نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • بانک مرکزی برای بالا بردن نرخ های بهره آماده است
  »

  بر هیجان و نوسان در بازارها افزوده می شود

  بر هیجان و نوسان در بازارها افزوده می شود
  جهان سهم _ اخیرا سخنرانی جانت یلن و گزارش نرخ رشد اقتصاد آمریکا در سه ماهه دوم سال جاری میلادی بیشترین تاثیر را بر بازارهای مختلف داشته است. در روزهای اخیر سرمایه گذاران منتظر اعلام وضعیت اقتصادی آمریکا در سه ماهه دوم و دیدگاه های خانم یلن درباره افق سیاست های پولی این کشور بودند در نتیجه در بازارهای مالی ..
  ۱۳۹۵/۶/۵
 • احتمال تغییر در مسیر شاخص های مالی و ارزش دلار
  »

  نگاهی به تحولات اقتصاد جهان در هفته پیش رو

  نگاهی به تحولات اقتصاد جهان در هفته پیش رو
  جهان سهم _ هفته پیش رو یکی از مهمترین هفته ها برای سرمایه گذاران است زیرا گزارش های بسیار مهم از اقتصادهای بزرگ منتشر می شود. انتظار می رود برخی ابهام ها درباره شرایط اقتصاد جهان با انتشار این گزارش ها از میان برود. بویژه روز جمعه، روزی مهم برای سرمایه گذاران خواهد بود. در ادامه به بررسی اوضاع بازارها در هفته پیش رو ..
  ۱۳۹۵/۵/۳۱
 • مسیر حرکت بانک مرکزی آمریکا تغییر کرده است
  »

  این هفته بازارها تحت تاثیر چه عواملی هستند؟

  این هفته بازارها تحت تاثیر چه عواملی هستند؟
  جهان سهم _ هفته گذشته گزارش هایی که از اقتصاد آمریکا منتشر شد چندان مثبت نبود. روز جمعه اعلام شد در ماه گذشته میلادی در مقیاس ماهانه، تغییری در خرده فروشی رخ نداده و این بدان معناست که میزان مصرف ثابت باقی مانده است. مصرف ۷۰ درصد تولید ناخالص داخلی آمریکا را تشکیل می دهد و ضعف آن سبب کاهش ..
  ۱۳۹۵/۵/۲۳
 • تلاش بانک های مرکزی برای مقابله با رکود اقتصادی
  »

  امید به رونق بازارها بیشتر شده است؟

  امید به رونق بازارها بیشتر شده است؟
  جهان سهم _ در دو روز اخیر شاخص های مالی در بازارهای بزرگ رشد کرده اند و این رونق حاصل تغییر دیدگاه سرمایه گذاران درباره مسیر سیاست های پولی بانک های مرکزی بزرگ است. در یک ماه اخیر توجه سرمایه گذاران و مقامات بانک های مرکزی به داده های اقتصادی معطوف بوده و تلاش شده تصویری از دوران پس از جدایی ..
  ۱۳۹۵/۵/۱۵
 • پیش بینی هایی درباره وضعیت بازارها در ماه های آینده
  »

  سرمایه گذاران برای تحولات بزرگ آماده باشند

  سرمایه گذاران برای تحولات بزرگ آماده باشند
  جهان سهم _ ابتدای هفته جاری سرمایه گذاران در بازارهای مختلف با احتیاط رفتار کردند زیرا منتظر مشخص شدن نتیجه نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا و گزارش وزارت کار این کشور در باره وضعیت بازار کار در هفته پیش بودند. نوسان در بازارهای مالی و مواد خام با انتشار بیانیه پایانی نشست یاد شده و گزارش وزارت ..
  ۱۳۹۵/۵/۷
 • خبرهای مثبت اقتصادی چه تاثیراتی خواهند داشت؟
  »

  بازارها در مسیر معکوس حرکت خواهند کرد

  بازارها در مسیر معکوس حرکت خواهند کرد
  جهان سهم _ نخستین داده ها از وضعیت بخش خدمات و تولید کارخانه ای منطقه یورو، انگلستان و آمریکا پس از برگزاری همه پرسی در انگلستان منتشر شده و برخلاف آنچه انتظار می رفت گزارش ها امیدبخش بوده اند. البته وضعیت بخش های یاد شده در انگلستان خوب نبوده است. این گزارش ها سبب شد تحولاتی در دیدگاه سرمایه گذاران ..
  ۱۳۹۵/۵/۱
 • افزایش ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران، رونق برخی بازارها
  »

  این هفته بازارها از چه عواملی تاثیر می پذیرند؟

  این هفته بازارها از چه عواملی تاثیر می پذیرند؟
  جهان سهم _ هفته پیش شاخص های مالی در برخی بازارهای بزرگ رشد کردند و قیمت نفت و فلزات پایه افزایش یافت. این رشد حاصل گزارش هایی بود که از اقتصاد آمریکا و چین منتشر شد و تحلیلگران معتقدند این تاثیر در هفته پیش رو نیز مشاهده خواهد شد. این هفته غیر از گزارش های معمول از اقتصادهای بزرگ، دو عامل دیگر ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۶
 • این هفته چه عواملی بر رفتار سرمایه گذاران تاثیر دارد
  »

  پیش بینی نوسان های بزرگ در بازارهای مختلف

  پیش بینی نوسان های بزرگ در بازارهای مختلف
  جهان سهم _ هفته پیش شاخص های مالی در بازارهای بزرگ وضعیت مناسبی داشتند و روز جمعه متعاقب انتشار گزارش وزارت کار آمریکا، امید به بهبود شرایط اقتصاد این کشور بیشتر شد. روند رشد شاخص های مالی ادامه یافت اما در هفته پیش رو سرمایه گذاران بر چه رویدادهایی تمرکز خواهند کرد؟ این هفته داده های اقتصادی مهم ..
  ۱۳۹۵/۴/۲۱
 • بررسی چهار عامل موثر بر بازارها در هفته پیش رو
  »

  هراس سرمایه گذاران کمتر خواهد شد؟

  هراس سرمایه گذاران کمتر خواهد شد؟
  جهان سهم _ هفته گذشته معکوس شدن سریع روند سقوط شاخص های مالی و رشد آنها در روزهای اخیر، تحلیلگران را به این نتیجه رسانده که در هفته پیش رو نوسان های شدید در بازارهای مالی ادامه پیدا خواهد کرد. این هفته بازارهای مالی و مواد خام تحت تاثیر چهار عامل اصلی خواهند بود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. طی روزهای ..
  ۱۳۹۵/۴/۱۳
 • پیش بینی هایی درباره تحولات این هفته بازارها
  »

  شاخص ها و قیمت ها اصلاح خواهند شد؟

  شاخص ها و قیمت ها اصلاح خواهند شد؟
  جهان سهم _ روز جمعه تحت تاثیر رای مثبت مردم انگلستان به خروج کشورشان از اتحادیه اروپا، شاخص های مالی در بازارهای بزرگ جهان سقوط کردند و ارزش بازارهای یاد شده با دو هزار میلیارد دلار کاهش به ۴۲ هزار میلیارد دلار رسید. خبرگزاری بلومبرگ در گزارش خود اعلام کرد دارایی ۴۰۰ تن از ثروتمندترین سرمایه گذاران جهان بیش ..
  ۱۳۹۵/۴/۶
 • رشد شاخص های مالی و ریسک پذیری سرمایه گذاران
  »

  نگاه مثبت بانک مرکزی به وضعیت اقتصادی

  نگاه مثبت بانک مرکزی به وضعیت اقتصادی
  جهان سهم _ گزارش جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا در برابر اعضاء کمیته بانکداری مجلس سنای آمریکا ارائه شد و در آن نکات مهمی در باره دیدگاه بانک مرکزی در باره افق اقتصاد این کشور و زمان احتمالی افزایش نرخ های بهره وجود داشت. در ادامه ضمن اشاره به این گزارش، تاثیر آن را بر بازارهای مختلف بیان می کنیم. فردا گزارش ..
  ۱۳۹۵/۴/۱
 • سرمایه گذاران منتظر تصمیم بانک های مرکزی هستند
  »

  این هفته وضعیت بازارهای مختلف چگونه است؟

  این هفته وضعیت بازارهای مختلف چگونه است؟
  جهان سهم _ در هفته پیش رو تحولات در بازارهای مختلف تااندازه زیادی تحت تاثیر نشست هایی است که بانک های مرکزی بزرگ خواهند داشت. این هفته بانک مرکزی های آمریکا، ژاپن، انگلستان و سوییس نشست خواهند دارند و در آن، درباره نرخ های بهره تصمیم می گیرند و نیز پیش بینی های خود را درباره وضعیت اقتصادی در اختیار ..
  ۱۳۹۵/۳/۲۳
 • گزارش تعجب آور وزارت کار آمریکا منتشر شد
  »

  هیجان در بازارهای ارز و طلا ادامه می یابد؟

  هیجان در بازارهای ارز و طلا ادامه می یابد؟
  جهان سهم _ روز گذشته، در نهایت گزارش وزارت کار آمریکا در خصوص وضعیت بازار کار این کشور در ماه گذشته میلادی منتشر و مشخص شد تنها ۳۸ هزار فرصت شغلی در بخش غیرکشاورزی ایجاد شده است. این پایین ترین میزان در پنج سال اخیر است. اقتصاددانها در نظرسنجی خبرگزاری رویترز پیش بینی کرده بودند رقم یاد شده ۱۶۲ هزار ..
  ۱۳۹۵/۳/۱۵
 • بروز نشانه های جدید بهبود در اقتصاد آمریکا
  »

  سرمایه گذاران با احتیاط بیشتری رفتار خواهند کرد

  سرمایه گذاران با احتیاط بیشتری رفتار خواهند کرد
  جهان سهم ـ سرمایه گذاران در بازارهای مختلف اکنون با ابهام های بیشتری مواجه هستند زیرا خبرهای منتشر شده از اقتصاد آمریکا در روزهای اخیر مثبت است و این به معنای افزایش احتمال بالا رفتن نرخ های بهره در این کشور در ماه آینده میلادی است اما در این باره قطعیتی وجود ندارد و نیز افزایش ارزش دلار می تواند در میان مدت به ..
  ۱۳۹۵/۳/۷
 • گزارش تعجب برانگیز بانک مرکزی آمریکا منتشر شد
  »

  تاثیر تغییر سیاست های پولی بر بازارها چیست؟

  تاثیر تغییر سیاست های پولی بر بازارها چیست؟
  جهان سهم _ روز گذشته، در نهایت گزارش نشست ماه پیش کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا منتشر و مشخص شد اکثر اعضاء کمیته مایل هستند در ماه آینده میلادی نرخ های بهره در این کشور بالا برده شود البته اگر روند بهبود شرایط در بازار کار ادامه یابد و نرخ تورم به سمت ۲ درصد حرکت کند. محتوای این گزارش بر بازارهای مختلف ..
  ۱۳۹۵/۲/۳۰
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>