نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • شرط عملکرد مثبت فلز زرد در سال جاری میلادی چیست؟
  »

  نشانه هایی از رونق بازار طلا در آینده نزدیک

  نشانه هایی از رونق بازار طلا در آینده نزدیک
  جهان سهم _ قیمت طلا امروز اندکی رشد کرده و این درحالیستکه تصور می شد با کاهش قیمت نفت و نمایان شدن نشانه های نگران کننده از عملکرد شرکت های بورسی در آمریکا، بازار طلا در روز جاری به رونقی قابل ملاحظه دست یابد. عواملی وجود دارند که از رشد شدید قیمت ها، البته فعلا، جلوگیری می کنند. در ادامه به شرایط کنونی ..
  ۱۳۹۵/۱/۳۰
 • نگاه مثبت تحلیلگران و سرمایه گذاران به بازار طلا
  »

  قیمت فلز زرد تا چه رقمی رشد خواهد کرد؟

  قیمت فلز زرد تا چه رقمی رشد خواهد کرد؟
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت طلا افزایش یافت اما در یک ماه اخیر قیمت ها در مجموع کاهش یافته است. قیمت هر اونس طلا امروز با ۸ دلار افزایش به ۱۲۴۷ دلار در هر اونس رسیده است و برای هفته پیش رو انتظار می رود بازار طلا در وضعیت مطلوب قرار داشته باشد. در ادامه به بررسی تحولاتی که این هفته بر قیمت ها تاثیر خواهند ..
  ۱۳۹۵/۱/۲۳
 • دیدگاه شورای جهانی طلا درباره افق بازار فلز زرد
  »

  احتمال افزایش چشمگیر قیمت طلا چقدر است؟

  احتمال افزایش چشمگیر قیمت طلا چقدر است؟
  جهان سهم _ در سه ماهه نخست سال جاری میلادی قیمت طلا بیش از ۱۶ درصد افزایش یافت و قیمت سهام شرکت های معدنی فعال در طلا رشدی دو رقمی داشت. اما در روزهای اخیر با آنکه سرمایه گذاران معتقدند بانک مرکزی آمریکا در آینده نزدیک نرخ های بهره را بالا نخواهد برد بازار طلا وارد فاز تثبیت شده و هفته قبل شاهد افول ..
  ۱۳۹۵/۱/۱۶
 • بررسی محتوای سخنرانی رییس بانک مرکزی آمریکا
  »

  از این پس قیمت طلا افزایش می یابد؟

  از این پس قیمت طلا افزایش می یابد؟
  جهان سهم _ روز گذشته متعاقب انتشار سخنان جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا، قیمت طلا با ۲۴ دلار افزایش به ۱۲۴۱ دلار در هر اونس رسید. او در سخنان خود بار دیگر درباره ضعف اقتصاد جهان و تاثیر منفی آن بر اقتصاد آمریکا ابراز نگرانی کرد و حال تحلیلگران و سرمایه گذاران معتقدند بانک مرکزی آمریکا در ماه آینده میلادی نرخ های بهره ..
  ۱۳۹۵/۱/۱۱
 • بررسی عواملی که سبب کاهش قیمت فلز زرد شده اند
  »

  طلا بار دیگر مورد توجه قرار خواهد گرفت؟

  طلا بار دیگر مورد توجه قرار خواهد گرفت؟
  جهان سهم _ قیمت طلا روز گذشته ۲۷ دلار کاهش یافت و اکنون در سطح ۱۲۲۱ دلار در هر اونس در نوسان است که پایین ترین میزان در یک ماه اخیر است. در باره افق بازار طلا در ماه های آینده سوالات جدید مطرح شده است. در این میان نهادهای تحلیلگر دیدگاه های خود را در باره این موضوع مطرح کرده اند. بانک سوسیته جنرال در گزارش ..
  ۱۳۹۵/۱/۵
 • دیدگاه تحلیلگران درباره بازار طلا در هفته جاری
  »

  این هفته نوسان قیمت طلا زیاد خواهد بود؟

  این هفته نوسان قیمت طلا زیاد خواهد بود؟
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت طلا نوسانی قابل ملاحظه داشت و در نهایت رشد کرد اما میزان افزایش هفتگی قیمت ها بسیار اندک بود. قیمت فلز زرد ابتدای هفته به پایین ترین میزان در دو هفته قبل رسید اما پس از اعلام نتیجه نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا، قیمت ها بیش از ۲ درصد رشد کرد. برای هفته پیش رو ..
  ۱۳۹۵/۱/۱
 • کاهش قیمت طلا در آستانه نشست بانک مرکزی آمریکا
  »

  چشم انداز بازار فلز زرد منفی شده است؟

  چشم انداز بازار فلز زرد منفی شده است؟
  جهان سهم _ قیمت طلا روز گذشته بیش از یک درصد کاهش یافت و به زیر ۱۲۴۰ دلار در هر اونس رسید. فروش با هدف شناسایی سود و احتیاط سرمایه گذاران در آستانه برگزاری نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا دو عامل کاهش قیمت ها بودند. اما آیا چشم انداز بازار طلا بکلی تغییر کرده است. در ادامه به این سوال پاسخ می دهیم ..
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۵
 • سیتی گروپ اوضاع جدید بازار طلا را تحلیل کرد
  »

  دو سناریو برای قیمت طلا تا پایان سال ۲۰۱۶

  دو سناریو برای قیمت طلا تا پایان سال ۲۰۱۶
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت طلا به دلیل رشد شاخص های مالی و ارزش دلار، کاهش یافت. طی هفته های اخیر نوسان قیمت فلز زرد قابل ملاحظه بوده و در مجموع، عملکرد بازار این فلز بهتر از بازارهای دیگر بوده است. هر گاه قیمت ها در یک بازار بالا یا پایین می روند سوال اصلی برای سرمایه گذاران این است که آیا این روند ادامه پیدا ..
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
 • چهار عامل به رونق بازار فلز زرد کمک کرده است
  »

  پیش بینی جدید از قیمت چهار فلز گرانبها

  پیش بینی جدید از قیمت چهار فلز گرانبها
  جهان سهم _ بازار طلا در سال جاری میلادی تاکنون بهترین عملکرد را در بین بازارهای مختلف داشته و این امر حاصل وضعیت بد بازارهای مالی و نگرانی هایی است که در باره افق اقتصاد جهان وجود دارد. در هفته های اخیر ابراز نگرانی رییس بانک مرکزی آمریکا در باره وضعیت اقتصاد جهان و گزارش های منفی از اقتصاد این کشور، منطقه یورو و چین ..
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۴
 • دو عامل مهم در تغییرات قیمت فلز زرد موثر هستند
  »

  عملکرد طلا این هفته چگونه خواهد بود؟

  عملکرد طلا این هفته چگونه خواهد بود؟
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته پیش نوسانی قابل ملاحظه داشت و روز چهارشنبه تا مرز ۱۲۵۰ دلار در هر اونس افزایش یافت اما در نهایت به رقم ۱۲۲۴ دلار یعنی رقم ابتدای هفته رسید. روز دوشنبه قیمت طلا به ۱۲۰۵ دلار رسید. اگر خبرهای منفی از اقتصاد منطقه یورو منتشر نشده بود قیمت فلز زرد رشد می کرد. در هفته پیش رو نیز خبرهای ..
  ۱۳۹۴/۱۲/۹
 • طلا همچنان بهترین عملکرد را در بین بازارها دارد
  »

  این هفته تحولات قیمت طلا چگونه است؟

  این هفته تحولات قیمت طلا چگونه است؟
  جهان سهم _ هفته گذشته روند چهار هفته ای رشد قیمت طلا متوقف شد و شاهد کاهش قیمت ها به ۱۲۲۶ دلار در هر اونس بودیم. برای هفته پیش رو در باره رشد یا کاهش قیمت طلا اتفاق نظر وجود ندارد بنابراین بهتر دیدیم دیدگاه و استدلال های دو گروه از تحلیلگران را در باره تغییرات قیمت فلز زرد بیان کنیم. تحلیلگران همچنان معتقدند قیمت ..
  ۱۳۹۴/۱۲/۱
 • روند افزایش قیمت فلز زرد تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟
  »

  بررسی سه عامل صعود قیمت طلا

  بررسی سه عامل صعود قیمت طلا
  جهان سهم ـ در هفته های اخیر بازارهای مالی وضعیت وخیم و نگران کننده داشته اند و عامل اصلی رشد قیمت طلا همین امر است. قیمت طلا روز گذشته نزدیک به ۵۰ دلار در هر اونس رشد کرد و به محدوده ۱۲۵۰ دلار رسید. قیمت دیگر فلزات گرانبها نیز افزایش یافته است. اما آیا انچه در روزهای اخیر در بازار طلا رخ داده می تواند مبنایی برای ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۳
 • جذابیت طلا تا چه وقت ادامه پیدا خواهد کرد؟
  »

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا در هفته جاری

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا در هفته جاری
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته رشد کرد و در پایان معاملات روز جمعه به ۱۱۷۳ دلار در هر اونس رسید. اواسط هفته نوسان قیمت ها زیاد نبود زیرا به رغم انتشار گزارش های منفی از اقتصاد آمریکا، سرمایه گذاران منتطر انتشار گزارش وزارت کار این کشور بودند. روز جمعه پس از انتشار این گزارش، قیمت طلا اندکی افول کرده اما پس از ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۸
 • این هفته عملکرد سرمایه گذاران در فلز زرد چگونه است؟
  »

  دو دیدگاه متناقض درباره افق بازار طلا

  دو دیدگاه متناقض درباره افق بازار طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته نوسانی قابل ملاحظه داشت و در نهایت حدود یک درصد رشد کرد. نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا و انتشار گزارش مربوط به نرخ رشد اقتصاد این کشور در سه ماهه پایانی سال گذشته، دو عامل مهم بودند که بر قیمت فلز زرد تاثیر گذاشتند. هفته پیش تحولاتی در اقتصاد جهان ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۱
 • نگاه سیتی گروپ به افق بازار فلز زرد و پالادیوم
  »

  آیا بازار طلا بار دیگر جذاب خواهد شد؟

  آیا بازار طلا بار دیگر جذاب خواهد شد؟
  جهان سهم _ بانک سیتی گروپ در گزارش جدید خود درباره افق بازار طلا و پالادیوم، به نکات مهمی اشاره کرده است. قیمت طلا در روزهای اخیر نوسانی قابل ملاحظه داشته و روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان، به مرز ۱۱۰۰ دلار در هر اونس رسید. در گزارش سیتی گروپ با اشاره به تاثیر نگرانی از کاهش نرخ رشد اقتصاد ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۴
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>