نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • »

  افزایش سرمایه ۱۵۴ شرکت در پایان سال ۹۵

  افزایش سرمایه ۱۵۴ شرکت در پایان سال ۹۵
  بر اساس اعلام سازمان بورس، مبلغ کل مجوزهای ارائه شده به شرکت های سهامی عام جهت انجام افزایش سرمایه طی سال ۹۵، معادل ۲۲۶ هزار و ۱۷۳ میلیارد ریال بوده است.مدیریت نظارت بر بازار اولیه در راستای اجرای مفاد قانون بازار اوراق بهادار و مقررات مربوطه در حوزه بازار اولیه و عرضه اوراق بهادار، طی سال ۹۵ اقدام به بررسی درخواست ..
  ۱۳۹۶/۱/۱۴
 • »

  توصیه موکد به فعالان بازار درباره معاملات بازار پایه

  توصیه موکد به فعالان بازار درباره معاملات بازار پایه
  معاون فرابورس نسبت به برخی رفتارهای هیجانی و اتخاذ تصمیمات بدون برنامه ریزی لازم در بازار فرابورس هشدار داد. معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران نسبت به رفتارهای هیجانی اخیر که منجر به تغییرات قیمتی سهام برخی از شرکت‌های درج شده در تابلو ب بازار پایه شده هشدار داد و اعلام کرد: تداوم این روند منجر به اعمال ..
  ۱۳۹۶/۱/۹
 • »

  شاخص در نیمه کانال ۷۷ هزار واحدی

  شاخص در نیمه کانال ۷۷ هزار واحدی
  در دومین روز کاری سال ۱۳۹۶ بورس تهران شاهد معاملاتی کم حجم بود خودرویی هایی که دیروز یکدست رشد در قمیت پایانی را تجربه کردند امروز شاهد شرایطی متفاوتی بودند، دماسنج بازار سرمایه نیز امروز پس از فرار و فرودهایی در نیمه کانال ۷۷ هزار واحدی ایستاد. بورس تهران در دومین روز کاری‌اش در سال ۱۳۹۶ شاهد دادوستدهای کم رمقی ..
  ۱۳۹۶/۱/۶
 • »

  معضلی به نام توقف نمادهای بورسی در سال گذشته

   معضلی به نام توقف نمادهای بورسی در سال گذشته
  فعالان بورس تهران در سال ۱۳۹۵ با معضلی به نام توقف طولانی مدت نمادهای معاملاتی مواجه بودند مشکلی که همچنان دامن نمادهای بانکی را گرفته است و می تواند در ماه های ابتدایی سال ۱۳۹۶ جو متفاوتی را برای بورس تهران رقم بزند. در سال گذشته بحث بسته بودن تعداد زیادی از نمادهای معاملاتی در بورس داغ بود به طوری که کارشناسان ..
  ۱۳۹۶/۱/۲
 • »

  شاخص بورس سبز پوش به استقبال بهار رفت

  شاخص بورس سبز پوش به استقبال بهار رفت
  سهامداران بیش از یک میلیارد و ۲۶۶ میلیون برگه سهم و حق تقدم را به ارزش ۴ هزار و ۶۳۸ میلیارد ریال در ۴۴ هزار نوبت معاملاتی دست به دست و همه هفت شاخص بورس تهران رشد قابل توجهی را ثبت کردند. در داد و ستدهای آخرین روز سال ۹۵، شاخص کل بورس شاهد رشدی ۴۹۲ واحدی بود. به این ترتیب پرونده سال ۹۵ شاخص در رقم ۷۷ هزار ..
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰
 • »

  رشد ۴۹۲ واحدی شاخص بورس در آخرین روز معاملاتی

   رشد ۴۹۲ واحدی شاخص بورس در آخرین روز معاملاتی
  در آخرین روز معاملات بورس اوراق بهادار تهران در سال ۹۵ دماسنج بازار سرمایه ۴۹۲ واحد رشد کرد و اکثریت نمادها برخلاف روزهای گذشته شرایط صعودی را در قیمت پایانی‌شان تجربه کردند. امروز شنبه شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران بیش از ۴۹۲ واحد رشد کرد و به رقم ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحدی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
 • »

  شاخص کل ۳۰۷ واحد رشد کرد

   شاخص کل ۳۰۷ واحد رشد کرد
  دماسنج بازار سرمایه امروز ۳۰۷ واحد رشد کرد و به ۷۶ هزار و ۶۳۹ واحد رسید و شاخص هم‌وزن نیز رشد ۹۸ واحدی را تجربه کرد. سایت مدیریت فناوری بورس تهران امروز بعد از پایان ساعت معاملاتِ بورس اوراق بهادار، برای مدتی از دسترس خارج شد همچنین حجم معاملات امروز به صورت غیر معمولی به عددی بیش از ۳ میلیارد و ۱۲ میلیون رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
 • »

  طراحی الگوی جدید توقف و بازگشایی نمادها

  طراحی الگوی جدید توقف و بازگشایی نمادها
  معاون سازمان بورس گفت: اگر ما نمادی را می بندیم، در وهله اول از ناشر درخواست ارائه اطلاعات می کنیم؛ پس اگر این اطلاعات اعلام شد، نماد باز خواهد شد و در غیر این صورت، بسته خواهد ماند. محسن خدابخش گفت: در مدل جدید سعی بر این خواهد بود که اگر نمادی را بستیم و اطلاعاتی از ناشر خواستیم، ناشر در اسرع وقت شفاف سازی ..
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
 • »

  در آخرین روز کاری هفته در بورس تهران چه گذشت؟

  در آخرین روز کاری هفته در بورس تهران چه گذشت؟
  سهامداران در داد و ستدهای آخرین روز کاری هفته بیش از یک میلیارد و ۶۵۶ میلیون برگه سهم را دست به دست کردند. به گزارش سازمان بورس و اوراق بهادار، در نتیجه داد و ستدهای روز چهارشنبه سهامداران بیش از یک میلیارد و ۶۵۶ میلیون برگه سهم و حق تقدم را در بازار دست به دست کردند که ارزش این مبادلات بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد ..
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
 • »

  رشد شاخص بورس پس از استراحتی دو روزه

  رشد شاخص بورس پس از استراحتی دو روزه
  داد و ستدهای روز دوشنبه بورس تهران پس از دو روز افت، شاهد رشد شاخص کل بود. در معاملات روز دوشنبه ۱۶ اسفند ماه ۹۵، شاخص کل بورس ۲۲ واحد رشد کرد و به رقم ۷۶هزار و ۷۸۹ واحد رسید؛ امروز سهامداران بیش از ۹۲۲ میلیون برگه سهم و حق تقدم را به ارزش ۲ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال در ۴۲ هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶
 • »

  شرایط کاهشی بورس علی رغم رشد در حجم معاملات

   شرایط کاهشی بورس علی رغم رشد در حجم معاملات
  در اولین روز معاملات بورس تهران در این هفته شاخص کل ۳۴۰ واحد افت کرد و شاخص کل هم‌وزن نیز افت ۱۰۳ واحدی را تجربه کرد. اکثریت نمادها امروز افت در قیمت پایانی را شاهد بودند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
 • »

  کاهش ۱۵۰۰ میلیاردی ارزش بازار و رکود بورس تهران

   کاهش ۱۵۰۰ میلیاردی ارزش بازار و رکود بورس تهران
  درحالی که به روزهای پایانی سال ۱۳۹۵ نزدیک می شویم رکود بازار سهام را در برگرفته و حتی ارزش بازار در ۵ روز گذشته نزدیک به دو هزار میلیارد تومان کاهش یافته است. شاخص بورس اوراق بهادار تهران که در چهارم اسفند سال جاری در تراز ۷۷ هزار و ۸۴۷ واحدی قرار داشت در ۵ روز کاری گذشته ۳۷۲ واحد کاهش یافت و به رقم ۷۷ هزار و ۴۷۵ واحدی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
 • »

  فرمول جدید سازمان بورس برای سنگ آهن

  فرمول جدید سازمان بورس برای سنگ آهن
  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از تلاش نهاد نظارتی بازار سرمایه برای رفع ابهام از وضعیت کسب و کار صنعت سنگ آهن به عنوان یکی از صنایع مهم و استراتژیک بورس کشور خبر داد. شاپور محمدی در جمع خبرنگاران درباره آزادسازی قیمت سنگ آهن گفت:با توجه به مشکلات موجود در قیمت گذاری سنگ آهن و نارضایتی فعالان این عرصه و سهامداران ..
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
 • »

  اولین نماد بورسی به زودی در تابلوی الف فرابورس

  اولین نماد بورسی به زودی در تابلوی الف فرابورس
  مدیرعامل فرابورس اعلام کرد: شرکت بورس کالای ایران به عنوان نخستین نماد بورسی به زودی در تابلوی "الف" فرابورس ایران پذیرش می شود. امیر هامونی، مدیرعامل فرابورس با اشاره به سه بازار موجود در بازار پایه فرابورس گفت: بازار پایه فرابورس شامل سه قسمت الف، ب و ج می شود و تفاوت این سه بازار پایه در شفافیت و نقدشوندگی شرکت هاست
  ۱۳۹۵/۱۲/۸
 • »

  "انتشار اوراق بدهی در بازار سرمایه" آری یا خیر؟

  در هفته گذشته رییس سازمان برنامه و بودجه از انتشار ۸۵۰۰ میلیارد تومان اوراق خزانه خبر داد ولی رییس سازمان بورس در واکنش به این خبر اعلام کرد که اولویتش بازار سهام است و این اوراق، دربازار سرمایه‌ پذیرش نخواهد شد. هفته گذشته در دومین همایش سالانه نظام فنی و اجرایی کشور، محمدباقر نوبخت - رییس سازمان برنامه و بودجه- اعلام کرد که ..
  ۱۳۹۵/۱۲/۶
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>