟
  »

  جهت حرکت قیمت طلا در هفته پیش رو

  جهت حرکت قیمت طلا در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت طلا در مجموع کاهش یافت. قیمت هر اونس فلز زرد طی هفته ای که گذشت با حدود ۲ درصد کاهش به ۱۳۱۲ دلار در هر اونس رسید و با توجه به تحولات اقتصادی هفته قبل و گزارش هایی که در هفته پیش رو منتشر خواهد شد، تحلیلگران دیدگاه خود را در باره تغییرات قیمت ها در هفته پیش رو و سه ماهه چهارم ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۰
 • در این هفته نشست بانک مرکزی آمریکا چه گذشت؟
  »

  افق بازار طلا خیلی امیدبخش نیست

  افق بازار طلا خیلی امیدبخش نیست
  جهان سهم _ قیمت طلا در دو روز اخیر تحت تاثیر کاهش ارزش دلار رشد کرده است. روز چهارشنبه نشست دو روزه کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا پایان یافت و در آن تغییری در نرخ های بهره ایجاد نشد اما در بیانیه پایانی نشست به احتمال بالای افزایش نرخ های بهره در پایان سال جاری میلادی اشاره شده است. عامل اصلی ..
  ۱۳۹۵/۷/۲
 • منطقی ترین رفتار سرمایه گذاران در بازار طلا چیست؟
  »

  یک ریسک بزرگ از رشد قیمت طلا حمایت می کند

  یک ریسک بزرگ از رشد قیمت طلا حمایت می کند
  جهان سهم _ روز گذشته روند کاهش قیمت طلا ادامه پیدا کرد و عامل آن انتشار چند گزارش مثبت از اقتصاد آمریکا بود. قیمت طلا طی هفته جاری در مسیر کاهش حرکت کرده و اگر روند تغییرات شاخص های اقتصادی آمریکا مثبت باقی بماند تحقق پیش بینی هایی که درباره عملکرد بسیار مثبت طلا در سال جاری میلادی مطرح شده با موانعی ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۶
 • در کوتاه مدت بازار فلز زرد تحت تاثیر دو عامل قرار دارد
  »

  اوضاع بازار طلا در روزهای آینده چگونه است؟

  اوضاع بازار طلا در روزهای آینده چگونه است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته قبل تحت تاثیر اخبار اقتصادی از آمریکا و اظهارنظر رییس فدرال رزرو ایالت بستون قرار داشت و روز جمعه به دلیل افزایش ارزش دلار شاهد افول قیمت ها بودیم. در شرایطی که سرمایه گذاران و فعالان بازار طلا درباره زمان افزایش نرخ های بهره در آمریکا دچار ابهام هستند معمولا از حجم معاملات طلا و نیز ریسک پذیری ..
  ۱۳۹۵/۶/۲۱
 • افق بازار طلا به دلایل مختلف امیدبخش نیست
  »

  فعالان بازار طلا خیلی هیجان زده نشوند

  فعالان بازار طلا خیلی هیجان زده نشوند
  جهان سهم _ هفته گذشته تا روز پنجشنبه که برخی گزارش های منفی از اقتصاد آمریکا منتشر شد قیمت طلا در مسیر کاهش حرکت کرد. روز جمعه قیمت فلز زرد رشد کرد و به سطح ۱۳۲۸ دلار در هر اونس رسید. گزارش وزارت کار آمریکا درباره وضعیت بازار کار این کشور در ماه گذشته میلادی و دو خبر منفی دیگر سبب شد قیمت طلا ..
  ۱۳۹۵/۶/۱۴
 • چرا نباید درباره عملکرد فلز زرد هیجان زده بود؟
  »

  بررسی افق کوتاه مدت و بلندمدت طلا

  بررسی افق کوتاه مدت و بلندمدت طلا
  جهان سهم _ در ماه جاری میلادی که در پایان آن هستیم، قیمت طلا نوسانی محدود داشته و در مجموع کاهش یافته است. در ابتدای ماه قیمت هر اونس فلز زرد بالای ۱۳۶۰ دلار قرار داشت اما اکنون در سطح ۱۳۲۵ دلار قرار دارد. تحلیلگران تلاش می کنند با توجه به شرایط جدیدی که در بازار این فلز گرانبها پدید آمده است آینده قیمت ها را ..
  ۱۳۹۵/۶/۸
 • بررسی عوامل حمایت از بازار فلز زرد در ماه های آینده
  »

  احتمال سقوط فوری قیمت طلا چقدر است؟

  احتمال سقوط فوری قیمت طلا چقدر است؟
  جهان سهم _ در دو هفته اخیر نوسان قیمت طلا اندک بوده و امروز قیمت هر اونس از این فلز گرانبها در محدوده ۱۳۳۰ دلار نوسان کرده است. سرمایه گذاران در بازار طلا در روزهای اخیر ترجیح داده اند با احتیاط رفتار کنند زیرا طی دو روز آینده سرنخ هایی از زمان افزایش نرخ های بهره در آمریکا نمایان خواهد شد. فردا گزارش وزارت کار آمریکا در ..
  ۱۳۹۵/۶/۳
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>