نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • »

  نوسان گیران بورس تهران در انتظار شرایط جدید

   نوسان گیران بورس تهران در انتظار شرایط جدید
  هر چند که بورس تهران در سه کاری روز گذشته دادوستدهای تقریبا روانی را شاهد بود، اما این شرایط می‌تواند در آینده نزدیک با تغییر رئیس جمهوری آمریکا رنگ دیگری به خود گیرد. همچنین نوسانات قیمت ارزهای خارجی از جمله دلار می‌تواند بر تغییر شرایط در بازار سرمایه ایران موثر باشد. در هفته‌ای که گذشت شاخص بورس با ۶۳۳ واحد ..
  ۱۳۹۵/۹/۱۲
 • »

  فاصله گرفتن بورس تهران از فضای انتخاب ترامپ

   فاصله گرفتن بورس تهران از فضای انتخاب ترامپ
  در هفته گذشته شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران توانست ۱۱۷ واحد رشد کند و در تراز ۷۹ هزار و ۳۸۵ واحدی قرار گیرد. معاملات این هفته تا حدی از جو هیجانی هفته های قبل فاصله گرفته بود. دماسنج بازار سرمایه در چهارشنبه ۲۶ آبان در تراز ۷۹ هزار و ۲۶۸ واحدی قرار داشت که در طی هفته گذشته توانست ۱۱۷ واحد ..
  ۱۳۹۵/۹/۵
 • »

  معامله روزانه ۱۲۰۰ میلیارد تومان در بورس

  معامله روزانه ۱۲۰۰ میلیارد تومان در بورس
  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از معامله روزانه ۱۲۰۰ میلیارد تومان در بورس خبر داد و گفت: برخی مدیران شرکتهای بورسی به دلیل افشای اطلاعات، ۱۲۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان جریمه شدند. شاپور محمدی در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: چشم‌انداز بازار سرمایه روشن است و به نظر می‌رسد سود شرکت‌ها نسبت به گذشته ..
  ۱۳۹۵/۹/۳
 • »

  شاپور محمدی: اتفاقات خوب بورسی در راه است

  شاپور محمدی: اتفاقات خوب بورسی در راه است
  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، فرصت‌های رشد در اقتصاد ایران را مهیا دانست و گفت: برای فعال‌سازی پتانسیل‌ها منابع مالی لازم است که بازار سرمایه به سهم خود در تامین مالی پروژه ها کمک می‌کند. شاپور محمدی گفت: فرصت‌های رشد اقتصاد ایران با اقتصادهای دیگر قابل مقایسه نیست؛ یعنی همین رشد ۵ درصدی که کشور ..
  ۱۳۹۵/۹/۲
 • »

  تعطیلات حجم معاملات بورس را کاهش داد

   تعطیلات حجم معاملات بورس را کاهش داد
  دماسنج بازار سرمایه امروز پس از نوسانات زیاد در نهایت ۱۰ واحد رشد کرد و در تراز ۷۹ هزار و ۲۷۸ واحدی قرار گرفت. حجم معاملات نیز امروز رقم بالایی را نشان نمی‌داد که این موضوع می‌تواند ناشی از تعطیلات این روزها باشد. امروز شنبه شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران از ابتدای شروع معاملات روند نوسانی را ..
  ۱۳۹۵/۸/۲۹
 • »

  آغاز تامین مالی خودروسازان با اوراق مرابحه

  آغاز تامین مالی خودروسازان با اوراق مرابحه
  مدیرعامل بورس تهران از انتشار ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مرابحه برای خودروسازان خبرداد و گفت: نرخ اوراق باید کاهش یابد. حسن قالیباف‌اصل در مراسم انتشار ٥٠٠ میلیارد تومان اوراق مرابحه برای خودروسازان گفت: اوراق مرابحه راه مناسبی برای تامین مالی و سرمایه‌ در گردش صنایع است که ‌البته به نظر می‌رسد یکی از اقدامات برای ..
  ۱۳۹۵/۸/۲۶
 • »

  کاهش قیمت خودرویی‌ها و فلزات اساسی در بورس

  کاهش قیمت خودرویی‌ها و فلزات اساسی در بورس
  امروز دماسنج بازار سرمایه ۱۰۵ واحد افت کرد و به رقم ۷۹ هزار و ۲۳۶ واحد رسید. اکثر نمادها در گروه خودرو امروز شاهد روند کاهشی بودند همچنین به جز اندک نمادهایی در گروه فلزات اساسی باقی آنها روند کاهشی را تجربه کردند. امروز سه‌شنبه شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران از ابتدای باز شدن معاملات ..
  ۱۳۹۵/۸/۲۵
 • واکنش بازارهای جهانی به ترامپ
  »

  گزارش هفتگی بررسی بازارها

  گزارش هفتگی بررسی بازارها
  بررسی‌ها نشان می‌دهد برخلاف نتایج پیش‌بینی شده انتخابات آمریکا، پیروزی دوتالد ترامپ به عنوان یک شوک پیش‌بینی نشده موجب واکنش کلیه بازارهای مالی، طلا و نفت شد. بنا به اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار، گزارش هفتگی بررسی بازارها که هر هفته توسط مدیریت تحقیق و توسعه بورس تهران تهیه و منتشر می­شود، در هفته منتهی ..
  ۱۳۹۵/۸/۲۳
 • »

  بازگشایی نمادهای بانکی در ایستگاه پایانی

  بازگشایی نمادهای بانکی در ایستگاه پایانی
  مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: بانکی‌ها بر اساس استاندارد بانک مرکزی، صورت‌های مالی خود را تدوین و آماده کرده‌اند که بعد از حل نهایی مساله، وضعیت آنها به تدریج اعلام خواهد شد. بنا به اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار، حسن قالیباف اصل گفت: مجامع بانک ها اکنون در حال برگزاری است و قاعدتا اینها بعد از آنکه مجامع خود را برگزار ..
  ۱۳۹۵/۸/۱۷
 • »

  روزهای روشن بورس در راه است؟

  روزهای روشن بورس در راه است؟
  تحلیگران و فعالان بازار سرمایه در تحلیل رشد روزهای گذشته شاخص کل بورس می‌گویند که این رشد ناشی از بخش واقعی اقتصاد بوده و حبابی نیست. آنها از چشم‌انداز این بازار در نیمه دوم امسال می‌گویند. روزهای بهاری بورس گویا آغاز شده است، شاخص بعد از هفت ماه رکوردهای مناسبی را ثبت می‌کند و آنگونه که فعالان بازار ..
  ۱۳۹۵/۸/۱۴
 • »

  رشد ۴۳۶ واحدی شاخص کل در هفته گذشته

   رشد ۴۳۶ واحدی شاخص کل در هفته گذشته
  در آخرین هفته مهر ماه شاخص کل توانست ۴۳۶ واحد رشد کند و کانال ۷۸ هزار واحدی را پشت سر گذارد در این مدت حجم معاملات هم تا حدودی تقویت شد و بازار بی رمق سرمایه توانست اندکی تحرک را در ۵ روز کاری گذشته تجربه کند. در هفته ای که گذشت شاخص کل بازاده نقدی و قیمتی از تراز ۷۷ هزار و ۶۵۵ واحدی به رقم ۷۸ هزار و ۹۱ واحدی ..
  ۱۳۹۵/۷/۳۰
 • »

  عملکرد بورس در هفته ای که گذشت مثبت بود؟

  عملکرد بورس در هفته ای که گذشت مثبت بود؟
  دماسنج بازار سرمایه در سه روز کاری این هفته ۴۷۲ واحد رشد کرد و به رقم ۷۷ هزار و ۶۵۵ واحدی رسید. شاخص آزاد شناور نیز در مدت زمان مشابه شاهد رشد ۵۲۲ واحدی بود. شاخص کل بازده نقدی و قیمتی در ابتدای معاملات این هفته در تراز ۷۷ هزار و ۱۸۳ واحدی قرار داشت اما در طول مدت سه روز کاری توانست ۴۷۲ واحد رشد کند ..
  ۱۳۹۵/۷/۲۳
 • »

  قیمت سکه سررسید آبان افزایش یافت

  قیمت سکه سررسید آبان افزایش یافت
  به دلیل کاهش نرخ ارز در بازار آزاد و خوش‌بینی از روند مثبت اونس در روز دوشنبه، بهای سکه در بازار نقدی و آتی بورس کالای ایران با نوسان رو به رو شد. به گزارش بورس کالای ایران، در دومین روز هفته معاملاتی سکه در بازار آتی بورس کالای ایران، قیمت سکه در چهار سررسید فعال، با روند صعودی و در سررسید دی‌ماه با روند نزولی مواجه ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۹
 • »

  دیدگاه های سلطانی نژاد درباره چند موضوع

  دیدگاه های سلطانی نژاد درباره چند موضوع
  مدیرعامل بورس کالا از انعکاس تلاطمات قیمت جهانی طلا در معاملات این فلز گرانبها در بورس کالای ایران خبر داد و گفت: مصوبه شورای رقابت برای عرضه پتروشیمی‌ها در بورس ضمانت اجرایی لازم را دارد. حامد سلطانی‌نژاد در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران گفت: طلا آینده روشنی در بورس کالای ایران خواهد داشت که بر این اساس، شاهد ..
  ۱۳۹۵/۷/۱۱
 • »

  بورس تهران در اولین هفته از پاییز

   بورس تهران در اولین هفته از پاییز
  بورس تهران شروع خوبی در اولین هفته پاییز امسال داشت به طوری که شاخص کل توانست ۱.۱ درصد افزایش یابد و تقریبا در نیمه‌های کانال ۷۷ هزار واحدی بایستد. تعدادی از کارشناسان معتقد بودند که در شهریور ماه به علت پایان سال مالی بیش از نیمی از کارگزاری ها و تسویه اعتبارات مشتریان کفه عرضه سنگین شده به همین خاطر ..
  ۱۳۹۵/۷/۹
<< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >>