نظرسنجی
با توجه به کاهش رقم شاخص بورس در ماه های اخیر از این پس تغییرات شاخص چگونه خواهد بود


سی خبر برتر امروز ایران و جهان
 • گزارش تعجب برانگیز بانک مرکزی آمریکا منتشر شد
  »

  تاثیر تغییر سیاست های پولی بر بازارها چیست؟

  تاثیر تغییر سیاست های پولی بر بازارها چیست؟
  جهان سهم _ روز گذشته، در نهایت گزارش نشست ماه پیش کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا منتشر و مشخص شد اکثر اعضاء کمیته مایل هستند در ماه آینده میلادی نرخ های بهره در این کشور بالا برده شود البته اگر روند بهبود شرایط در بازار کار ادامه یابد و نرخ تورم به سمت ۲ درصد حرکت کند. محتوای این گزارش بر بازارهای مختلف ..
  ۱۳۹۵/۲/۳۰
 • رونق نسبی بازارهای مالی از سرگرفته می شود
  »

  سرمایه گذاران بر چه مبنایی تصمیم می گیرند؟

  سرمایه گذاران بر چه مبنایی تصمیم می گیرند؟
  جهان سهم _ پس از چند روز کاهش، شاخص های مالی در بازارهای بزرگ روز گذشته رشد کردند. افزایش قیمت نفت و برخی دیگر از عوامل در این رشد موثر بوده اند. افزایش شاخص های مالی در حالی رخ داده که در هفته های اخیر خبرهای منتشر شده از اقتصاد چین منفی بوده است. حال سوال مهم سرمایه گذاران این است که آیا ..
  ۱۳۹۵/۲/۲۲
 • بررسی افق کوتاه مدت و سه ماهه بازارهای مالی
  »

  بی ثباتی به نفع کدام بازارها خواهد بود؟

  بی ثباتی به نفع کدام بازارها خواهد بود؟
  جهان سهم _ هفته گذشته برگزاری دو نشست از سوی بانک مرکزی آمریکا و بانک مرکزی ژاپن و تغییر نکردن سیاست های پولی این دو نهاد، یک دلیل کاهش شاخص های مالی و ارزش دلار و رشد ارزش ین بود. همزمان قیمت طلا و نفت رشد کرد و نوسان در بازارهای مختلف افزایش یافت. از سوی دیگر گزارش های منتشر شده از اقتصاد آمریکا ..
  ۱۳۹۵/۲/۱۲
 • نظرسنجی سی ان بی سی حاوی چه نکاتی است؟
  »

  دیدگاه جدید کارشناسان درباره افق بازارها

  دیدگاه جدید کارشناسان درباره افق بازارها
  جهان سهم _ امروز نتیجه نشست کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا مشخص می شود و پیش بینی شده در بیانیه پایانی این نشست به نکاتی اشاره شود که برخی ابهام ها درباره زمان افزایش نرخ های بهره از میان برود. سیاست های پولی بانک مرکزی آمریکا تاثیری بزرگ بر تمام بازارها دارد در نتیجه نظرسنجی هایی در باره جهت این ..
  ۱۳۹۵/۲/۸
 • تاثیر سیاست های پولی آمریکا بر بازارها چیست؟
  »

  دیدگاه سیتی گروپ در باره افق اقتصاد آمریکا

  دیدگاه سیتی گروپ در باره افق اقتصاد آمریکا
  جهان سهم _ گزارش جدید وزارت کار آمریکا نشان می دهد هفته پیش تعداد متقاضیان جدید بیمه بیکاری ۲۴۷ هزار نفر بوده است. این پایین ترین میزان از سال ۱۹۷۳ است و نشان می دهد شرایط بازار کار همچنان در حال بهتر شدن است. اقتصاددان ها در نظرسنجی حبرگزاری رویترز پیش بینی کرده بودند این رقم ۲۶۳ هزار نفر است. هفته ..
  ۱۳۹۵/۲/۲
 • گزارش جدید صندوق بین المللی پول منتشر شد
  »

  وضعیت اقتصاد جهان در سال جاری چگونه است؟

  وضعیت اقتصاد جهان در سال جاری چگونه است؟
  جهان سهم _ روز گذشته همزمان با افزایش قیمت نفت و فلزات اساسی، شاخص های مالی در بازارهای بزرگ جهان رشد کردند. طی هفته های اخیر نوسان شاخص های مالی زیاد بوده زیرا دیدگاه های مختلفی در باره افق اقتصاد جهان مطرح شده و داده های اقتصادی مثبت و منفی سبب شده اند سرمایه گذاران در باره آینده به ..
  ۱۳۹۵/۱/۲۵
 • سرمایه گذاران منتظر حمایت بیشتر بانک ها باشند؟
  »

  افول شاخص های مالی در سایه ابهام ها

  افول شاخص های مالی در سایه ابهام ها
  جهان سهم _ روند کاهش شاخص های مالی ادامه یافته و به نظر می رسد عواملی که سبب احتیاط سرمایه گذاران شده قدرتمند هستند. کاهش قیمت نفت یک دلیل کاهش شاخص های مالی اما در دو روز اخیر دو گزارش منتشر شده که نگرانی سرمایه گذاران را در پی داشته است. با آنکه خبر منتشر شده از بازار کار آمریکا در روز گذشته ..
  ۱۳۹۵/۱/۲۰
 • این هفته چه رویدادهایی بر بازارهای تاثیر خواهند گذاشت؟
  »

  نگرانی تحلیلگران درباره کاهش رونق بازارها

  نگرانی تحلیلگران درباره کاهش رونق بازارها
  جهان سهم _ هفته گذشته شاخص های مالی در بسیاری از بازارهای بزرگ جهان رشد کردند و اکنون در باره ادامه پیدا کردن این روند سوالاتی وجود دارد. برخی تحلیلگران معتقدند رشد شاخص ها در هفته های اخیر احتمال اصلاح را بالا برده و ممکن است در ماه جاری میلادی روند رشد معکوس شود. ماه پیش شاخص استاندارد اند پورز در ..
  ۱۳۹۵/۱/۱۴
 • سرمایه گذاران منتظر داده های جدید و اقدام بانک مرکزی
  »

  نگاه بدبینانه اقتصاددان ها به افق اقتصاد آمریکا

  نگاه بدبینانه اقتصاددان ها به افق اقتصاد آمریکا
  جهان سهم _ امروز برخی بازارهای بزرگ مالی در آسیا و اروپا تعطیل هستند اما در آمریکا برخی داده ها از شاخص های اقتصادی در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته است. این داده ها با پیش بینی اقتصاددان ها سازگار بوده در نتیجه تغییر بزرگی در بازارهای مختلف ایجاد نشده است. در هفته پیش رو چند گزارش مهم دیگر از اقتصاد آمریکا، منطقه ..
  ۱۳۹۵/۱/۹
 • نوری در انتهای تونل مشاهده می شود
  »

  بررسی پنج عامل موثر بر بازارهای مالی

  بررسی پنج عامل موثر بر بازارهای مالی
  جهان سهم _ طی یک ماه اخیر گزارش های مثبت از اقتصاد آمریکا سبب رشد شاخص های مالی در بازار این کشور شده است اما یکی از عواملی که روند تغییرات شاخص های مالی در این کشور و بازارهای بزرگ را تحت تاثیر قرار خواهد داد نتیجه نشست این هفته کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکاست. در این نشست اعضاء در باره سیاست های ..
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
 • سرمایه گذاران معتقدند رکودی اتفاق نخواهد افتاد
  »

  رونق بازارهای مالی پایدار خواهد بود؟

  رونق بازارهای مالی پایدار خواهد بود؟
  جهان سهم _ کاهش نگرانی سرمایه گذاران در باره بروز رکود اقتصادی و برخی عوامل دیگر سبب شده این روزها در بازارهای مختلف شاهد رشد شاخص ها و قیمت ها باشیم. در هفته جاری تاکنون، شاخص های مالی در اکثر بازارهای بزرگ اروپایی و آمریکا رشد کرده اند و روز گذشته شاخص متوسط صنعتی داو جونز بیش از ۳۵۰ واحد افزایش ..
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
 • بررسی عوامل موثر بر بازارهای مختلف در هفته جاری
  »

  آغاز هفته سرنوشت ساز برای سرمایه گذاران

  آغاز هفته سرنوشت ساز برای سرمایه گذاران
  جهان سهم _ تقویم اقتصاد جهان این هفته مملو از گزارش هایی است که وضعیت بخش های مختلف اقتصاد آمریکا و منطقه یورو را نشان می دهند. همچنین سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا در سخنرانی های خود به توصیف وضعیت اقتصاد این کشور خواهند پرداخت و در این میان، سرمایه گذاران بر داده های گزارش ها و محتوای سخنرانی ..
  ۱۳۹۴/۱۲/۳
 • این هفته چه عواملی بر رفتار سرمایه گذاران موثر است؟
  »

  پیش بینی تداوم نوسان های بزرگ در بازارها

  پیش بینی تداوم نوسان های بزرگ در بازارها
  جهان سهم _ امروز در آغاز معاملات هفته در بازارهای جهان، نوسان شاخص های مالی در بازارهای بزرگ ادامه یافته و این درحالیستکه خبرهای منتشر شده از اقتصاد چین و ژاپن منفی است. در ادامه به بررسی گزارش ها و عواملی که در هفته پیش رو بر بازارهای مختلف تاثیر دارد اشاره می کنیم. در ژاپن امروز اعلام شد تولید ناخالص داخلی ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
 • دیدگاه تحلیلگران گلدمن ساکس در باره آینده
  »

  اقتصاد جهان با ریسک رکود مواجه است؟

  اقتصاد جهان با ریسک رکود مواجه است؟
  جهان سهم _ انتشار گزارش های منفی از اقتصاد آمریکا سبب شده سرمایه گذاران در بازارهای مالی و .. دچار ابهام های جدید و نیز نگرانی شوند. به همین دلیل مشاهده می شود که شاخص های مالی در بازارهای بزرگ نوسانی محدود دارند و سرمایه گذاران در انتظار مشخص شدن جهت گیری های کلان هستند. در این میان یک سوال جدید ..
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵
 • امسال سالی بدتر از سال گذشته خواهد بود؟
  »

  اقتصاددان ها در باره افق بازارها می گویند

  اقتصاددان ها در باره افق بازارها می گویند
  جهان سهم _ روز گذشته شاخص های مالی در بازارهای بزرگ جهان رشد کردند. در هفته ای که پشت سر گذاشتیم، وضعیت بازارهای مالی بهتر از هفته های قبل بود اما سوالی که برای سرمایه گذاران مطرح شده این است که آیا اوضاع رو به بهبود است یا تغییرات امیدبخش اخیر متوقف خواهد شد. در ادامه به این سوال پاسخ می دهیم.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>