نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • جذابیت طلا تا چه وقت ادامه پیدا خواهد کرد؟
  »

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا در هفته جاری

  پیش بینی تغییرات قیمت طلا در هفته جاری
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته رشد کرد و در پایان معاملات روز جمعه به ۱۱۷۳ دلار در هر اونس رسید. اواسط هفته نوسان قیمت ها زیاد نبود زیرا به رغم انتشار گزارش های منفی از اقتصاد آمریکا، سرمایه گذاران منتطر انتشار گزارش وزارت کار این کشور بودند. روز جمعه پس از انتشار این گزارش، قیمت طلا اندکی افول کرده اما پس از ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۸
 • این هفته عملکرد سرمایه گذاران در فلز زرد چگونه است؟
  »

  دو دیدگاه متناقض درباره افق بازار طلا

  دو دیدگاه متناقض درباره افق بازار طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته نوسانی قابل ملاحظه داشت و در نهایت حدود یک درصد رشد کرد. نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا و انتشار گزارش مربوط به نرخ رشد اقتصاد این کشور در سه ماهه پایانی سال گذشته، دو عامل مهم بودند که بر قیمت فلز زرد تاثیر گذاشتند. هفته پیش تحولاتی در اقتصاد جهان ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۱
 • نگاه سیتی گروپ به افق بازار فلز زرد و پالادیوم
  »

  آیا بازار طلا بار دیگر جذاب خواهد شد؟

  آیا بازار طلا بار دیگر جذاب خواهد شد؟
  جهان سهم _ بانک سیتی گروپ در گزارش جدید خود درباره افق بازار طلا و پالادیوم، به نکات مهمی اشاره کرده است. قیمت طلا در روزهای اخیر نوسانی قابل ملاحظه داشته و روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان، به مرز ۱۱۰۰ دلار در هر اونس رسید. در گزارش سیتی گروپ با اشاره به تاثیر نگرانی از کاهش نرخ رشد اقتصاد ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۴
 • بازار فلز زرد تحت تاثیر اخبار جدید از اقتصاد چین قرار گرفت
  »

  دیدگاه بی ان پی پاریباس درباره افق بازار طلا

  دیدگاه بی ان پی پاریباس درباره افق بازار طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا پس از رشد در دو هفته اول امسال و نوسان های محدود دو روز اخیر، امروز کاهش یافته و در محدوده ۱۰۸۵ دلار در هر اونس قرار دارد. به نظر می رسد سرمایه گذاران دیگر مانند ابتدای سال اشتیاقی به حضور در این بازار ندارد. البته قیمت طلا اکنون نسبت به ابتدای سال ۲۰ دلار بالاتر است اما نسبت به ابتدای سال ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۹
 • کارشناسان اچ اس بی سی بازار را بررسی کرده اند
  »

  افق بازار پلاتین و پالادیوم در سال جدید میلادی

  افق بازار پلاتین و پالادیوم در سال جدید میلادی
  جهان سهم _ در سال جدید میلادی نوسان قیمت فلزات گرانبها قابل ملاحظه بوده است. قیمت طلا نسبت به ابتدای سال حدود ۳۰ دلار بالاتر است و انتظار می رود نوسان ها ادامه یابد. بانک اچ اس بی سی در گزارش جدید خود از وضعیت بازار فلزات گرانبها، به بررسی افق بازار دو فلز پلاتین و پالادیوم پرداخته است. در این گزارش ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
 • دیدگاه بانک سیتی گروپ در باره افق بازار فلز زرد
  »

  بررسی سه عامل افزایش قیمت طلا

  بررسی سه عامل افزایش قیمت طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا در هفته جاری تاکنون حدود ۳ درصد افزایش یافته و از ۱۰۶۵ دلار در روز دوشنبه به بالای ۱۱۰۰ دلار در هر اونس رسیده است. افزایش قیمت فلز زرد در حالی رخ داده که پیش از آغاز سال جدید میلادی، اکثر نهادهای تحلیلگر پیش بینی کرده بودند قیمت ها در سال جاری مانند سه سال اخیر کاهش خواهد یافت. حال این ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
 • بررسی عملکرد بازار فلز زرد در سال گذشته میلادی
  »

  امسال قیمت طلا در دو مسیر حرکت می کند؟

  امسال قیمت طلا در دو مسیر حرکت می کند؟
  جهان سهم _ قیمت طلا در سال گذشته میلادی حدود ۱۴۰ دلار در هر اونس کاهش یافت و دیدگاه برخی تحلیلگران و سرمایه گذاران در باره وضعیت بازار این فلز گرانبها در سال جدید میلادی چندان امیدبخش نیست. روز پنجشنبه در پایان معاملات سال ۲۰۱۵ قیمت طلا تغییری نداشت و در سطح ۱۰۶۲ دلار قرار گرفت. قیمت نقره، پلاتین و پالادیوم ..
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۱
 • سال ۲۰۱۶ چند عامل بر قیمت فلز زرد تاثیر خواهد داشت؟
  »

  نظر شورای جهانی طلا درباره افق قیمت ها

  نظر شورای جهانی طلا درباره افق قیمت ها
  جهان سهم _ امروز تغییر بزرگی در قیمت طلا مشاهده نشده اما روز گذشته شاهد کاهش قابل ملاحظه قیمت فلز زرد بودیم. رشد ارزش دلار عامل اصلی افول قیمت طلا محسوب می شود و طی ماه های آینده وضعیت بازار این فلز، عمدتا تحت تاثیر تغییرات ارزش دلار قرار خواهد داشت. در باره افق قیمت طلا سال آینده میلادی دیدگاه های مخلتفی ..
  ۱۳۹۴/۹/۲۷
 • تاثیر افزایش نرخ بهره در آمریکا بر قیمت طلا چیست؟
  »

  دیدگاه دو گروه از تحلیلگران درباره بازار طلا

  دیدگاه دو گروه از تحلیلگران درباره بازار طلا
  جهان سهم _ در هفته پیش رو، با آنکه گزارش های مهم از اقتصاد آمریکا منتشر خواهد شد اما نشست کمیته سیاستگذای بانک مرکزی این کشور بیشترین توجهات را به خود معطوف خواهد کرد زیرا قرار است در این نشست درباره نرخ های بهره تصمیم گیری شود. پس از تقریبا یک سال پیش بینی و انتظار، سه روز دیگر نتیجه نشست دو روزه کمیته ..
  ۱۳۹۴/۹/۲۲
 • بررسی عوامل موثر بر قیمت فلز زرد در روزهای آینده
  »

  این هفته بازار طلا چه عملکردی دارد؟

  این هفته بازار طلا چه عملکردی دارد؟
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته به رغم انتشار گزارش های مثبت از بازار کار آمریکا، ۲.۵ درصد رشد کرد و برای این هفته، سرمایه گذاران و تحلیلگران پیش بینی کرده اند قیمت ها افزایش خواهد یافت. هفته گذشته قیمت سه فلز گرانبهای دیگر یعنی نقره، پلاتین و پالادیوم نیز افزایش یافت. سوالی که در روزهای اخیر برای سرمایه گذاران ..
  ۱۳۹۴/۹/۱۵
 • فشارها بر بازار فلز زرد افزایش خواهد یافت
  »

  شرط افزایش قابل ملاحظه قیمت طلا چیست؟

  شرط افزایش قابل ملاحظه قیمت طلا چیست؟
  جهان سهم _ در چند هفته اخیر قیمت طلا پیوسته کاهش یافته و عامل اصلی این کاهش، پیش بینی افزایش نرخ های بهره در آمریکا در آینده نزدیک یعنی حدود ۲۰ روز دیگر است. در حال حاضر قیمت هر اونس طلا زیر ۱۰۶۰ دلار قرار دارد که پایین ترین میزان در شش سال اخیر است و با توجه به تحولاتی که در هفته های آینده در صحنه ..
  ۱۳۹۴/۹/۸
 • استدلال های تحلیلگران در باره افق بازار فلز زرد
  »

  مسیر آینده طلا صعودی است یا نزولی؟

  مسیر آینده طلا صعودی است یا نزولی؟
  جهان سهم _ قیمت طلا روز گذشته بدون تاثیر پذیری از داده های منفی منتشر شده از اقتصاد آمریکا، کاهش یافت و این امر نشان می دهد فشارهای موجود بر قیمت این فلز گرانبها بسیار قدرتمند هستند. روز گذشته اعلام شد میزان فروش خانه ها در آمریکا در ماه گذشته میلادی ۳.۴ درصد کاهش یافته و به ۵.۳۶ میلیون مورد در مقیاس ..
  ۱۳۹۴/۹/۳
 • آیا می توان به افزایش قیمت فلز زرد امیدوار بود؟
  »

  سطوح حمایت و مقاومت قیمت طلا

  سطوح حمایت و مقاومت قیمت طلا
  جهان سهم _ قیمت طلا هفته گذشته برای چهارمین هفته پی در پی کاهش یافت. قیمت ها در یک ماه اخیر بیش از ۱۰۰ دلار در هر اونس کاهش یافته و عامل اصلی این روند، پیش بینی افزایش نرخ های بهره در آمریکا در ماه آینده میلادی است. البته کاهش تقاضا برای حوزه های امن سرمایه گذاری و پایین باقی ماندن نرخ های تورم در اقتصادهای ..
  ۱۳۹۴/۸/۲۴
 • بررسی سه عامل اثرگذار بر قیمت طلا در هفته جاری
  »

  وضع بازار طلا از این بدتر هم می شود؟

  وضع بازار طلا از این بدتر هم می شود؟
  جهان سهم _ کاهش قیمت طلا به زیر ۱۱۰۰ دلار از لحاظ تکنیکال اهمیت بالایی دارد و بدین معناست که روند کاهش قیمت ها می تواند تا ۱۰۷۰ دلار در هر اونس ادامه پیدا کند. گزارش غیرمنتظره وزارت کار آمریکا در خصوص وضعیت بازار کار این کشور در ماه گذشته میلادی، تاثیری بزرگ بر تصمیم کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی این کشور دارد و ..
  ۱۳۹۴/۸/۱۷
 • دو عامل اصلی کاهش قیمت طلا در روزهای اخیر
  »

  چرا بازار طلا بار دیگر ملتهب شده است؟

  چرا بازار طلا بار دیگر ملتهب شده است؟
  جهان سهم _ روز گذشته قیمت طلا با بیش از یک درصد کاهش به زیر رقم ۱۱۲۰ دلار در هر اونس رسید. روند کاهش قیمت فلز زرد از اواخر هفته پیش شروع شد و روز گذشته سرعت پیدا کرد. سوالی که برای سرمایه گذاران در طلا مطرح شده این است که چه تحولاتی در روزهای آینده در بازار این فلز گرانبها رخ خواهد داد. در ادامه به بررسی ..
  ۱۳۹۴/۸/۱۳
<< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>