نظرسنجی
روند کاهش شاخص بورس تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • تغییری بزرگ در بازار سنگ آهن و فولاد ایجاد شده است؟
  »

  نگاه تحلیلگران خوشبین به افق بازار سنگ آهن

  نگاه تحلیلگران خوشبین به افق بازار سنگ آهن
  جهان سهم _ روز جمعه قیمت سنگ آهن در بندر تیانجین چین بار دیگر به بالای ۶۰ دلار در هر تن افزایش یافت. برخلاف اکثر پیش بینی ها، قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد، در سال جاری میلادی تاکنون ۴۴ درصد رشد کرده و اکنون نسبت به پایین ترین میزان در یک دهه اخیر که پایان سال پیش مشاهده شد، بیش از ۶۰ درصد ..
  ۱۳۹۵/۵/۲۴
 • قیمت ها در بالاترین میزان در سه ماه اخیر قرار دارد
  »

  دوران خوش بازار سنگ آهن فرارسیده است؟

  دوران خوش بازار سنگ آهن فرارسیده است؟
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن در سه روز معاملاتی اخیر افزایش یافته و اکنون در محدوده ۶۱ دلار در هر تن در نوسان است. قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد، هفته پیش نوسانی قابل ملاحظه داشت و در نهایت رشد کرد. در کل هفته پیش، قیمت ها ۲.۳ درصد افزایش یافت. امروز قیمت هر تن سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۹
 • تغییر دیدگاه گلدمن ساکس در باره افق بازار
  »

  شرایط بازار سنگ آهن بهتر شده است؟

  شرایط بازار سنگ آهن بهتر شده است؟
  جهان سهم _ پایان هفته گذشته، قیمت هر تن سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در بندر تیانجین چین در محدوده ۵۸ دلار نوسان کرد. درباره افق بازار سنگ آهن اخیرا دیدگاه های مختلفی مطرح شده است. تازه ترین پیش بینی از سوی بانک گلدمن ساکس ارائه شده است. در ادامه به گزارش جدید این بانک و شرایط حاکم بر بازار در ماه های ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۰
 • تغییرات قیمت ها در آستانه ورود به فاز جدید است؟
  »

  متوسط قیمت سنگ آهن در سه فصل آینده

  متوسط قیمت سنگ آهن در سه فصل آینده
  جهان سهم _ در روزهای اخیر قیمت سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در بندر تیانجین چین حول رقم ۵۵ دلار در هر تن نوسان کرده است. با آنکه قیمت ها اکنون نسبت به سه ماه پیش که ۷۰ دلار بود به میزانی قابل ملاحظه کاهش یافته اما نسبت به ابتدای سال حدود ۳۰ درصد بالاتر است. همچنین نسبت به پایین ترین میزان در یک دهه اخیر که در ماه ..
  ۱۳۹۵/۵/۲
 • روزهای خوش سرمایه گذاران رو به پایان است؟
  »

  نگاه منفی استرالیا به افق بازار سنگ آهن

  نگاه منفی استرالیا به افق بازار سنگ آهن
  جهان سهم _ در روزهای اخیر قیمت سنگ آهن حول ۵۵ دلار در هر تن نوسان کرده و نهادهای تحلیلگر تلاش کرده اند متوسط قیمت ها در ماه های آینده را پیش بینی کنند. برخی تحلیلگران درباره افق بازار این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد بدبین هستند. در این میان وزارت صنعت، نوآوری و علوم استرالیا در گزارش جدید فصلی خود متوسط ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۸
 • خروج انگلستان از اتحادیه اروپا بر قیمت ها تاثیر دارد؟
  »

  باز هم بدبینی درباره افق بازار سنگ آهن

  باز هم بدبینی درباره افق بازار سنگ آهن
  جهان سهم _ این هفته قیمت سنگ آهن اندکی رشد کرده زیرا از یک سو اعلام شده خبرهای منتشر شده از اقتصاد آمریکا مثبت بوده و از سوی دیگر برخی نهادهای تحلیلگر پیش بینی خود از قیمت سنگ آهن در سال جاری میلادی را بالا برده اند. قیمت هر تن سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در بندر تیانجین چین برای سومین روز پی در پی رشد ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۰
 • قیمت ها بار دیگر در مسیر کاهش تدریجی قرار گرفت
  »

  شرایط بازار سنگ آهن امسال چگونه است؟

  شرایط بازار سنگ آهن امسال چگونه است؟
  جهان سهم _ در پایان هفته گذشته، روند رشد قیمت سنگ آهن ادامه پیدا کرد و قیمت هر تن از این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد با ۰.۷ درصد افزایش به ۵۱ دلار رسید. البته هفته گذشته در مجموع قیمت ها ۲.۹ درصد کاهش یافت. در سال جاری میلادی تاکنون قیمت سنگ آهن ۱۷ درصد رشد کرده است. رشد قیمت سنگ آهن ..
  ۱۳۹۵/۴/۲
 • پیش بینی متوسط قیمت ها در سال جاری میلادی
  »

  قیمت سنگ آهن همچنان کاهش می یابد؟

  قیمت سنگ آهن همچنان کاهش می یابد؟
  جهان سهم _ در پایان معاملات روز جمعه، قیمت هر تن سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد به محدوده ۴۸ دلار کاهش یافت. از پیش تحلیلگران با اشاره به تغییراتی که در شرایط بازار این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد ایجاد شده است پیش بینی کرده بودند قیمت ها در مسیر کاهش حرکت خواهد کرد. اکنون قیمت سنگ آهن نسبت به ابتدای ..
  ۱۳۹۵/۳/۱۶
 • دوره طلایی بازار به پایان خود نزدیک می شود؟
  »

  پیش بینی های سه ماهه قیمت سنگ آهن

  پیش بینی های سه ماهه قیمت سنگ آهن
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن در روزهای اخیر نوسانی محدود حول ۵۰ دلار در هر تن داشته و اکنون در مرز این رقم قرار دارد. قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد در سال جاری میلادی به شدت نوسان کرده و اکنون تولیدکنندگان بزرگ آن و نیز برخی نهادهای تحلیلگر معتقدند سرمایه گذاران در این ماده خام نباید تصور کنند در ..
  ۱۳۹۵/۳/۱۱
 • بررسی عوامل نوسان شدید قیمت ها در پنج ماه اخیر
  »

  بازار فولاد و سنگ آهن وارد دوره افول شد

  بازار فولاد و سنگ آهن وارد دوره افول شد
  جهان سهم _ قیمت فولاد و سنگ آهن بار دیگر در مسیر کاهش قرار گرفته و هر گونه افزایش قیمت ها در اثر رشد تقاضای چین، محدود خواهد بود. در چهار ماه نخست سال جاری میلادی، قیمت میلگرد در بورس معاملات آتی شانگهای ۵۴ درصد افزایش یافت اما طی یک ماه اخیر قیمت این محصول ۳۰ درصد پایین آمده است. رشد قیمت فولاد ..
  ۱۳۹۵/۳/۵
 • در بلندمدت امیدی به رشد شدید قیمت ها هست؟
  »

  پیش بینی موسسه پلاتس از قیمت سنگ آهن

  پیش بینی موسسه پلاتس از قیمت سنگ آهن
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن که از بالاترین میزان در ماه گذشته میلادی، اکنون ۲۰ درصد پایین تر است در سطح ۵۵.۷ دلار در نوسان است. رشد ۳ درصدی روز گذشته قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد به رغم انتشار خبرهای منفی از اقتصاد چین رخ داده و تحلیلگران معتقدند یک دلیل این رشد ورود خریداران به بازار برای استفاده از ..
  ۱۳۹۵/۲/۲۹
 • بازار، امسال با سال های دیگر تفاوت دارد
  »

  در بازار فولاد و سنگ آهن چه خبر است؟

  در بازار فولاد و سنگ آهن چه خبر است؟
  جهان سهم _ بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس در گزارش جدید خود پیش بینی متوسط قیمت سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در سه ماهه کنونی را با ۴۷ درصد افزایش نسبت به پیش بینی قبلی خود ۵۵ دلار اعلام کرده است. در این گزارش آمده است، قیمت های فعلی تا پایان سه ماهه کنونی یعنی یک ماه و نیم دیگر حفظ خواهد شد. سفارش ..
  ۱۳۹۵/۲/۲۲
 • تحلیلگران درباره آینده بازار چه دیدگاهی دارند؟
  »

  جهت حرکت قیمت سنگ آهن نزولی شد

  جهت حرکت قیمت سنگ آهن نزولی شد
  جهان سهم _ قیمت سنگ آهن در سه روز پایانی هفته کاهش یافت و به زیر ۶۰ دلار در هر تن رسید. قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد در سال جاری میلادی تاکنون بیش از ۳۵ درصد افزایش یافته اما تحلیلگران معتقدند شاخص های بنیادی بازار این ماده خام مستحکم نیستند و این بدان معناست که نباید انتظار داشت روند رشد ..
  ۱۳۹۵/۲/۱۷
 • بررسی دو دیدگاه متضاد در باره وضعیت کنونی بازار
  »

  چقدر از رشد قیمت سنگ آهن حباب است؟

  چقدر از رشد قیمت سنگ آهن حباب است؟
  جهان سهم _ روز جمعه قیمت سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در بندر تیانجین چین به ۶۵.۲ دلار در هر تن افزایش یافت. بدین ترتیب در سه روز پایانی هفته قیمت این ماده خام مورد استفاده در تولید فولاد ۷.۸ درصد رشد کرد. دو هفته پیش قیمت سنگ آهن به بالاترین میزان در ۱۶ ماه اخیر رسید. در آن هفته تنها در دو روز کاری، قیمت ها ۱۱ درصد ..
  ۱۳۹۵/۲/۱۱
 • مسیر قیمت ها در ماه ها و دو سال آینده چگونه است؟
  »

  دیدگاه جدید سیتی گروپ درباره بازار سنگ آهن

  دیدگاه جدید سیتی گروپ درباره بازار سنگ آهن
  جهان سهم _ در سه ماهه نخست سال جاری میلادی، قیمت سنگ آهن ۲۳ درصد رشد کرد زیرا در چین تولیدکنندگان فولاد برای پر کردن انبارها از سنگ آهن وارد بازار شدند و نیز تولید سنگ آهن در برخی معادن استرالیا به دلایل مختلف دچار اختلال شد. قیمت ها در سال جاری میلادی تاکنون ۳۹ درصد رشد کرده و به هر تن ۶۰.۳ دلار رسیده ..
  ۱۳۹۵/۱/۳۱
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>