نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • نگاه خوشبینانه گلدمن ساکس به افق بازار
  »

  افق بازار سنگ آهن در آینده نزدیک چگونه است؟

  افق بازار سنگ آهن در آینده نزدیک چگونه است؟
  جهان سهم _ هفته گذشته قیمت سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در بندر کینگدائو چین حدود ۶ درصد کاهش یافت و به محدوده ۶۶ دلار در هر تن رسید. در هفته های اخیر قیمت سنگ آهن به دلایل مختلف پایین آمده و نکته مهم این است که تفاوت قیمت سنگ آهن با عیار پایین و عیار بالا در حال کاهش است زیرا تولیدکنندگان فولاد در چین برای کاستن از ..
  ۱۳۹۷/۹/۱۰
 • سرمایه گذاران از این پس چگونه باید رفتار کنند؟
  »

  نگاه دو موسسه تحقیقاتی درباره بازار سنگ آهن

  نگاه دو موسسه تحقیقاتی درباره بازار سنگ آهن
  جهان سهم ـ قیمت سنگ آهن همچنان در حال کاهش است و اکنون قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد، در پایین ترین میزان در هفت ماه اخیر یعنی محدوده ۵۷ دلار در هر تن رسیده است. در باره علل کاهش قیمت ها و افق بازار این ماده خام دیدگاه های مختلفی مطرح شده و اکثر کارشناسان و نهادهای تحلیلگر معتقدند در ماه های ..
  ۱۳۹۶/۳/۱۲
 • نگاه تحلیلی به وضعیت کنونی و افق بازار سنگ آهن
  »

  سرنوشت بازار سنگ آهن سیاه تر خواهد شد؟

  سرنوشت بازار سنگ آهن سیاه تر خواهد شد؟
  جهان سهم ـ روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در بنادر چین به محدوده ۶۱ دلار کاهش پیدا کرد. کاهش قیمت سنگ آهن و زغال سنگ طی هفته قبل قابل ملاحظه بود و تعجب سرمایه گذاران و تحلیلگران را موجب شد. قیمت سنگ آهن هفته پیش بیش از ۱۲ درصد کاهش یافت و اکنون قیمت ها ..
  ۱۳۹۶/۲/۱۷
 • ابهام ها سبب افزایش نوسان قیمت ها خواهد شد؟
  »

  دیدگاه مدیرعامل ریوتینتو درباره بازار سنگ آهن

  دیدگاه مدیرعامل ریوتینتو درباره بازار سنگ آهن
  جهان سهم ـ قیمت سنگ آهن در هفته های اخیر نوسان هایی در محدوده ۸۰ دلار تا ۹۰ دلار داشته و درباره افق بازار این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد، دیدگاه های مختلفی مطرح شده است. تحلیلگران به عواملی که بر قیمت ها تاثیر دارند اشاره کرده اند اما روز گذشته مدیرعامل شرکت ریو تینتو که یکی از چهار شرکت بزرگ تولیدکننده سنگ آهن ..
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
 • نهادهای تحلیلگر درباره افق بازار چه دیدگاهی دارند؟
  »

  اتفاق نظر بر سر کاهش قیمت سنگ آهن

  اتفاق نظر بر سر کاهش قیمت سنگ آهن
  قیمت سنگ آهن در ماه های اخیر تحت تاثیر برنامه های حمایتی دولت چین و افزایش قیمت فولاد در این کشور، افزایش یافته است. روز گذشته تغییرات بزرگی در قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد حاصل نشد و سرمایه گذاران منتظر انتشار گزارش های جدید از برنامه دولت چین در خصوص فعالیت های سفته بازی در بازار معاملات آتی ..
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
 • نهادهای تحلیلگر به عوامل فشار بر قیمت ها توجه دارند
  »

  تغییر دیدگاه ها درباره افق بازار سنگ آهن

  تغییر دیدگاه ها درباره افق بازار سنگ آهن
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن سال گذشته میلادی پس از دو سال کاهش مداوم، رشدی قابل ملاحظه داشت و قیمت هر تن از این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد در پایان سال گذشته به محدوده ۸۰ دلار رسید. در چند هفته اخیر قیمت ها در همین سطح نوسان کرده و اکنون برخی نهادهای تحلیلگر با اشاره به عواملی که بر قیمت ها تاثیر ..
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
 • احتمال کاهش قیمت ها به زیر ۶۰ دلار وجود دارد؟
  »

  پیش بینی جدید متوسط قیمت سنگ آهن

  پیش بینی جدید متوسط قیمت سنگ آهن
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن از پایان سال ۲۰۱۵ تاکنون یعنی در ۱۳ ماه اخیر، دو برابر شده و روز جمعه در پایان معاملات هفته در بازارهای جهان، قیمت هر تن از این ماده خام در محدوده ۸۰ دلار قرار گرفت. ابتدای هفته قیمت ها به بالای ۸۳ دلار رسیده بود اما روز جمعه با آنکه خبرهای منتشر شده از اقتصاد چین مثبت بود اما قیمت سنگ آهن ..
  ۱۳۹۵/۱۱/۲
 • کارشناسان معتقدند سه عامل بر بازار تاثیر می گذارد
  »

  پیش بینی تحولات بازار سنگ آهن در سال آینده

  پیش بینی تحولات بازار سنگ آهن در سال آینده
  جهان سهم ـ قیمت سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در بنادر چین طی روزهای اخیر حول ۸۰ دلار در هر تن نوسان کرده و عوامل مختلف بر رشد قابل ملاحظه قیمت ها در هفته های اخیر تاثیر داشته اند. اما اکنون در آستانه سال جدید میلادی، نهادهای تحلیلگر از طریق بررسی شرایط بازار تلاش می کنند متوسط قیمت ها در سال آینده را پیش بینی کنند.
  ۱۳۹۵/۹/۲۶
 • هشدار تحلیلگران به سرمایه گذاران در بازار ملتهب
  »

  احتمال رشد بیشتر قیمت سنگ آهن وجود دارد؟

  احتمال رشد بیشتر قیمت سنگ آهن وجود دارد؟
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد، در روزهای اخیر پیوسته افزایش یافته و امروز به ۸۰ دلار در هر تن رسیده است. طی چهار روز اخیر قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد، بیش از ۱۳ درصد رشد کرده است. قیمت سنگ آهن با عیار بالاتر و پایین تر از ۶۲ درصد نیز به همین میزان افزایش یافته است. در سال جاری میلادی ..
  ۱۳۹۵/۹/۸
 • هیجان سرمایه گذاران بزودی پایان می یابد؟
  »

  اوضاع و احوال عجیب بازار سنگ آهن

  اوضاع و احوال عجیب بازار سنگ آهن
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن نسبت به پایین ترین میزان خود که پایان سال پیش مشاهده شد حدود ۱۰۸ درصد رشد کرده و عملا دو برابر شده است. در سال جاری میلادی تاکنون قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد، ۸۶ درصد رشد کرده و اکنون در سطح ۸۰ دلار یعنی بالاترین میزان در سه سال اخیر قرار دارد. اما چه دیدگاه هایی ..
  ۱۳۹۵/۸/۲۴
 • شرط رشد قیمت ها در ماه های آینده چیست؟
  »

  تغییر معنادار دیدگاه ها به افق بازار سنگ آهن

  تغییر معنادار دیدگاه ها به افق بازار سنگ آهن
  جهان سهم _ امروز یازدهمین روز رشد قیمت سنگ آهن است و افزایش های اخیر، بخشی از کاهش های ماه سپتامبر را جبران کرده است. قیمت سنگ آهن در معاملات روزهای اخیر رشد کرده و اکنون در مرز ۶۰ دلار در هر تن در نوسان است که بالاترین میزان در هفت هفته اخیر است. عامل اصلی رشد پی در پی قیمت ها پیش بینی ..
  ۱۳۹۵/۸/۴
 • نگاه ها به افق بازار در ماه های آینده مثبت شده است
  »

  روند افزایش قیمت سنگ آهن ادامه می یابد؟

  روند افزایش قیمت سنگ آهن ادامه می یابد؟
  جهان سهم _ در سال جاری میلادی تاکنون، قیمت سنگ آهن ۳۰ درصد رشد کرده و درباره افق بازار این ماده خام در ماه های آینده دیدگاه های متناقضی مطرح شده است. این هفته قیمت سنگ آهن رشد کرده و علت آن آغاز بکار بازارهای چین پس از یک هفته تعطیلات در این کشور است. در دو سال اخیر نیز پس از تعطیلات "هفته طلایی" قیمت ..
  ۱۳۹۵/۷/۲۱
 • پیش بینی جدید درباره متوسط قیمت ها در سال آینده
  »

  بررسی دو عامل کاهش مجدد قیمت سنگ آهن

  بررسی دو عامل کاهش مجدد قیمت سنگ آهن
  جهان سهم _ در روزهای اخیر تغییراتی در بازار سنگ آهن پدید آمده است و با توجه به دیدگاه های متناقضی که از سوی نهادهای تحلیلگر درباره افق بازار این ماده خام مطرح شده ضروری است به عوامل موثر بر قیمت ها و واقعیت های موجود بازار اشاره شود. قیمت سنگ آهن هفته پیش به تدریج کاهش یافت و روز چهارشنبه هر تن از این ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۴
 • مازاد عرضه تا چه وقت ادامه خواهد داشت؟
  »

  پیش بینی هایی درباره بازار سنگ آهن

  پیش بینی هایی درباره بازار سنگ آهن
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن که در سه ماه گذشته روند رشد را طی کرد و ابتدای ماه جاری میلادی به سطح ۶۱ دلار در هر تن رسید طی دو هفته اخیر کاهش یافته و اکنون اندکی بالاتر از ۵۵ دلار قرار دارد. تغییر مسیر قیمت ها سبب شده پرسش هایی درباره افق بازار در ماه های آینده مطرح شود. برای بررسی وضعیت بازار این ماده ..
  ۱۳۹۵/۶/۳۱
 • بررسی علل ثبات قیمت ها و پیش بینی افق بازار
  »

  افق بازار سنگ آهن روشن تر شده است؟

  افق بازار سنگ آهن روشن تر شده است؟
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در بندر تیانجین چین با ۰.۵ درصد افزایش به بالای ۶۱ دلار رسیده است. در سال جاری میلادی تاکنون، قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد ۴۰ درصد رشد کرده و تحلیلگران معتقدند افزایش قیمت ها حاصل رشد قیمت فولاد در چین و پیش بینی افزایش مصرف است. قیمت میلگرد ..
  ۱۳۹۵/۶/۲
1 2 3 4 5 6 >>